Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
CinTonik

The Night Shift (2014)

Recommended Posts

CinTonik    159
CinTonik

8 bölümlük ilk sezonun 7. ve 8. bölümleri kalmış sadece. 2.sezonun ise tüm bölümleri Net-Rip olarak yüklenmiş ve devamı gelecek gibi. Beni tanıyanlar bilir, medikal drama ve @balsy hayranıyımdır. :butwhy: Acaba 1.sezondaki kalan iki bölümü çevirecek, medikal terimlere yatkın bir üyemiz talip olur mu diye bir sorayım dedim. :) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CinTonik    159
CinTonik

Üyemiz @aap yarım kalan 1. sezon Net-Rip'lerini yükledi ve 3. sezon altyazıları için de yükleme sözü verdi. 4. sezon henüz devam ettiği için Net-Rip olmayacağından istekli biri çıkmazsa sezonun bitmesini bekleyeceğiz gibi görünüyor. Burada bir kez daha @aap'a teşekkürlerimi sunarım. Çok hızlı bir geri dönüş oldu. :good:

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
mnth    129
mnth

@aap

teşekkürler benimde izlemek istediğim dizilerden biri idi. Hemen izlemeye başlayabilirim.

, mnth düzenlendi
  • Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
aap    15
aap

Prime Video'da bulunan Türkçe altyazılar video ile uyumlu değildi. Bölüm ilerledikçe senkron yavaş yavaş bozuluyordu. Dolayısıyla çıkarttığım altyazılar WEB-DL sürümlere dahi uyumlu olmadı. İlk iki sezon altyazılarını elimden geldiğince sürümlere uyarlamaya çalıştım. Bunu Subtitle Edit programı ile kaynak altyazıyı kullanarak yaptım. Ancak diziyi takip etmediğim için görsel olarak altyazı uyumunu kontrol etmedim. 

Üçüncü sezonu sürümlere uyarlamaya çalıştığımda ise bazı sürümlerde kesilmiş sahnelerin olabileceğini fark ettim. Dolayısıyla iş daha çetrefilli bir hal aldı. Şu aşamada SE ile "point synch"

yapsam bile etkili bir sonuç alacağımı düşünmüyorum. Yanlış bir şey yapmamak adına üçüncü sezon Türkçe altyazıları mesajıma ekliyorum. İlgilenenler sürümlere uyarlayıp siteye ekleyebilir.

The Night Shift S03 AMZN

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.