Dp Haberler
Fallout

Türksat Uydunet

Tavsiye Edilen İletiler

mapel

Benim merak ettiğim şu Upload yaparkende mi AKN gidiyor?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone

Bildiğim kadarıyla gitmemesi lazım, sadece indirme kotayı etkiliyor.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Captain Hook
hocam, 14.02.2017 - 15:47 tarihinde yazdı:

Arıza durumlarına taşeron firmalar bakıyor maalesef.

15 yıl TTnet'in tekeli altında geçen günlerden sonra nihayet uydunette özgürlüğün farkına vardım.

Sadece yasaklı siteler konusunda çok hassas davranıyorlar. Anında karşınıza "aidiyet"le başlayan boş sayfayla karşılaşıyorsunuz.

Ama dert değil. Bir şekilde istediğiniz siteye ulaşmanın bir sürü yolunu buluyorsunuz.

Kısacası, ben mennunum.

X9Va9k.jpg

Torrent sitelerinden rarbg sitesine DNS değiştirmeden girebiliyor musun

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hocam
Captain Hook, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Torrent sitelerinden rarbg sitesine DNS değiştirmeden girebiliyor musun

DNS siz durum.

JaV98E.jpg

Bahse konu site benim de çok ziyaret ettiğim torrent sitelerinden biridir. Daha önce kullandığım TTnet servis sağlayıcısında da DNS kullanmışımdır.

Türksat Uydunet (yada Kablonet) yasaklı siteler konusunda daha hassas davranıyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Captain Hook

DNS ile aşağıdaki şu sitelere girebiliyor musun

http://videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=MzU3MDk№f&c=tr&i=eWlyYnRkZGhlcg№f№f

https://fastpiratebay.co.uk/s/?q=Marseille.S01E02&category=0&page=0&orderby=99

https://iptorrents.com/t

2018 haziranına kadar türk telekom ile sözleşmemiz var, belki türk telekom fiber kullanırız. Aralık ayından beri bizim apartmanda uydunet fiber var, fiyatlarda uygun.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
mapel
Captain Hook, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

DNS ile aşağıdaki şu sitelere girebiliyor musun

http://videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=MzU3MDk№f&c=tr&i=eWlyYnRkZGhlcg№f№f

https://fastpiratebay.co.uk/s/?q=Marseille.S01E02&category=0&page=0&orderby=99

https://iptorrents.com/t

2018 haziranına kadar türk telekom ile sözleşmemiz var, belki türk telekom fiber kullanırız. Aralık ayından beri bizim apartmanda uydunet fiber var, fiyatlarda uygun.

İlk site hariç ben diğerlerine girebiliyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Captain Hook
mapel, Şimdi tarihinde yazdı:

İlk site hariç ben diğerlerine girebiliyorum.

Teşekkürler.:good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Jack Bauer

Arkadaşlar Türksat kablonet ile ilgili bir sorum olacak. Geçen hafta bizim binada çalışma vardı Türksat kutusuna bilgi amaçlı fiber altyapı yapıldığına dair bir kağıt asmışlar fakat orada yazan tarifeleri internet sitelerinde göremedim. Bilgisi olan var mıdır bu konuda?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
C[a]N
22 minutes ago, Jack Bauer said:

Arkadaşlar Türksat kablonet ile ilgili bir sorum olacak. Geçen hafta bizim binada çalışma vardı Türksat kutusuna bilgi amaçlı fiber altyapı yapıldığına dair bir kağıt asmışlar fakat orada yazan tarifeleri internet sitelerinde göremedim. Bilgisi olan var mıdır bu konuda?

Yeni abone olacaklr için geçerli tarifeler:

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler 

tarihinde C[a]N tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CinTonik
Jack Bauer, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Ramazan boyunca kampanya yapmışlar: Sınırsız fiber 49,99.- diyor. Şu adreste bulabilirsiniz. Eğer kablotv aboneliğiniz varsa ve kontratınız devam ediyorsa kontrat bitimine kadar fibere geçemiyorsunuz. Tecrübe ile sabit. :whistle:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Jack Bauer
CinTonik, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Ramazan boyunca kampanya yapmışlar: Sınırsız fiber 49,99.- diyor. Şu adreste bulabilirsiniz. Eğer kablotv aboneliğiniz varsa ve kontratınız devam ediyorsa kontrat bitimine kadar fibere geçemiyorsunuz. Tecrübe ile sabit. :whistle:

Taahhüt bitimine kadar geçememek kötüymüş. Bizi çok etkilemez ama yine de kötü. İşin bize avantajı altyapı çalışması sonrası 25mbps bağlantıyla 3megabayt rahat veri indiriyor saniyede :fool:

