Jump to content
oTToMaNeK

[Game of Thrones] #7x06 "Beyond the Wall"

Tavsiye Edilen İletiler

Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

1.92 GB'lık ECLIPSE versiyonu çok güzel. Hem görüntü hem ses. Beklemeden izleyin derim.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kobalamin    109
Kobalamin

Game.of.Thrones.S07E06.1080p.HDTV.LEAKED-SiT, 1.92GB'lık versiyon gayet iyi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
d3d3    111
d3d3

ECLIPSE  sürümlü görüntü gayet güzel indirip baktım  :dansoleyo:, tam izlemelik :cirpi:

bi tek eşekabiyi beklemek kaldı

şöyle bir sürüm daha var rarbg de kalite nasıl bilmiyorum

Khaleesi.and.Her.Dragons.S07E06.1080p.LEAKTV.X264-DAMNSPEAR 2,37gb

tarihinde d3d3 tarafından düzenlendi
ekleme
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
immorteladvitam    60
immorteladvitam

1.92 GB'lık ECLIPSE sürümünü indiriyorum yorumlara bakarak.İnşallah pişman etmez.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

Şok edici bir spoiler. Sadece bölümü izleyenler açsın.

Spoiler

Freefolk'ta bahsetmişler Jon sudan çıkarken kılıcının gözlerini açtığına dair bir şey. Tekrar izledim gerçekten Jon sudan çıkarken kılıcı gözlerini açıyor. Longclaw canlıymış.

• Beğeni 9

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    374
Uzunserdar

Acaba hangi leaked sürümü çevriliyor. Bi düz var birde leaked ECLIPSE var ?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
darkness_age    161
darkness_age

Ben her ikisini de indirdim valla :D 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ismail0100    163
ismail0100

sitemiz çöktü eşekherif altyazıyı paylaştığı anda :D

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    374
Uzunserdar
darkness_age, 18 dk önce tarihinde yazdı:

Ben her ikisini de indirdim valla :D 

+1 :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon    73
SirRonyon
Burhan Guclu, 1 sa önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Freefolk'ta bahsetmişler Jon sudan çıkarken kılıcının gözlerini açtığına dair bir şey. Tekrar izledim gerçekten Jon sudan çıkarken kılıcı gözlerini açıyor. Longclaw canlıymış.

Şaka falan sandım başta, tekrar baktım harbiden öyle. Şoktayım şuan. Bölüm hakkında konuşulacak çok şey var da bu nedir şimdi ,neden, ne alaka :D

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ritel    365
ritel

Bir önceki sızmada bakmamıştım ama bu defa izleyeceğim. 7.yi de sızdırsalar da şu bekleme işkencesi bitseydi. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
LeviaX    163
LeviaX
Spoiler

Bölüm bitince direk açtım dinledim :D

tarihinde LeviaX tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Cane®    44
Cane®

Sağlam bölümdü son anlar nefes kesti. Kaliteli versiyonu düşünce tekrar izlenir bu bölüm. Tormund ve tazı sahneleri efsaneydi. Jon ve Dany aşkı iyice ateşlenmeye başladı vatana millete hayırlı olsun. Önceki sezonlarda finale gelmeden önemli karakterler ölürdü bu sezon hala biri ölmüş değil. Bu bölüm Arya Sansa'yı öldürse çok daha efsane bir bölüm olurdu.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu
Burhan Guclu, 3 sa önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Düzeltme.

Spoiler

Bölümü baştan izlerken fark ettim, Jon Jorah'a kılıcı vermek için belinden çıkartırken kılıcın gözleri sürekli açılıp kapanıyor. Eskiden oyuncak bebekler vardı yatırınca gözleri kapanıyor, ayağa kaldırınca açılıyordu. Sanırım onun gibi bir göz kapağı eklemiş Jon kılıcına. :) Veya gerçekten de fantastik bir şey olabilir bunun ardında. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
pckolog    482
pckolog
Spoiler

White Walkers FC, Viserion'u KAP'a bildirdi.

game-of-thrones-season-7-all-episodes-leaked-plot_1501886618-b.jpg

Targaryen FC'de düzenli forma şansı bulamayan Viserion'un, son dönemde yönetimle bazı sıkıntılar yaşadığı söylenmekteydi. Son oynadığı hazırlık maçında White Walkers FC'nin kendisini çok beğendiğini ve ona reddedemeyecekleri bir teklif yaptığını söyleyen Viserion, Come to WhiteWalkers çağrısında bulunan taraftarların da bu transferde çok etkin bir rol oynadığının altını çizdi.

Basın toplantısında White Walkers FC ile beraber bu sene uçuşa geçeceklerinin sözünü veren Viserion, toplantıdan sonra takımın buzlu taraftar grubundan bazı Wightlar'larla fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi. Hayranlarının yoğun ilgisinden memnun olan Viserion, "Kış geldi. Onlar kışı bilmiyor. Ama biz biliyoruz!" demesi üzerine taraftarlar büyük bir coşku seli yaşadı ve Viserion'a üçlü çektirdi.

White Walkers FC kulüp başkanı Sayın Night King, "Onların Dragon'u, Rhaegal'i varsa bizim de artık dünya yıldızı Viserion'unumuz var." dedi. "Daha önce de Dev'leri ellerinden 'KAP'mıştık." ifadesini kullandığında bu sözler salonda küçük gülüşmelere neden oldu. Başkan King sözlerine şöyle devam etti: "Bu sene çok iddialı bir kadro kurduk. Şampiyonluğun en güçlü adayız. Hatta tek favoriyiz. Bizden korksunlar!" diyerek rakiplerine gözdağı verdi.

Edit: Başlığı ekşide okudum, oradan esinlenerek haber içeriğini uydurdum. Herkese komik gelmeyebilir. :D 

tarihinde pckolog tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2
  • Haha 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
aga    7
aga

Diğerinde beklemiştim ama bu sefer spoiler kutucuklarını açmamak için kendimi zor tutuyorum. Özellikle yazılan "şok edici spoiler" yazısından sonra :shock: 
Büyük ihtimalle dayanamayıp akşam izleyeceğim. Umarım görüntü kötü değildir. Okuduğum yorumlara göre 1,92GB lık olanı indireceğim. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dr.cooper    4
dr.cooper

Gerçekten harika bir bölümdü. Son 20 dakikayı soluksuz izledim. Zaten son sahne çok can yakacak gibi duruyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dracarys    13
dracarys

Zamundadaki 1,92 gb lık SİT sunumu nasıl acaba izleyen varmı?

Pazartesiye kadar kesin spoiler yerim izlemek lazım.

Arkadaş artık intagramda bile spoiler var.Sızdığı an izlemek lazım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Aegon    13
Aegon
dracarys, 1 dk önce tarihinde yazdı:

Zamundadaki 1,92 gb lık SİT sunumu nasıl acaba izleyen varmı?

Görüntü ve ses gayet iyi, altyazı uyumlu.

tarihinde Aegon tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    849
zarat

. İzlemeyi çok isteyen izleyebilir ancak arşiv yapanlar  pazartesiyi beklemeli diyorum :91:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk