Jump to content
pckolog

Netflix Türkçe dizi için anlaştı!

Tavsiye Edilen İletiler

zapp brannigan    150
zapp brannigan

Ekşi de birisi yazmış, dc comics'in "Yeniçeri Selma" isminde çizgi romanı var, onu dizi yapsınlar diyordu. Katılıyorum. 

yeniceri-cizgi-roman.jpgyeniceri-dc-comics1.jpg

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
peaceflower    100
peaceflower

Neden düşündürücü, tarihte nasıl istedilerse akılları hala İstanbul'da. Londra, Washington kötü güçlerin işgaline uğrayabiliyorsa, bizimki de hayli hayli fantastik bir dizinin ana unsuru olabilir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

Hürriyet'in haberine göre Netflix'in ilk Türkçe dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy...

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/onur-basturk/cagatay-ulusoyun-artik-gizemli-gucleri-var-40479569

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames    502
DeanJames

Eğer Çağatay Ulusoy haberi doğruysa hiç çekmesinler bence. Daha önce de bazı oyuncular hakkında yanıldığım oldu ama Çağatay gerçekten oyunculuk dışında bir işle uğraşmalı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    446
byesiler

Emeğe yazık :) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
puan    137
Benim için 2-0 geride başlayacak dizi :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon    73
SirRonyon

Ben bu adamın herhangi bir yapımını izlemedim daha önce de gerçekten o derece mi kötü ya?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Yamazaki    11
Yamazaki

Kimse beğenmiyor ama İçeride midir nedir o dizide bayılıyor millet bu çocuğa özellikle ergen kesim diyelim :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Captain Hook    37
Captain Hook

Gayet başarılı performansı var ve bence üstesinden gelecektir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Baryshx    66
Baryshx

Türkiyede sadece komedi dizisi yapılsın, diğerleri iğrenç oluyor. Avrupa Yakası, Geniş Aile, Yalan Dünya, Türk Malı v.s. gibileri

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    487
Coilbone

Koşarak uzaklaşılması gereken günümüzün kanseri bir çok ergen dizisinde arz-ı endam ettiğinden sağlam bir ön yargıyla yaklaşıyorum bende. Eli yüzü düzgün 2-3 yabancı dizi izlemiş herkes bu dizilerden nefret etse de ülkenin çok büyük bir kesmi taparak izlediğinden Netflix'de bu kesime hitap edecektir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
trhn    36
trhn

Isin icinde netflix varsa bi sans vermek lazim

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ehl-i karye    25
ehl-i karye

Dizi gösterime girince olayın rengi belli olacaktır. 

tarihinde ehl-i karye tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

7Ngm9L.jpg

Netflix'in ilk Türk dizisi İpek Gökdel'in 'Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi' adlı romanından uyarlanacak.  Konusu;

Yavuz (Çağatay Ulusoy), Osmanlı İmparatorluğu'nun 9'uncu padişahı Yavuz Sultan Selim'in tılsımlı gömleğini bulup giyer. Sonrasında üstün güçleri olan bir kahramana dönüşür. 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    534
Kill Master

Çağatay Ulusoy yerine başkası da olabilirmiş. (Onu sev(e)miyorum nedense.)

Yine de merakla bekliyorum. Umarım başarılı bir yapım olur. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames    502
DeanJames
Kill Master, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Çağatay Ulusoy yerine başkası da olabilirmiş. (Onu sev(e)miyorum nedense.)

Yine de merakla bekliyorum. Umarım başarılı bir yapım olur. 

Çünkü oyunculuk yeteneği hiç yok. Zorluyor belki de çaba gösteriyor bilemiyorum ama olmuyor.Her yakışıklı ,güzel insan oyunculuk yapabilir gibi bir algı var Türkiye'de nedense. Olmuyor işte ,en fazla ergenleri cezbediyor.

Benim isminde "Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi" ifadesi geçen ve Çağatay Ulusoy'un oynadığı bir diziden hiç ama hiç beklentim yok. Netflix Türkçe dizi çekecek dediklerinde belki izlerim diye düşünmüştüm ama şu an 1 bölüm bile dayanabileceğimi sanmıyorum. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    446
byesiler

Kitabın konusunu falan bilmiyorum ama adını okuyunca aklıma direk Erdal Beşikçioğlu geldi.

Birde hep hayalimde olan bir dizi vardır. 

"Fahriye Abla"

Para bol olursa buna sermaye sağlayıp birilerine çektireceğim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    987
SABRE

Çağatay Ulusoy resmiyet kazanmış.

Netflix'in ilk Türk orijinal dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy oldu.

5991b6d4b2f03.jpg

İlk olarak mayıs ayında duyurulan NetFlix'in ilk orijinal Türk dizisiyle alakalı haberler netleşmeye başladı. Bugün itibariyle daha önce gündeme getirilen dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer alacağı söylentisi resmiyet kazandı. En son olarak İçerdedizisinde izlediğimiz oyuncu instagram hesabından paylaştığı video ile söylentileri doğruladı. Aynı şekilde NetFlix'in resmi Türkçe hesabından da Ulusoy'un videosu paylaşıldı. 

5991b74256cbf.png

10 bölümden oluşup 2018 yılında yayınlanması planlanıyor. Osmanlı tarihinden esinlenecek ve İstanbul merkezli olacak kahramanlık temalı dizi, özel güçlere sahip olduğunu keşfeden bir gencin arkadaşlarının da desteği ile şehri yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı vereceği mücadeleyi konu alacak.

2018 yılında yayınlanması planlanan dizi son dönemde popüler durumda olan dönem dizisi Vatanım Sensin dizisinin yapımcısı O3 Medya ortaklarından Onur Güvenatam'ın da idari yapımcı kadrosunda yer alacağı bir ekiple çekilecek. Güvenatam konuyla ilgili olarak "Netflix’in Türkiye’deki ilk orijinal dizisini çekmenin gururunu yaşıyoruz. Bu yeni türün ülkemizde bir dönüm noktası olacağına ve yalnızca Türk izleyicisi değil, dünya izleyicisine de aynı şekilde hitap edeceğine inanıyoruz.” dedi.

https://www.planetdp.org/article/netflixin-ilk-tuerk-orijinal-dizisinin-basrol-oyuncusu-cagatay-ulusoy-oldu-art207

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    534
Kill Master

Oyuncuyu geçtim artık... Senaryo falan iyi olsa bari. Şu adamı sevmesem de diziyi merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
LeviaX    164
LeviaX

Netflix bizimkilerle iş yaptıysa yandık. Konu zaten bilindik ve başrol oyuncusunu da hiç sevmiyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk