Jump to content
CinTonik

Homeland (2011)

Tavsiye Edilen İletiler

CinTonik    186
CinTonik

homeland-season-6-poster1.jpg?w=497

Homeland
  8.4/10
  8,3/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Suç, Dram, Gizem, Gerilim
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    55 dk
  • Vizyon Trh
    2 Ekim 2011

IMDb ID tt1796960

Homeland (2011)

Son güncelleme

Amerikan Deniz Kuvvetleri'nde Çavuş olarak görev yapan Nicholas Brody (Damian Lewis) 8 yıl boyunca El-Kaide terör örgütü tarafından tutsak edilir. Ve birgün Afganistan'da teröristlerin sığınma evlerinden birinde bulunarak ülkesine getirilir. Ülkesinde bir kahraman edasıyla karşılanır ve tüm basının ilgi odağı olur. Zamanla senatörlüğe kadar yükselir. Ancak Nicholas olaylara artık farklı bir gözle bakmaya başlar ve ülkesine düşman olur. Bir müslüman olarak El-Kaide'ye gizli ajan olarak hizmet etmeye başlar. Bu durumdan şüphelenen ve onu takibe alan tek kişi vardır o da bipolar bozukluğu (duygudurum bozukluğu, manik depresyon) hastalığı olan CIA ajanı Carrie Mathison (Claire Danes)'dir. Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler 4 kez Altın Küre 3 kez Emmy ödülü kazanan aktris Claire Danes, Emmy ve Altın Küre ödüllü aktör Damian Lewis (Band of Brothers), Morena Baccarin (Gotham), David Harewood, Diego Klattenhoff, Jackson Pace, Morgan Saylor, Mandy Patinkin (Dead Like Me), Jamey Sheridan (Law & Order: Criminal Intent), David Marciano, Navid Negahban (24), Rupert Friend, Sarita Choudhury, Tracy Letts, F. Murray Abraham, Nazanin Boniadi, Laila Robins, Sebastian Koch, Miranda Otto, Alexander Fehling ve Sarah Sokolovic olarak sıralanmaktadır.

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ORKUNS    5
ORKUNS
Spoiler

Brody abi öldükten sonra benim için biten dizi >:(

tarihinde Nautilus tarafından düzenlendi
spoiler

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hocam    76
hocam
4 hours ago, ORKUNS said:
Spoiler

Brody abi öldükten sonra benim için biten dizi >:(

Benim için de altyazısı yasaklanınca biten dizi oldu.>:(

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TolgANL    0
TolgANL
Spoiler

Brody abi oldukten sonra kullerinden yeniden dogan dizi..

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CinTonik    186
CinTonik
11 hours ago, hocam said:

Benim için de altyazısı yasaklanınca biten dizi oldu.>:(

İlginizi kaybettiniz herhalde. Malum, bu alem yasak tanımaz! :D

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14    377
ozgun14

Malum olaydan oncesini ayri bir donem sonrasini ayri bir donem kabul edelim bence. Evet sonrasinda dizinin dinamikleri degisti ama eger o gelisme olmasaydi dizi tekrar dusecekti. Son sezona ben de hala baslamadim ama devam eden sezonlar cok kotu degildi. Yine de bu bitme zamani geldigi gercegini degistirmiyor.

Yasak icin de malum yerlerden bulmak mumkun hala.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
aex1    67
aex1

Biterse yerine muadili geliyor mu ? O bitsin bu bitsin ,,,,,,,,adam gibi 1-2 tane var bari uzun süre gitsin...iyisiyle-kötüsüyle razıyım...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
KaBuSCeM    14
KaBuSCeM

Malum olaydan sonra bile güzel gidiyordu. Hatta 1 saate yakın bölüm süresiyle bile sıkılmadan izletiyordu kendini. Ama son sezonda süreler düşmesine rağmen olaylar çok yavaş ilerliyor ve gereksiz bazı uzatılmış sahnelerden dolayı sıkmaya başladı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
lux aeterna    3
lux aeterna

