Jump to content
Tuğrul Akça

[The Flash] #3x23 "Finish Line"

Tavsiye Edilen İletiler

HomerAbi    8
HomerAbi

Multiverse içinde Harrison bitmeyeceği için "öldür, gül geç" taktiğini kullanmışlar. Senaristler muhteşem olağanüstü hikayeler sürdüler önümüze. Neyse bu sezon bitti de kurtulduk. Seneyede pek seyredilebilir olacağını zannetmiyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssniper    251
ssniper

Olumsuz tüm yorumlara birebir katılıyorum, o yüzden tekrar etmeyeceğim. >:(

Tek hoşuma giden, bir süreliğine de olsa "ağlak" BA'dan kurtulmuş olduk. :fool:

4. sezonu izler miyim? Şu an hiç cazip gelmiyor, ama ciddi bir rakip olmazsa, hani ne derler: "Koyunun olmadığı yerde keçiye..."

tarihinde ssniper tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssniper    251
ssniper

Bir girdi yapayım: İzlerken acayip kafama takıldı...

İçinde hızcı olmayan Speed Force dengesizleşince, ortamda mevcut onca hızcı varken neden önce BA akla geldi (ya da getirildi). Adam genç, sevgilisi var ve evlenecek, müstakbel düşmanlara karşı da göreceli olarak en tecrübelisi.

Senaryoyu ben yazsam şöyle yapardım. Diyelim ki, Kid Flash'ı atalım Speed Force'a. Barry çoklu evrenlerden birine gidip, gereksiz bir hızcıyı ele geçirip, yine Speed Force'a dönsün. Geçici olarak rehin bıraktığı Kid Flash'ı kurtarsın. Naçizane benim bile bu kadarcık fikrim varken, senaristler neden saçma sapan bağlamışlar, anlaması çok zor...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
injustice    2
injustice

Çoklu evrenlerde gereksiz hızcılar olduğunu düşünmüyorum :). Her evrende bulunan hızcı orayı dengelemek ve korumakla görevlidir bence.

Bence içeri Barry'nin alınmasının nedeni oradaki hapishaneyi zaten onun kurmuş olması. Orayı Savitar için kurmuştu. Savitar gitti ve Barry'nin yaptığı için başkasını cezalandırmak doğru olmayacaktı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    991
SABRE

Bu diziye dair tek ümidim gelecekteki Barry Allen'dı çünkü adamı 1. sezondan beri öylesine havalı gösterdiler ki devamlı ondan canı yanan geldi bizim çaylak fastest mal alive'a sardı. 3 sezondur oluşturdukları gelecekteki Flash'ı da saçma sapan bir saç şekli değiştirme haricinde hiçbir değişiklik yapmayarak mahvettiler. O da bizim ağlak mal alive'dan farklı olmayan bir karakter olarak karşımıza çıktı. Durum böyle olunca bu diziye dair beklentiye girebilecek pek fazla bir şey kalmadı elimizde. 

Güle oynaya hapishaneye gitti güya yaratıcı bir çözümle. 1. bölümde çıkar zaten ondan sonra yine en başa döneriz. :D Dizideki en havalı karakteri öldürüp sezon finali yaptılar, niye öldürdüler kimse çözemedi. :46:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssniper    251
ssniper
injustice, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Çoklu evrenlerde gereksiz hızcılar olduğunu düşünmüyorum :). Her evrende bulunan hızcı orayı dengelemek ve korumakla görevlidir bence.

Bence içeri Barry'nin alınmasının nedeni oradaki hapishaneyi zaten onun kurmuş olması. Orayı Savitar için kurmuştu. Savitar gitti ve Barry'nin yaptığı için başkasını cezalandırmak doğru olmayacaktı.

Öyle diyorsun da, ufak bir hareketle Black Flash'ı avladılar. Demek ki gözden çıkartılabilen hızcılar varmış.

Senaryoyu ben yazsam Kid Flash'ı gönderir, daha sonra da kurtarırdım.

Ne kadar zorlarsam zorlayayım, dizinin asıl (ağlak) oğlanının böylesine kolay sarf edilmesini kabul edemiyorum. (Gerçi muhtemelen ilk bölümde {mecburen} serbest kalacak ama...)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk