Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
umudovski

Su arıtma cihazı almak istiyorum

Recommended Posts

umudovski    5
umudovski

Su arıtma cihazı konusunda halen tam bir bilgiye erişemedim marka olarak Conax, BMB, Lifetech gibi markalar var daha doğrusu ben bu 3 marka arasında kaldım. BMB'nin ev girişine takılan cihazını aldım ama tezgah altına takılan cihazdan da almak istiyorum. Ucuz ve basit bir sistem almayacağım dijital ekranlı modele kadar çıktım fiyatları 1000-1500 TL arasında değişiyor bu 3 markanın da. Bilgi verebilecek olan var mıdır? Teşekkür ederim. :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bonafide    129
bonafide

Zamanında İhlas'ın dağıtımını yaptığı tezgahaltı su arıtma cihazlarınından birini kullanmıştık. Ondan önce de başka basit bir model cihaz kullanmıştık. Şu an damacana usulü devam ediyoruz. Genel düşüncemi söylecek olursam; bu cihazlar sürekli maliyet çıkarıyor. Altı ayda bir filtrelerin değişmesi gerekiyor. Servis filtrelere kafasına göre maliyet çıkartabiliyor. Belli bir süre sonra su tankında v.s problem çıkıyor. Tekrardan yeni bir cihaz almak durumunda kalıyorsunuz. Tabi bir de küçük çaplı, depolama kapasitesi zayıf bir cihaz aldıysanız boşalan deponun dolması uzun sürebiliyor. O arada içme suyuna ihtiyacınız olduğunda kullanamıyorsunuz. Faydalı bir alet olmasına rağmen maliyet ve birtakım sıkıntıları sebebiyle damacana usulüne göre çok da avantajlı olmadığı kanaatindeyim.

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.