• Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
    • Putte

Portalımızın Yeni Arayüzü   23-07-2017

Nihayet sonuna vardık ve artık saatler kaldı sadece...      
Tuğrul Akça

[Game of Thrones] #7x01 "Dragonstone"

Bu konuda 29 ileti var

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Spoiler

Bölümün başındaki jeneriğe kadar olan Aryalı sahne çok güzeldi. Onun haricindeyse çok ağır bir bölümdü. Rahatça pek bir şey olmadı denebilir. Ed Sheeran'in olduğu sahnede baya kızdım. Umarım tek bölümlük bir şeydir de dizinin ciddiyetini yok etmez. Bu bölümden ziyade sonraki bölümün fragmanı daha heyecan vericiydi.

, darkness_age düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

pckolog, 9 saat önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Görüntüle

Keşke bu kadar erken yazılan bir yorumu spoiler kutucuğu içine alsaydınız. İlk cümle hariç spoiler yok ama ilk cümleyi yanlışlıkla okudum ve sürprizi kaçmış oldu. Teşekkürler :fool:

, hasangdr düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Pek spoilerlık bir bölüm değildi. Tam bir giriş bölümü olmuş. Yine de beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. 

Spoiler

Ed Sheeran güzel bir hava katmış. Aslında Arya'nın Ed Sheeran'ı öldürmesini bekliyordum da olmayacak sanırım. Fazla iyi yapmışlar. :) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Bu arada aylar öncesinde sızdırılan senaryo da sahte değilmiş, onu öğrenmiş olduk. İlk bölüm kanıtı. Bunun gibi 5 sayfa daha dolaşıyor nette. Onlar da 6. ve 7. bölümden sayfalar. Bakmanızı önermiyorum, sadece spoiler hassasiyetiniz için uyarıyorum. O bölümlere kadar daha fazla dikkat etmeniz gerek. Teori kasıyorum görünümlü mesajlarla kitleyebilirler spoilerları. Tag falan da kurtaramaz kimseyi. Gerekli gördüğünüz önlemi şimdiden alın derim. :) 

Diğer durumu da @Fildir açıklamış sağ olsun. ;) 

, pckolog düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Fena değildi ama sonuna doğru tempo iyice düştü sanki. Yine de giriş bölümü olması itibariyle normal karşılamak gerek. Spoiler yemeyeceğimi bilsem biriktirip öyle izleyeceğim ama pek mümkün değil, aslında daha ne kadar spoiler yiyebiliriz sızan senaryodan sonra orası da ayrı konu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Dün Federer'in Wimbledon şampiyonluğu, bugün Arya'nın intikamı daha ne olsun...:fl:

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Dişimin kovuğuna bile gitmedi desem abartmış olmam. Su gibi geldi geçti, ne zaman başladı ne zaman bitti anlayamadım  :good:

Ahhh! Arya içimi soğuttun be :fl:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Muhteşem başladı ama ben bir iki aksiyon daha bekliyordum. Hep aradı gözüm. Amma velakin olmadı. Umarım sezon böyle devam etmez ve gereken tatminliği alabiliriz diye umut ediyorum.

, courtes düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Arya'nın açılış sekansı efsaneydi.Güzel bir giriş bölümü olmuş ama Ed Sheeran maalesef olmamış,dizinin bu tür hareketlere hiç ihtiyacı yok umarım tek bölümlüktü deyip geçeriz.

Ayrıca diziyi sabahtan izleyebileyim diye perşembe gününden şefimle konuşarak pazartesi günü için öğlene kadar izin aldım,pişman değilim.:21:

Yaşasın GOT :fool:

, Mr.BIYIK düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Fragmandaki çoğu sahnenin 1. bölümden olması çok iyi olmuş. Diğer türlü fragmanda izlediğim sahneleri beklemekten diziye konsantre olamıyordum. :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Spoiler

Gayet güzel ve yerinde bir sezon başlangıcı oldu, şöyle 1,5 saat falan olsaydı keşke demeden edemedim :D
Bir de Sam'in 'o' sahneleri kısa tutsalarmış keşke , midem alt üst oldu :oleyo:

4 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Bence bölümün temposu ağır değildi. GoT'un bu zamana kadar ki bölümlerine baktığımız zaman yüksek tempolu bölüm her bir sezonda bir ya da iki tanedir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Marvoldo Riddle, 33 dakika önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Gizle

Gayet güzel ve yerinde bir sezon başlangıcı oldu, şöyle 1,5 saat falan olsaydı keşke demeden edemedim :D
Bir de Sam'in 'o' sahneleri kısa tutsalarmış keşke , midem alt üst oldu :oleyo:

+1 :good:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

@Marvoldo Riddle Ben o sahneleri sardım direk önemli bir şey çıkmamıştır umuyorum. :D Hayır bir de çok uzattılar yahu ne gereği varsa o kadar. Yani uzunca bir süre yaptığını vurgulamak istediler amenna da güneşi batır çıkar biz yine anlarız yani nedir olay? :D 

Dizinin jeneriğini 2-3 kez sarıp bir daha izledim detay falan var mı diye. :D Bu dizi çok başka yahu. Ağır başladığı konusunda ben de aynı düşüncedeyim açıkçası sonuçta premier yani insan daha bir manyaklık bekliyor yani. :) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

@Marvoldo Riddle Ben o sahneleri sardım direk önemli bir şey çıkmamıştır umuyorum. :D Hayır bir de çok uzattılar yahu ne gereği varsa o kadar. Yani uzunca bir süre yaptığını vurgulamak istediler amenna da güneşi batır çıkar biz yine anlarız yani nedir olay? :D 

Dizinin jeneriğini 2-3 kez sarıp bir daha izledim detay falan var mı diye. :D Bu dizi çok başka yahu. Ağır başladığı konusunda ben de aynı düşüncedeyim açıkçası sonuçta premier yani insan daha bir manyaklık bekliyor yani. :) 

Ben sırf belki bir şey çıkar diye sarmadım ileri ama hiç bi şey çıkmadı, midemizin alt üst olmasıyla kaldık O.o

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Hiç hevesle beklemiyordum, kaç yılın hatırı var aman işte başlasın izleriz diyordum tabi alttan alta The North Remembers diyorum ama o artık alışkanlığım olmuş. Dizi/kitap dışına çıkmış, tabiri caizse kemiklerime işlemişti. Önden de spoilersız yorumlara bakmıştım beğenen nerdeyse yok gibiydi. İşte bu duygularla açtım neyse izleyeyim diye; beğenmeyi geçtim beni hayata geri mi döndürdü ne :foleyo:. Gece Kralı derdine yansın :dansoleyo:.

Özellikle son ana kadar hiç Dany görmemem, hikayenin nerdeyse Kuzey'de geçmesi, Sansa'nın sanki biraz akıllanması, Jon'un aynı olup, babası olmasa bile Ned Reis'e daha da çok benzemesi, Arya'nın çılgın atması, Dev felaketi Tormund ile Brienne flörtü :foleyo:... Kış'ın, şu kavurucu sıcak aylarda (gerçi şimşekler çaka çaka yağmur yağdı ya neyse :91:) kendini hissettirmesi... özetle çok sevdim bölümü :) .

Büyük ihtimal Dany'nin bölümleri ile yine peehh, ehhh diyeceğim ama açılış iyiydi bence. The North Remembers...

, heroson düzenlendi
2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Yalnız White Walkers ordusu içinde dev görünce aha şimdi s*çtılar hissi geldi bi' an.

, Mr.BIYIK düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

İyi güzel de şu Sansa'tı bir türlü sevemeyeceğim anlaşılan. İleride sanki işleri bozacakmış gibi bir algı oluştu bende, ki Little Finger'ı Johndan habersiz çağırması, topantıda böyle yapması bir işaret sanırım. 

, aydemir düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Güzel başladı bence. Her cepheden bir kuple gösterdiler, kimlere nerelere geldi, kimler nelerin peşinde, her hikayenin temeli üç aşağı beş yukarı atıldı. Sezonun açılış bölümü olunca insan biraz dudak uçuklatan sahneler bekliyor tabi, ama böylesi de kötü olmamış bence. Temposu yavaş olmasına rağmen içi boş bir bölüm değildi.

Başlık içindeki spoilerlar hakkında bir şey söylemek istiyorum birde. Bölüm başlıklarında spoiler tagi kullanmak zorunlu değil yalnız forum anasayfasında sağ tarafta yaldır yaldır gözüküyor yazılanlar, bölüm başlığı falan demeden :oleyo: Anasayfa mağduru olmamak için ilk 1-2 gün en azından spoiler tagi kullanılsa mı acaba?

, Coilbone düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.