Dizinin son bölümünün giriş jeneriğini izlerken aklıma geldi; Gil Scott-Heron'un ağızından çıkan "Revolution will not be televised" sözleri dizinin içinde bir yerlerde de kullanılmış mıydı, yoksa sadece giriş jeneriğinde mi seslendiriliyor? İnternette aradım, herhangi bir bilgiye ulaşamadım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
timoti    162
timoti

Bu sezona başlamadım. İçimden gelmemişti, dizi eskisi gibi değil artık. Bu sezon izlemeye değer mi, önceki sezonlara kıyasla hiç olmazsa? Bir şey kaçırıyorsam, 5 sezon izlemişim o kadar, gene devam edeyim.

tarihinde timoti tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eros    50
eros

Eğer boş zamanınız kalıyor ve izleyecek dizi arıyorsanız tabii izleyin, ama zaten bol miktarda izlenecek diziniz varsa, homeland ın artık eksikliğini aramıyorsanız, illa bu sezonu izleyin diyemem...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
timoti    162
timoti
eros, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Eğer boş zamanınız kalıyor ve izleyecek dizi arıyorsanız tabii izleyin, ama zaten bol miktarda izlenecek diziniz varsa, homeland ın artık eksikliğini aramıyorsanız, illa bu sezonu izleyin diyemem...

Teşekkürler cevap için.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    151
zapp brannigan
timoti, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Bu sezona başlamadım. İçimden gelmemişti, dizi eskisi gibi değil artık. Bu sezon izlemeye değer mi, önceki sezonlara kıyasla hiç olmazsa? Bir şey kaçırıyorsam, 5 sezon izlemişim o kadar, gene devam edeyim.

3.bölümden sonra tempo ve heyecan artıyor. İlk 3 bölümü sabrederseniz gerisi akıyor eskisi kadar olmasa da.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ycyalcin    17
ycyalcin
timoti, 27.03.2017 - 13:21 tarihinde yazdı:

Ben kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Özellikle son bir kaç bölümdür çok büyük keyif alarak izliyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nikoteen    255
Nikoteen
lux aeterna, 08.03.2017 - 11:26 tarihinde yazdı:

Dizinin son bölümünün giriş jeneriğini izlerken aklıma geldi; Gil Scott-Heron'un ağızından çıkan "Revolution will not be televised" sözleri dizinin içinde bir yerlerde de kullanılmış mıydı, yoksa sadece giriş jeneriğinde mi seslendiriliyor? İnternette aradım, herhangi bir bilgiye ulaşamadım.

Benim de aklıma takılan bir şey bu, ben de hatırlamıyorum fakat yine jenerikte Halef Başkan'ın söylediği "We need a new strategy" de öncesinde dizide kullanılmamıştı kadın zaten bu sezon geldi ama bunu 6. bölümdü sanırım, söylediğini gördük dolayısıyla ben de bu sezon olmasa bile o sözün dizinin bir yerinde kullanılacağını düşünüyorum.

tarihinde Nikoteen tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
kerberos    36
kerberos

iyi dizi güncel dünya olaylarını es geçmiyor, kurgu olarak çok başarılı ve oyuncu seçimi cuk oturmuş,gerçekten iyi dizi isteyen var ise üşenmesin bence başlasın.dp de çok ilgi çekmedi,eski site zamanı bayağı bir takipçisi vardı,şu anda sitede bilgi bulmak bile zor.site sayfası bayağı eksik aratınca alakasız diziler filmler çıkıyor anlamış değilim,7 sezon başladı gene yayıncı firma engelliyor diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
JaguaR    27
JaguaR

5. sezona kadar müthiş bir takipçisiydim, politik dizilere bayıldığım için büyük keyifle izliyordum.

son sezonla ilgili bazı şeyler okumuştum, bu nedenle izlemekten vazgeçmiştim ama burada yazılanları görünce fikrim değişebilir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk