• Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
    • SABRE

Yeni Spor Odamız Faaliyete Geçti   23-06-2017

Divxplanet döneminden beri süre gelen sporla ilgili uygulamamız kısmen de olsa geride kalıyor. Bundan böyle Süper Lig dışındaki tüm spor organizasyonları hakkında paylaşımda bulunabileceğimiz yepyeni bir odamız var. Sitenin genel kurallarının aynen işlediği oda için en önemli kuralımız Süper Lig'i konu dışında bırakacak olmamız.   Herkese iyi paylaşımlar dilerim.    http://forum.planetdp.org/index.php?/forum/174-spor/
Tuğrul Akça

Utanmazlar (2017)

Bu konuda 19 ileti var

Eylül ayında FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşması beklenen, başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaşacağı Shameless uyarlaması Utanmazlar dizisinin çekimleri Temmuz ayında başlayacak. Dizinin yapımcılığını Med Yapım üstlenecek.

Temmuz ayında çekimleri başlayacak olan dizinin, Eylül ayında FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşması bekleniyor. - See more at: http://www.medyatava.net/haber/foxun-yeni-dizinin-basrol-oyunculari-hazal-kaya-ve-burak-deniz-ilk-kez-bir-arada_146492#sthash.jLWsamDS.dpuf
Temmuz ayında çekimleri başlayacak olan dizinin, Eylül ayında FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşması bekleniyor. - See more at: http://www.medyatava.net/haber/foxun-yeni-dizinin-basrol-oyunculari-hazal-kaya-ve-burak-deniz-ilk-kez-bir-arada_146492#sthash.jLWsamDS.dpuf

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

:giveup::60::69::72::42::20::ph34r::27::37::93: 

Şunu gördüm bir de. :oleyo:

DCdOx-gWsAEdmI4.jpg

8 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Dizinin ismi şimdilik Utanmazlar olabilir ama başlayınca imza kampanyası düzenleyip Utandılar olarak değişmesini öneririz. :oleyo:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Aklım hayalim ermiyor benim hala, nasıl bir uyarlama olduğunu merak ettiğimden bir kaç bölüm mecburen izleyeceğim herhalde :oleyo: 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Uyarlama dedikleri; dizinin isminin Türkçeye çevrilmesidir sanırım. İçerik yine zengin oğlan fakir kız olur işte. Başka türlüsünü düşünemiyorum. Daha doğrusu bizim senaristlerin düşünebileceğini ya da Türkiye'de uygulayabileceklerini sanmıyorum :tesbihleyo:.

, heroson düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Dizinin anca 5 dakikasını izleriz ama dediğiniz gibi sadece adı benzeyecek.

, byesiler düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

lWybOB.jpg

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Utanırlar utanırlar... Bizimkisi uyarlama değil olsa olsa esinlenme falan olur.

Neler izledik yahu. Tanrı kelimesinin sansürlendiği ülkede yaşıyoruz. Shameless'ı uyarlamak ne haddimize...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Orjinal Shameless'ın yakınından bile geçebileceğini sanmıyorum. Sırf ismini kullanarak ekmek yemenin peşinde olacaklar. Orjinal dizideki sertliğin %1 ini bile veremezler çünkü biz buna hazır değiliz ve hiç bir zaman da hazır olamayacağız. Dizideki sertliği çıkarınca ya aşk meşk işlerine girip Aşk-ı utanmazlar'a dönüşecek, ya da Cennet Mahallesi olacaktır zanımca. Neyse, bekleyip göreceğiz hangisi olacağına. Oyum Aşk-ı Utanmazlar'a. :oleyo: 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

yine çöp yine çöp kaliteli dizilerin uyarlamasını yapacağınıza niye özgün şeyler üretemiyorsunuz helede shameless sizin shameless uyarlaması yapmaya cürmünüz yetmez!  sorry ama artık sinirleniyorum sektörün bu durumuna 

, tamzin düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Ahahaa nasıl ve neremle güleceğimi bilemedim. Shameless sizin neyinize la :dansoleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Kaç yıldır gelecek bu da :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

puhu tvde veya blutv yayınlansaydı belki bir ümit ama şimdi normal kanalda hiç şansı yok. Dizinin ismini kullanıp başka bir şey yapacaklar gibi geldi bana.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

CartoonNetwork izliyorum -evet izliyorum:oleyo2:- adamlar çizgi filmleri bile sansür manyağı yapmışlar. Mesela Sıradan Dizi (Sürekli Dizi) var orada bir Ölüm karakteri var, adamın ismi bu, adamın ismini söyleyemiyorlar. Ölüm kelimesi sansürleniyor. "Stupid" kelimesinin geçtiği heryer sansürlü. İngilizcesini izledim oradan biliyorum.:tesbihleyo: Vampir Kralice Marceline var mesela onun kavga sahnesi hepten yok. 20 dakikalık çizgi film 10 dakikada bitiyor. :butwhy:  Bunun gibi o kadar çok örnek var ki anlatamam. Son dönemde peydah oldu bu sansürlemeler. Çünkü bunlar tekrar bölümler, ben bunları adam gibi izlemiştim zamanında. Derseniz sansürsüz halini çocuklarına izletir misin diye kesinlikle evet derim çünkü bir şey yok o sahnelerde. Bakın aşağıda size bir video vereyim bu bölümün son sahnesi ama cartoon da yok bu sahne, kesilmiş. Biri bana nedenini anlatsın.:tesbihleyo:

Mesela bu sahne de hiç yok. :oleyo2:

Ülke bu. Yani bu kazanda o yemek pişmez. :butwhy:

Sıradan Dizi demişken aklıma geldi. Sahneyi tanıyanınız var mı?:offtp:

Spoiler

, RyK düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Shameless'ı izlemedim ama yapımcılar uyarlamayı bire bir yapacaklarını iddia ediyorlar. Hatta twitter'da o Geliyor'uz tivitinin altına millet Rtük var malum sahneleri çıkarın geriye bir şey kalmıyor dedikleri zaman "Çıkaracağımızı kim söyledi?" falan dediler. Nasıl yaparlarsa yapsınlar nasıl olsa izlemeyeceğim ama twitter hesaplarının başında bir velet olduğu bence kesin. Millete veletçe cevap veriyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Bari blutv de ya da puhutv de yayınlansaydı. Fox mu ne yayınlayacakmış. Yapmayın etmeyin iki bölümde rtük kaldırır bu diziyi.

Fiona'yı da Hazal Kaya oynayacakmış bir de..

, hirako shinji düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.