Jump to content
RyK

Batman and Harley Quinn (2017)

Recommended Posts

RyK    324
RyK

vpzdQ4.jpg

Batman and Harley Quinn
  5.9/10
  6/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Animasyon, Aksiyon, Macera, Komedi, Fantastik, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    74 dk
  • Vizyon Trh
    21 Temmuz 2017

IMDb ID tt6556890

Batman and Harley Quinn (2017)

Batman, Poison Ivy'nin planlarını bozman için o'nun en yakın arkadaşı Harley Quinn'den yardım ister. Ama ilk önce Harley'i bulmak ve ikna etmeleri gereklidir.
Son güncelleme

Warner Bros Animasyon ve DC bir sonraki DC Universe filminin trailerını yayınladı, Batman ve Harley Queen. Dijital ortamlara Ağustos 15'de, Blu-ray ve Dvd'ye ise Ağustos 29’da çıkacak.

Haberin devamı için TIKLA...

Adam gibi bir Harley Quinn macerasına hasretim açıkçası. Tamam Suicide Squad'da çok iyi ve seksi bir hatun vardı ama o benim gözümde bir Harley değildi. Ben çatlak, sevimli, komik, sağı solu belli olmayan o cimcimeyi çok seviyorum.:butwhy: Animasyonlarda uzun uzadıya boy göstermez. 3 5 dakika en fazla görünür ve kaybolur. Batman genelde kadınlara yumruk atmaz ama Harley'e pek kıyamadığını düşünürüm hep. Ne yaparsa yapsın daha cana yakın yaklaşır babacan bir tavrı vardır bile denebilir. 

SS'de herşey çok kötü olduğundan mıdır nedir Harley tavan yaptı, hem oyunculuğuyla, hem dişiliğiyle. Benim sevdiğim Harley bu filmde var ve uzun uzun kendisini izleyebileceğim. @ferio nun kafasının etini yer çevirttiririm. Baktık çevirmenlerde iş yok hepsi tırt:butwhy: bir çevirgen olarak el atarım.:guclu: Bana kalırsa iş kötü, umalım da öyle olmasın.:foleyo:

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ferio    269
ferio

Çıkacak olan animasyonlar arasında kesin çevireceğim sadece Watchmen var @RyK Onun haricinde artık animasyon çevirmeyi pek düşünmüyorum. Animasyonlarda gençlere yol açılsın. Son zamanlarda bütün boş vakitlerimi çizgi roman çevirilerine ayırıyorum. Bir de film çevirmeyi çok boşladım, film çevirmeyi düşünüyorum.

tarihinde ferio tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    324
RyK

1 çevirmen gitti 125 çevirmen kaldı geriye, yoklamaya devam.:oleyoel:Ağustosa daha çok var bulurum birini.:tesbihleyo:

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ferio    269
ferio

Ulan adamın köprüyü geçene kadarmış bizle işi :oleyo: Niye başka başlıklarıma uğramadığı şimdi anlaşıldı -_-

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    645
zarat

Harley Ablamıza şimdi ayıp olmadı mı @ferio  Üstad. Sen de terk eder isen bizi animasyon severlerin boynu bükük kalacak :( 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    324
RyK
ferio, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ulan adamın köprüyü geçene kadarmış bizle işi :oleyo: Niye başka başlıklarıma uğramadığı şimdi anlaşıldı -_-

Wonderful Ablaya atlarsın dedim onu bile elinden aldılar.:foleyo: Ona başlık açmadıktan sonra neye başlık açmış olabilirsin ki @ferio?:butwhy: Nicedir çeviri yapmadım. Altyazı diye filmin üstüne kusmaktan korkuyorum yoksa benimde yeryer çevirgenliklerim olmuştur. :tesbihleyo: Süper dostum görse şu hallerini; tek bir sineği bile incitmeyen o adam, Darkseid'e tam gücüyle vurmayan o adam, seni göz ışınlarıyla yakardı. :superman:

Daha köprüyü geçmedik, Ağustos'un sonuna kadar köprüdeyiz ferio.:oleyobira:

Ekleme: Geç gördüm. Neyse yanlışlar düzeltildi, gerekli fitne fesat sayfaya aktarıldı.:devil:

tarihinde RyK tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    832
hasangdr

PrZ8n7.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    154
alpalp84

Torrentte düştü.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    324
RyK

İndirdim duruyor altyazı bekliyorum. Biri çevirir çevirmez dalacağım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    154
alpalp84
RyK, 20 dk önce tarihinde yazdı:

