• Duyurular

  • kocakafa

   Yeni Üyelik   11-02-2017

   Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
  • SABRE

   Yeni Spor Odamız Faaliyete Geçti   23-06-2017

   Divxplanet döneminden beri süre gelen sporla ilgili uygulamamız kısmen de olsa geride kalıyor. Bundan böyle Süper Lig dışındaki tüm spor organizasyonları hakkında paylaşımda bulunabileceğimiz yepyeni bir odamız var. Sitenin genel kurallarının aynen işlediği oda için en önemli kuralımız Süper Lig'i konu dışında bırakacak olmamız.   Herkese iyi paylaşımlar dilerim.    http://forum.planetdp.org/index.php?/forum/174-spor/
SABRE

Deadpool 2 Yapımı Resmi Olarak Başladı

Bu konuda 1 ileti var

59479ed4ae4e7.jpg

 

 

Serinin yıldızı ve yapımcısı Ryan Reynolds gelecek Deadpool 2 filminin yapım aşamasında olduğunu doğrulamak için Twitter'a başvurdu. Reynolds, ilk filmde ve tüm seride X-Mansion'ın dış seti olan Vancouver'deki Hatley Kalesi'nde kostümüyle çekildiği fotoğrafı paylaştı. Yazar Rhett Reese'de "Başladık!" diyerek lafa karıştı ve onayını verdi. 

 

John Wick'ten David Leitch, Deadpool 2'yi geri dönen "Gerçek kahramanlar burada."lar, yani senaristler Rhett Reese ve Paul Wernick, tarafından yazılan senaryodan yönetiyor. Reynolds, X-Men serisinden Simon Kinberg ve Lauren Shuler Donner'ın yanında yeniden Deadpool 2'nin yapımcısı olarak hizmet veriyor.

 

Ryan Reynolds içlerinde şans manipüle eden bir mutant olan Domino rolünde Zazie Beetz'in (Atlanta) ve X-Men'in tepegözünün zamanda yolculuk eden oğlu olan Cable rolünde Josh Brolin'in bulunduğu yeni gelenlerden oluşan bir kastı yönetiyor. Jack Kesy (The Strain, Baywatch) ise filmin merkezindeki, henüz onaylanmamış olsa da İrlandalı mutant Black Tom Cassidy olacağı söylenen, kötü adamı oynacak. Japon oyuncu Shioli Kutsuna da filme bilinmeyen bir rol için katıldı.

 

https://www.planetdp.org/article/deadpool-2-yapimi-resmi-olarak-basladi-art133

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap

 • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

  Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.