• Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
    • Putte

Portalımızın Yeni Arayüzü   23-07-2017

Nihayet sonuna vardık ve artık saatler kaldı sadece...      
Ecthelion

"Shoukoku no Altair" (2017)

Bu konuda 31 ileti var

7NELbW.gif

Shoukoku no Altair

Nesiller boyunca Türkiye Devleti'yle Balt-Rhein İmparatorluğu, politik arenada karşılıklı amansız bir mücadele sergilemektedir. Bir gece, imparatorluk nazırlarından biri öldürülmüş olarak bulunur ve bunun sonucunda diplomatik ilişkiler kopma noktasına gelir. Dîvân-ı Hümâyun'dan cihat sesleri yükselirken, Bâb-ı Âli'nin genç üyelerinden Tuğrul oğlu Mahmut Paşa, suikastın arkasında yatan gerçeği öğrenir ve vatanı milleti uğruna canla başla kaçınılmaz olanı bertaraf etmeye çalışır.

MAL | AniDB | ANN | Official Site

5 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Kolaylıklar dilerim, Can. :fl: 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Kolaylıklar :fl:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hadi bakalım, nasıl bir seri olacak göreceğiz. Hayal kırıklığı olmasa bari...kolay gelsin ;)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin. :fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin. Konusu ilgimi çekti. B|

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Eline sağlık sultanım :oleyo: 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık.  :beer: 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Ellerinize sağlık.

3 çevirmen arkadaş girişmiş bu seriye. Çok yazık olmuş.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Eline sağlık abi. :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Bayrakları astıracak kadar iyi mi acep:butwhy:kolay gele:olemaganda:

, Baryshx düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yok be, ilk bölüm başarısız. Bizim gibi seinenciler gömer 6'yı rahat. MAL puanını şimdilik sonuna kadar hak ediyor. Çeviriyi aldığıma bin pişman oldum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ecthelion, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok be, ilk bölüm başarısız. Bizim gibi seinenciler gömer 6'yı rahat. MAL puanını şimdilik sonuna kadar hak ediyor. Çeviriyi aldığıma bin pişman oldum.

Yeni izledim ilk bölümü. Küt diye girmişler olaya, derinlik yok seride ve mahumuto'da. Bir şeyler eksik hissettiriyor :( Bir tek Divandaki akıl yürütmeler akılda kaldı, gerçi padişah'dan bir şey duymadık :P

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Padişahlık yok ya, ağırlıklı olarak askerî bir yönetim söz konusu. O Franz olayı da filler diye biliyorum, çünkü mangasının ilk 5 6 sayısında hiç yok yani. Ve kaliteyi asıl düşüren de o, bölümün. Koyun eti/kartal olayı resmen pokemonculuktu (ve bu da filler tabii), izlerken facepalmın derinliklerini yaşadım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Mahmut'u gören ağırbaşlı biri sanacak ama o divandaki hareketleri çok saçmaydı. Dediğin gibi filler bölümler varsa, anime ölü doğmuş gibin :(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

O divandaki olaylar da doğal olarak yok mangada, çok shounenimsi hareketler tabii. (Mangasının devamında bu konuya dönüyorlar mı bilmiyorum ama, manga bildiğin ikinci bölümdeki Hisar muhabbetiyle başlıyor yani. Bu olayların sonra olacağını da hiç sanmıyorum, 5 6 bölümüne şöyle bi' baktım.) FMA:B, Gintama gibi filler başlatıp, karakterlerin izleyiciye tanıştırılma mevzusunu hızlandırmak istemişler de, başarısızlıkla sonuçlanmış. Sonraki bölümlerde filler olacağını hiç sanmıyorum, ama arka plandaki senarist saçmalaması ciddi olay ve çözümü çuvalladı maalesef.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.