C[a]N, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Yeni abone olacaklr için geçerli tarifeler:

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler 

Yok abi burada orada yazan tarifeleri. Sınırsız 25mbps fiber (teledünya vs dahil) 72tl yazıyordu kağıt duruyorsa fotoğrafını çekip atarım buraya.

tarihinde Jack Bauer tarafından düzenlendi
eksik bilgi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CinTonik
Jack Bauer, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Taahhüt bitimine kadar geçememek kötüymüş. Bizi çok etkilemez ama yine de kötü. İşin bize avantajı altyapı çalışması sonrası 25mbps bağlantıyla 3megabayt rahat veri indiriyor saniyede :fool:

Yok abi burada orada yazan tarifeleri. Sınırsız 25mbps fiber 72tl yazıyordu kağıt duruyorsa fotoğrafını çekip atarım buraya.

Kutuların ya da apartman duvarlarına yapıştırdıkları tarife o. Bizim binada da duruyor ama çok oldu yapıştıralı. Değişmiş olabilir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone

Uzun bir süredir Google DNS kullanıyorum, 2 gün önce hiç bir şey yoktu ama dün Imgur'daki resimler yüklenmemeye başladı. Uydunet'in "aidiyet.esb.org.tr" adlı sansür zırvasına yönlendiriliyor gibi gözüküyor sayfa ama herhangi bir hata vermeden sonsuza kadar yüklenme döngüsüne giriyor. Direkt resim linklerinde sayfa hiç açılmıyor ama galerilere ya da ana sayfaya girilebiliyor, o zamanda resimler yüklenmiyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Çerezleri, dns önbelleğini falan temizlemeyi denedim ama fayda yok gibi.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr

Bende de öyle oldu geçenlerde. Kendiliğinden düzeldi daha sonra. @Coilbone

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK

Google dns arada çalışmayı durduruyor neden bilmiyorum. Sanki hiç dns yokmuş gibi otomatik seçilmişcesine iş yapıyor. Hasan'ın dediği gibi kendiliğinden düzeliyor. Açıkcası ben dns değiştiriyorum öyle durumlarda. Zaten artık dns değiştirmekte bir işe yaramıyor her yer yasaklı girilmiyor vpn en sağlıklısı artık. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone

Bir kaç gündür komple gitti Imgur. Direk yasaklı site sayfası geliyor, linkte aidiyet.esb.org.tr yönlendirmesiyle. DNS'le girilmiyor sanırım artık. Girebilen var mı ? :D 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
mapel
Coilbone, 7/9/2017 - 06:54 tarihinde yazdı:

Bir kaç gündür komple gitti Imgur. Direk yasaklı site sayfası geliyor, linkte aidiyet.esb.org.tr yönlendirmesiyle. DNS'le girilmiyor sanırım artık. Girebilen var mı ? :D 

Bende de bu sorun var. DNS'lerın bazıları soru işareti bazıları sadece siyah kare olarak gösteriyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
crohn

Tam 4 senedir kablo net üyesiyim. Bugün itibari ile 2 sene daha uzattım. 24 mbs150 gb ak eko sınırsız + kablo tv giriş paketi 52 tl . Daha önce 2 sene ttnet ,  4 sene süperonline kullanan biri olarak en memnun kaldığım servistir. 4 senede 3 kere arıza anca yapmıştır. Fiyat olarak en iyisidir. Bir gün taşınırsam umarım gittiğim yerde de kablonet olur.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone
crohn, 31.07.2017 - 23:20 tarihinde yazdı:

Tam 4 senedir kablo net üyesiyim. Bugün itibari ile 2 sene daha uzattım. 24 mbs150 gb ak eko sınırsız + kablo tv giriş paketi 52 tl . Daha önce 2 sene ttnet ,  4 sene süperonline kullanan biri olarak en memnun kaldığım servistir. 4 senede 3 kere arıza anca yapmıştır. Fiyat olarak en iyisidir. Bir gün taşınırsam umarım gittiğim yerde de kablonet olur.

Eko sınırsız tarifeleri kaldırmışlardı, var olan tarifeleri taahhüt bitiminde uzatabiliyor muyuz hala? Bu ay benimde taahhütüm bitiyor tarifemden memnunum şimdiden nereye geçeceğim diye düşünüyordum :D 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone
Coilbone, 02.08.2017 - 07:27 tarihinde yazdı:

Eko sınırsız tarifeleri kaldırmışlardı, var olan tarifeleri taahhüt bitiminde uzatabiliyor muyuz hala? Bu ay benimde taahhütüm bitiyor tarifemden memnunum şimdiden nereye geçeceğim diye düşünüyordum :D 

Bu konuda bilgisi olan var mı?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.