Jump to content
buraksahin

Sıkılıp Yarıda Bıraktığınız Filmler

Tavsiye Edilen İletiler

buraksahin    91
buraksahin

Sıkılıp yarıda bıraktığınız filmleri buyurun buradan paylaşın.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Abdulhamid    34
Abdulhamid

Son olarak Justin Timberlake ve Anna Kendrick in seslendirmiş oldukları Trolls filmi sonunu getiremedim maalesef.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
darkness_age    158
darkness_age

Bende son zamanlarda Leo'ya Oscar kazandıran film olan Revenant filmini bırakmıştım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
vordach    77
vordach

En son Toni Erdmann filmini 1 saat dayanabildim. Film gereksiz uzun yapmışlar. 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon    73
SirRonyon
Fantastic Beasts and Where to Find Them
  7.4/10
  6,7/10
  • Ülke
    İngiltere, ABD
  • Tür
    Macera, Aile, Fantastik
  • Dil
    İngilizce, Khmer
  • Süre
    133 dk
  • Vizyon Trh
    8 Kasım 2016

IMDb ID tt3183660

Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)

Film, Newt Scamander'ın büyülü bavulundaki nesli tükenmekte olan sihirli yaratıkların, bavulun içerisinden kaçarak Amerika sokaklarına taşması sonrası yaşanan maceraları anlatıyor.
  • Yönetmen
    David Yates ((directed by))
  • Senarist
  • AKA
    Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?
  • Oyuncu
    Eddie Redmayne (Newt), Sam Redford (Customs Official), Scott Goldman (Customs Official (voice)), Tim Bentinck (Witness), Tristan Tait (Reporter), Colin Farrell (Graves), Tom Clarke Hill (Photographer 2), Matthew Sim (Photographer 1), Katherine Waterston (Tina), Samantha Morton (Mary Lou), Dan Fogler (Jacob Kowalski)
  • Ödül
    1 Oskar kazandı. Başka 14 ödül daha aldı ve 51 kez aday gösterildi.
    Oskar: Best Achievement in Costume Design Best Achievement in Costume Design
    Başka Ödüller: Best Production Design / Best Costume Design / Best Actor / Best Costume Design Warner Bros. / Best Makeup and Hair Styling Warner Bros. / Best Production Design Warner Bros. / Editor's Award / Best International Actor / Best Billboard Warner Bros. Concept Arts Studios / Best Original Score for a Fantasy/Science Fiction/Horror Film Best Production Design
Son güncelleme

Koca bir hayal kırıklığı, tam bir hüsran. Yarım saat izleyebildim anca. Harry Potter spin-off'undan çok her şeye benziyor maşallah. Hogwarts olmadan, bizim ekip olmadan, Diagon Alley olmadan hiçbir şeye benzemiyor maalesef, o kadar ruh yoksunu ki. Ben izleme gereği görmedim, sevene saygımız var tabii.

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    119
dagon
Independence Day: Resurgence
  5.2/10
  4,2/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce, Mandarin
  • Süre
    120 dk
  • Vizyon Trh
    20 Haziran 2016

IMDb ID tt1628841

Independence Day: Resurgence (2016)

Kurtuluş Günü'nün üzerinden 20 yıl geçmiştir ve tüm dünya devletleri birlikte çok daha gelişmiş bir savunma sistemini kullanmaktadır. Hatta Ay'a da bir üs yapılmıştır. Ancak mağlup olmalarından hemen önce uzaya yardım çağrısı yapan yaratıkların çağrısı alınmıştır ve uzaylılar bu sefer çok daha güçlü bir şekilde yeniden dünyaya saldıracaktır.
Son güncelleme

İlk film bir başyapıt olmasa da seyirciye verdiği bir duygu, vermek istediği bir mesaj vardı. Ve karakterler de geçmişte yaşadıklarıyla gerçek hissi yaratıyordu. Bu film ise sadece kendinden önceki filmin isminden ve popülaritesinden beslenen sıradan bir uzay filmi olmuş. 3 defa bırakıp tekrar başladım belki bitiririm umudyla ama 1 saat kadar izleyebildim. Sonrasında ne olacak hiç merak etmiyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NeC    172
NeC

Prensip gereği başladığım hiçbir filmi yarıda bırakmıyorum. Ama bırakmak istediğim bir dünya film sayarım sanırım.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon    73
SirRonyon
NeC, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Prensip gereği başladığım hiçbir filmi yarıda bırakmıyorum. Ama bırakmak istediğim bir dünya film sayarım sanırım.

Beğenmediğiniz  ya da keyif almadığınız, sıkıldığınız bir şeyi izlemeyi sürdürmek bence tamamen vakit kaybı. Aynı süreyi çok daha keyif alarak geçirmek varken neden kendinize eziyet ediyorsunuz ki? Bakın yarım saat içinde Fantastic Beasts'i kapattım mesela, onu silip gidip Vikings yeni bölümleri izlemeye başladım, harika bir gece geçirdim. Zaman kıymetli, hiç gerek yok bence kendimizi zorlamaya :D ;)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NeC    172
NeC
SirRonyon, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Beğenmediğiniz  ya da keyif almadığınız, sıkıldığınız bir şeyi izlemeyi sürdürmek bence tamamen vakit kaybı. Aynı süreyi çok daha keyif alarak geçirmek varken neden kendinize eziyet ediyorsunuz ki? Bakın yarım saat içinde Fantastic Beasts'i kapattım mesela, onu silip gidip Vikings yeni bölümleri izlemeye başladım, harika bir gece geçirdim. Zaman kıymetli, hiç gerek yok bence kendimizi zorlamaya :D ;)

Filmin devamında toparlayabileceği ümidi oluyor çünkü. Bitirmeden "bu kötü yaa" deyip kestirip atmak istemiyorum. Zira ilk yarısı kötü olup ikinci yarısı daha keyifli filmler mevcut piyasada.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ismail0100    145
ismail0100
NeC, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

NeC, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Filmin devamında toparlayabileceği ümidi oluyor çünkü. Bitirmeden "bu kötü yaa" deyip kestirip atmak istemiyorum. Zira ilk yarısı kötü olup ikinci yarısı daha keyifli filmler mevcut piyasada.

Bende de aynı durum var. Başladığım diziyi de bitiriyorum ben üzerine. Hem merak oluyor içimde hemde izlemezsem eksiklik hissediyorum :)

Ama sizin gibi ikinci yarı düzelir umudu taşımıyorum :)

Birtek the last men on earth mü ne var onu bitirmedim yakında başlarım ona da dert oldu çünkü içimde :)

tarihinde ismail0100 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
52 Hertz    149
52 Hertz
Egg
  6.6/10
  4,8/10
  • Ülke
    Türkiye, Yunanistan
  • Tür
    Dram
  • Dil
    Türkçe
  • Süre
    97 dk
  • Vizyon Trh
    22 Mayıs 2007

IMDb ID tt1021004

Egg (2007)

Şair Yusuf annesinin ölüm haberini alır ve yıllardır uğramadığı kasabadaki çocukluk evine geri döner. Bakımsızlıktan harap düşmüş bir evde onu genç bir kız, Ayla beklemektedir. Yusuf beş yıldır annesi ile yaşayan bu uzak akrabadan habersizdir. Ayla'nın Yusuf'tan bir isteği vardır. Zehra'nın ölmeden önce adadığı adağını oğlu Yusuf yerine getirmelidir. Kurban kesimi için yola çıkarlar. Koçun kurban edilişi Yusuf'un kaderini değiştirecek midir?
Son güncelleme

Normalde hiç böyle bir alışkanlığım yoktur filmleri sonuna kadar seyrederim ama bu filmde sinemadan kaçmıştım resmen. Hiçbir şey yok.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
extremebrutal    31
extremebrutal

Bu güne kadar hiç bir filmi -isteyerek- yarım bırakmadım. Yalnızda şu aşağıdaki hariç.

Pişman değilim. Bir daha izleme ortamı oluşsa yine yarım bırakırım.. Hatta koşarak ortamdan uzaklaşırım.

Eat Pray Love
  5.7/10
  2,3/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Dram, Romantik
  • Dil
    İngilizce, Endonezce, Portekizce
  • Süre
    133 dk
  • Vizyon Trh
    13 Ağustos 2010

IMDb ID tt0879870

Eat Pray Love (2010)

Elizabeth Gilbert'in filmle aynı ismi taşıyan ve kendi hayat deneyiminden yola çıkarak yazdığı kitaptan beyazperdeye uyarlanan filmde, acılı bir boşanmanın ardından kendini bulma ümidiyle İtalya, Hindistan ve Bali'yi kapsayan uzun bir gezi turuna çıkan Elizabeth'in hikayesini anlatıyor.
Son güncelleme

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
BenfeatUyku    12
BenfeatUyku
Jack Ryan: Shadow Recruit
  6.2/10
  3,9/10
  • Ülke
    ABD, Rusya
  • Tür
    Aksiyon, Dram, Gerilim
  • Dil
    İngilizce, Rusça
  • Süre
    105 dk
  • Vizyon Trh
    15 Ocak 2014

IMDb ID tt1205537

Jack Ryan: Shadow Recruit (2014)

Bir Rus milyarder için malı danışmanlık yapan Jack Ryan, kendini bir anda teröristlerin hazırladığı bir planın içinde bulur. Şimdi yapması gerekense ülkesinin ekonomisini çökertecek olan bu komployu durdurmaktır.
Son güncelleme

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk