• Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
    • kocakafa

Dizi Bölümü Değişiklikleri   12-02-2017

Merhaba, Dizi Bölümü, Filmler bölümü gibi kategorilere ayrıldı. Lütfen başlıkları ilgili kategorilere açınız.
    • SABRE

Yeni Spor Odamız Faaliyete Geçti   23-06-2017

Divxplanet döneminden beri süre gelen sporla ilgili uygulamamız kısmen de olsa geride kalıyor. Bundan böyle Süper Lig dışındaki tüm spor organizasyonları hakkında paylaşımda bulunabileceğimiz yepyeni bir odamız var. Sitenin genel kurallarının aynen işlediği oda için en önemli kuralımız Süper Lig'i konu dışında bırakacak olmamız.   Herkese iyi paylaşımlar dilerim.    http://forum.planetdp.org/index.php?/forum/174-spor/
pckolog

Netflix Türkçe dizi için anlaştı!

Bu konuda 36 ileti var

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Alıntı

Netflix, Türkçe dizi için anlaştı. Sadece Netflix'te yayınlanacak dizi için yapımcı O3 şirketi ile anlaşıldı. Netflix tarafından yapılan ilk resmî açıklamanın videosunu yayınlıyoruz.

netflix-turkiye.jpg

Uygulamasını Türkçe yaparak ülkemize giriş yapan ve büyük bir kitle tarafından ilgiyle takip edilen Netflix, Türkçe dizi yayınlayacak.

Bugün düzenlenen bir partide, firma adına açıklama yapan Melisa Eyiakkan, yapımcı O3 ile anlaştıklarını belirtti. Dizinin adı ve yayın tarihi ise henüz net değil. Puhu TV'de yayınlanan Fi'nin gördüğü yoğun ilgi, Netflix'i bu alanda cesaretlendirmiş olmalı.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Netflix gibi büyük bir yapımcı-platformun sponsorluğunda bakalım Türk dizileri nasıl bir boyuta çıkacak. BluTV bile kısıtlı bütçesiyle çıkardığı Masum ile kısmen umut vaat etmişti.

Dizinin ismi, konusu, bütçesi, oyuncuları... Açıkçası merakla detayları bekliyorum. Türk dizi sektörünü adam ederlerse bunlar eder belki. Bıktık usandık artık aşklı meşkli zenginli fakirli ağalı paşalı padişahlı entrikalı zilyon tane aptal diziden.

Yapımla ilgili gelişmeler oldukça bu başlıkta paylaşalım arkadaşlar. ;) 

, pckolog düzenlendi
İmla hatası düzeltildi.
3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Bahse konu olan yapımcı O3 medya buysa biraz moral bozdu açıkçası aşağıdaki önceki işlerini görmek. :/

Spoiler

cZXSDrI.png

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Netflix ise bi bekleyip görelim kafasındayım ben. Umarım güzel ve orijinal bir şeyler ortaya çıkar ve şu abuk subuk dizi sektörümüzü geride bırakabiliriz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Anlaştıkları şirketin yapımları olağanüstü kalitede! Muhtemelen aynı kaliteyi sürdürürler :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Başrolde Özcan Deniz oynuyormuş bide :dansoleyo:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

@pckolog yapımın yaptığı dizileri görene kadar ne kadar  da umutluydum halbuki :oleyo:

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

İçinde "Oğlumu gösterin bana." repliği içermeyen bir dizi yapsınlar lütfen. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Arka Sokaklar yapmasınlar.

Şaka bir yana yapım şirketi ve anlaşmaları falan nedir tabiki bilemiyorum, bir Behzat Ç. çok güzel olur.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Şöyle efektli fantastik bir dizi çekilse ne güzel olur. Yaratıcı bir senaryoyla tabi ki. Artık Osmanlıymış, savaşmış, kahramanlıkmış, polisiyeymiş gına geldi. Herkesin tarih derslerinde bile yüzlerce kez tekrar ettiği şeyleri senaryo diye pişirip pişirip koyuyolar. Bütün filmler ve diziler bunun üzerine kuruluyor. Netflix ile yaratıcı bir senaryo çıkar umarım. The Night Of gibi bir şey çıksa bile razıyım.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Netflix'in ilk Türk dizisi, Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak. 2018'de yayınlanacak olan dizi 10 bölümden oluşacak. Onur Güvenatam baş yapımcılığında, O3 Medya tarafından çekilecek drama dizisinin konusu ise kısaca şöyle; “Genç bir adam, özel güçlere sahip olduğunu keşfeder. Şimdi İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu yolculukta kendisine yardım edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten başka çaresi yoktur."

5 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Tam zero to hero shounen mantalitesi. Tayfa çok anime izlemiş, belli.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

''İstanbul'u yok etmek isteyen karanlık güçler'' kısmı güldürdü ama hadi bakalım. 7,5'luk iş dahi çıkarsalar bir gelişmedir.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Ben konuyu sevdim açıkçası. Kahramanlık özel güçler falan tam benlik. :D Oyuncu, senarist ıvır zıvır önemli tabii de benim listemde her türlü. Yapımcılar vs. konuşmuşlar; 

https://www.planetdp.org/article/netflixin-tuerkiyedeki-ilk-orijinal-dizisinden-yeni-detaylar-paylasildi-art100

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Kaynak ne kadar sağlam bilmiyorum ama yerli fantastik işler pek denenmedi, Türkiye içerisinde baya ses getireceğini düşünüyorum. Ancak @Dantes'in de altını çizdiği gibi "İstanbul'u yok etmek isteyen karanlık güçler" kısmı biraz düşündürücü. :) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Fahriye Abla bekliyorum. Bizde yok o tarz birşey...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Ne kadar bütçeyle çekiliyor acaba? 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Birşeyler beklerken,  Akasya Durağı returns çıkmasın karşımıza :)

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Birşeyler beklerken,  Akasya Durağı returns çıkmasın karşımıza :)

Akasya Durağı returns Yaşayan Ölülerin Gecesi  :D

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Uzaylı Zekiye vardı çok eskiden kaldığı yerden devam edebilir. :fool:

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.