Bende indirdim bekliyorum ama DC de bir dünya mükemmel roman varken neden böyle saçma sapan animasyon yaparlar anlamadım. Gitsinler en aydınlık gün, en aydınlık geceyi ne bileyim bart allen ın öldüğü bölümleri film yapsınlar, git lobo filmi yap yahu. Son zamanlardaki animasyonlarının kalitesi düştü.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    324
RyK

Bu iş kalite meselesi değil, piyasa meselesi. Yukarıda da yazdım, olay Harley. SS'de hatun parladı ardından bu animasyon geldi. SS'de zaten sadece Harley vardı gerisi çöp benim gözümde, film külliyen çöp. Batmanle Harleyi birleştirdiler ortaya atılar. Herşeyin çok kaliteli, cool olmasına gerek yok. Bazende eğlendirmeli. Bu ikiliden çok eğlenceli bir animasyon çıkabilir, potansiyeli yüksek. Akıllara kazınan bir animasyon olmayacaktır ama insana güzel vakit geçirtebilir. :butwhy:İzlemek lazım. 

Animasyonları çizgi roman severlere yaptıklarını zannedebilirsin ama olay o değil. Çizgi roman dünyasından çıkmış olabilirler ama hedef kitle ne yazık ki o insanlar değil çünkü çok küçük bir potansiyelden söz ediyoruz. Marvel a bakalım. Dünya kadar film çıkardılar hangisi çizgi roman dünyasını yansıttı yada yaklaştı. İç savaşı hatırlayın. Hikayeyi tamamen değiştirdiler Disney yapımı Pamuk prenses gibiydi. Aslında Pamuk Prenses daha sert bir yapım en azından Pamuk ölmek üzere falandı. :dansoleyo:

Sonuç olarak animasyonlar çr fanlarına değil diğerlerine yapılıyor. Bu yapımdan beklentilerim var ama senin beklentilerinle pek kesiştiği söylenemez. :butwhy:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    645
zarat
RyK, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Pusuya yattım, beklemedeyim :oleyo:

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    154
alpalp84

Yarım yamalak ingilizcemle seyrettim. Filmden keşke batman'i hiç oynatmasalarmış. Yaptığı şeyleri batman'in doğasına aykırı buldum. Herhalde sırf ismi afişte görünüp batman severleride çekmektir. Harley filmi olarak film gayet başarılı. Komik, eğlenceli, konuşuyor ama boş değil gayet güzel muhabbet ediyor. Film değilde dizi tadında olmuş. Böyle olacaksa ben bir tane daha harley filmi isterim, ama batman'siz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    324
RyK
alpalp84, 20.08.2017 - 15:55 tarihinde yazdı:

Yarım yamalak ingilizcemle seyrettim. Filmden keşke batman'i hiç oynatmasalarmış. Yaptığı şeyleri batman'in doğasına aykırı buldum. Herhalde sırf ismi afişte görünüp batman severleride çekmektir. Harley filmi olarak film gayet başarılı. Komik, eğlenceli, konuşuyor ama boş değil gayet güzel muhabbet ediyor. Film değilde dizi tadında olmuş. Böyle olacaksa ben bir tane daha harley filmi isterim, ama batman'siz.

Beklentilerime paralel bir film olmuş o zaman ama Batman konusu dediğin gibiyse biraz can sıkıcı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    154
alpalp84
RyK, 5 dk önce tarihinde yazdı:

Beklentilerime paralel bir film olmuş o zaman ama Batman konusu dediğin gibiyse biraz can sıkıcı.

Hocam bence filmin tek eksiği zaten batman. Film boyunca ezik, beceriksiz, geri planda bir karakter. Hiç koymasalardı daha iyiydi. 

• Üzgün 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
oTToMaNeK    66
oTToMaNeK

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Lazarus
    Lazarus Admin
  • yoruk
    yoruk Admin
  • Tuğrul Akça
    Tuğrul Akça Admin

Bizi takip Edin

FACEBOOK

TWITTER

Değerli Üyeler,

Forumumuza eklenmiş küçük bir özelliği not etmek isteriz. Artık editörden bir URL linki eklediğinizde o sitenin faviconu otomatik olarak çekildecek ve sol başında gösterilecektir. Aşağıdaki örnekler gibi:

Clipboard01.jpg

Değerli Üyeler,

Forumumuza eklenmiş küçük bir özelliği not etmek isteriz. Artık editörden bir URL linki eklediğinizde o sitenin faviconu otomatik olarak çekildecek ve sol başında gösterilecektir. Aşağıdaki örnekler gibi:

Clipboard01.jpg