Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
RyK

UNCHARTED: The Lost Legacy (PS4) (22 Ağustos 2017)

Recommended Posts

RyK    276
RyK

uncharted-the-lost-legacy-listing-thumb-01-ps4-us-05dec16.thumb.png.cbebdf9085559f16883df5befe7cd91c.png

Normalde yapmadığım bir şeyi yapacağım "exclusive" oyun tanıtımı gireceğim. Niye tanıtmam bu oyunları? Çünkü bunların hepsi bana exclusive.:olemaganda: PC hariç hiçbirşeyi oynayamıyorum. 

Konusuna gelirsek videodan anladığım kadarıyla ismini unuttuğum bir Hindu Tanrısı -fil başlı olan videoyu izleyin orada söylüyor ismini:hat:- savaşta dişinin birini kaybediyor. Efsane bu. Bu tok sesli Hanım Abla ve yaveri Çuku Kız beraber maceraya atılıyorlar. Bundan sonrası tipik Uncharted. Tuzaklar, eksantrik mekanlar, laf sokmalar, alaya almalar, oyun kötüsüyle şey geçmeler (maytap geçemeler... hah kelime buydu:devil:) falan... Eski Lara öldü, yaşasın yeni Lara! :hat:

Tok Sesi 2. oyundan hatırlıyorum. Diğerini hiç bilmiyorum. Oynanış videosuna bakınca co-op gibi bir saçmalığa girmişler mi diye merak ettim. Biraz araştırınca öyle bir şey yapmamışlar. Ayrıca Çuku Kız'da 4. oyundanmış ondan tanımıyormuşum.:butwhy:

, RyK düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    302
Kill Master

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.