Jump to content
  • Duyurular

• Mickey

Tarih Kulübü Hakkında   16-11-2017

Tarih Kulübü, bir süre için tüm üyelerimizin katılımına açıktır. "Kulüpler" sekmesi üzerinden Tarih Kulübü'ne ulaşabilirsiniz.    
    • Mickey

Kitap Kulübü Hakkında.   20-11-2017

Edebiyat Başlığı altındaki tüm konular, Kitap Kulübü'ne taşınmıştır. Kitap Kulübü tüm üyelerimizin kullanımına açık olup, "Kulüpler" sekmesi altından ulaşabilirsiniz. 
Tuğrul Akça

Knightfall (2017)

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    619
Tuğrul Akça

7NBzYl.jpg

Dizi, 1307 yılında gerçekleşen 13. Cuma vakası, yani Tapınak Şövalyeleri’nin çektiği işkenceler, yaşadıkları düşüş ve kazığa bağlanıp yakılmaları anlatılacak.

Knightfall
  6.5/10
  9/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Aksiyon, Macera, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    6 Aralık 2017

IMDb ID tt4555364

Knightfall (2017)

Dizi, 1307 yılında gerçekleşen 13. Cuma vakası, yani Tapınak Şövalyeleri’nin çektiği işkenceler, yaşadıkları düşüş ve kazığa bağlanıp yakılmaları anlatılacak.
Son güncelleme

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    619
Tuğrul Akça

6XDAR7.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    619
Tuğrul Akça

Dizi 6 Aralık'ta başlayacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    619
Tuğrul Akça

vJAy64.jpg

1Ga76N.jpg

LO8GlZ.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    619
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    754
zarat

Çeviren bir baba yiğit çıkar mı acep :planetdpok:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames    417
DeanJames

Ben bu dizinin başlamasına daha var sanıyordum,ikinci bölüm fragmanını görünce şok oldum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
birkante    92
birkante

Güzel dizi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames    417
DeanJames

İşte en sonunda tapınakçıların Diriliş Ertuğrul'a cevabı.:oleyo:

İlk bölümü izledim ama benim için büyük hayal kırıklığı oldu.Ben çok zayıf buldum açıkçası.Zaten Vikings de iyice zorlanmaya başladı bu sezon,bu daha da beter.Nerede o Vikings ilk sezonlar. History Channel pek beceremedi bu işi.Bir kaç bölüm daha izler nihai kararımı öyle veririm muhtemelen ama pek ışık görmüyorum.Biraz Vikings ile nasıl bağlayacaklar onu merak ediyorum sadece.Onu da bir yerlerde okumuştum ama gerçekten böyle bir durum var mı bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
birkante    92
birkante
birkante, 12/7/2017 - 15:04 tarihinde yazdı:

Güzel dizi.

DeanJames, 12/10/2017 - 15:28 tarihinde yazdı:

İşte en sonunda tapınakçıların Diriliş Ertuğrul'a cevabı.:oleyo:

İlk bölümü izledim ama benim için büyük hayal kırıklığı oldu.Ben çok zayıf buldum açıkçası.Zaten Vikings de iyice zorlanmaya başladı bu sezon,bu daha da beter.Nerede o Vikings ilk sezonlar. History Channel pek beceremedi bu işi.Bir kaç bölüm daha izler nihai kararımı öyle veririm muhtemelen ama pek ışık görmüyorum.Biraz Vikings ile nasıl bağlayacaklar onu merak ediyorum sadece.Onu da bir yerlerde okumuştum ama gerçekten böyle bir durum var mı bilmiyorum.

Konu olarak güzel bulmuştum diziyi fakat gerçekçi olmayan sahneler var. Mesela kutsal kâseyi taşıyorlar bir sahnede baba falan diyor kız bırakıyor bizim kahraman tapınakçı kâseyi siz gidin falan. Yahu çorba kâsesi değilki bu :oleyoel:bir de çok hızlı ilerliyor konu. Godfrey'in ölmesi, Landry başa gelmesi, Tancrede ilerde ikili oynayabilir De Nogaret ile işbirliği yapabilir başa geçmek için,  Landry'nin kraliçeyle yatması kralla bağlarını koparacak :zipzipoleyo:... Konu var lâkin adamlara sanki arkadan hadi hadi diyen birileri var anlamadım. Ama helâl olsun kral zayıf mıyım diye soruyor yardımcısına boynuzu takmış dolaştırıyorlar haberi yok garip Phillip'in :olee10:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    619
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk