Jump to content
oTToMaNeK

[Game of Thrones] #7x06 "Beyond the Wall"

Tavsiye Edilen İletiler

immorteladvitam    60
immorteladvitam

Hayatımda ilk kez kanımın böylesine çekildiğini hissettim.Bölümü seyrederken istemsiz sıcak kakao içesim geldi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.Hate    235
Mr.Hate

Yine kanıma girdiniz, dayanamadım indiriyorum bölümü, :giveup: bakalım nasılmış, milletin övdüğü kadar var mı hakkaten? o.O

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Sacrer    203
Sacrer
Spoiler

Night King'in gizli buz ejderhası olacağına dair teoriler senenin başından beri dönüyor. Doğru çıktığına sevindim. :fool:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Fildir    295
Fildir

Eğer izlerseniz 12 gün bekleyeceksiniz, ona göre. :foleyo: Spoiler yemeden kaçayım. :43:

tarihinde Fildir tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    849
zarat

Pazartesi tekrardan daha rahat bir ortamda izleyeceğim. Şimdilik söyleyeceklerim;

Spoiler

Daenerys ve müttefikleri için elde edilen her şeyin bedeli bir hayli ağır oluyor. Kaybedilen ne?  bir ejderha. Yalnız öyle kalsa iyiydi , artık  Gece Kralı' nın ejderhası olarak hizmet verecek olması işin tuzu biberi oldu. Yani buyurun cenaze namazına. Bunun kısa yoldan tercümesi Daenerys için her şey b.k a sarmaya devam ediyor. Bu arada Kraliçemiz Jon'a kendisinin çocuğunun olamayacağını söyleyerek kendisi ile ilgili bir karar varacaksa bunu göz önünde bulundurmasını istedi. Açıktan söylenmemiş, dolaylı yoldan dile getirilmiş  bir evlilik daveti ile niyetini belli etti.  Umarım sonu hayırlı olur .

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    849
zarat
Fildir, 5 dk önce tarihinde yazdı:

Eğer izlerseniz 12 gün bekleyeceksiniz, ona göre. :foleyo: Spoiler yemeden kaçayım. :43:

Ben bu sefer başarılı olamadım. Kaç kurtul buralardan :cool:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    984
SABRE

Bölümü iyi güzel izledik de şimdi bir de o kadar beklemek var. :D Muazzam bölümdü yahu her yerde ayrıntı var, pazartesi yeni sürümle bir daha izlemek şart. :) 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    374
Uzunserdar
Fildir, 34 dk önce tarihinde yazdı:

Gemisini kurtaran kaptan :) arkana bile bakma :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    46
Mr.BIYIK

Efsane bir bölümdü.

Spoiler

Yalnız Danny'nin gitmeye karar vermesinin ardından böyle bir sonla karşılaşacağımı tahmin ettim ama yinede üzdü.:(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeHLiZ    78
DeHLiZ
Spoiler

Yahu ben anlamıyorum, adam hakikaten sevdiklerimizi öldürüyor :D Ejderhaları sevdik, gitti onları öldürdü :D Yalnız, Gece Kralı'nın öldürülmesi bayağı zor olacak gibi. 

Kitapla dizinin bayağı farklı olacağı anlaşıldı. Sonu aynı olacak ama gidiş yolları bayağı zor farklı olacak. 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames    496
DeanJames
Spoiler

Geçen bölüm Night King'i desteklemekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi bu bölüm bir kez daha anladım. Şimdi ejderhamız da var :D

Yalnız neredeyse 7 sezon bitti ama biz bu Night King hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. En azından, biraz geçmişle  ilgili bir şeyler görseydik. Tek bildiğimiz ormanın çocukları bunları andallara (ilk insanlar da olabilir tam hatırlamıyorum) karşı kullanmak için yarattıkları. Ya da tamamen sallıyorum şu an. 

Bir de merak ediyorum bu duvar büyüyle korunmuyor mu? Ejderha duvarı aşmak için işe yarar mı? Var mıydı Spoilerlarda bununla ilgili bir şey? Olayın bu tarafını çok boş bıraktılar. Bakalım nasıl bitirecekler sezonu. 

• Beğeni 1
  • Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Paradigma    114
Paradigma

Dizi tamamen Hollywood oldu. ASOIAF ruhu kalmadı. Ha muhabbetleri ve bölümü heyecanla takip ettik tabii. Senaryoyu okumuş olmasam oha! derdim herhalde. Sanki artık çoğu sahne izleyici yorumlarına göre şekilleniyor ve bu iyi değil... 

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TheodoreDogg    71
TheodoreDogg

Ekşi Sözlük'teki bir ... yüzünden sanırım spoiler yedim. Böyle ortamlara gelip kendisine küfür ettirmek nasıl psikoloji bilemiyorum. Neyse. Ejderhalarla ilgili bir şeydi ve görmüş oldum. Umarım sadece bölüm spoiler'ıdır verdiği, dizinin geneliyle ilgili değil. Sanırım bölümü izlemek için 1 hafta beklemeyeceğim böyle bir şeyi gördükten sonra.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Fildir    295
Fildir
TheodoreDogg, 5 dk önce tarihinde yazdı:

Ekşi Sözlük'teki bir ... yüzünden sanırım spoiler yedim. Böyle ortamlara gelip kendisine küfür ettirmek nasıl psikoloji bilemiyorum. Neyse. Ejderhalarla ilgili bir şeydi ve görmüş oldum. Umarım sadece bölüm spoiler'ıdır verdiği, dizinin geneliyle ilgili değil. Sanırım bölümü izlemek için 1 hafta beklemeyeceğim böyle bir şeyi gördükten sonra.

Ben de gördüm. Beyin yoksunu bunlar.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TheodoreDogg    71
TheodoreDogg
Fildir, 10 dk önce tarihinde yazdı:

Hadi bu ......(boşlukları en ağır şekilde doldurun) böyle yazdı ama inşallah sadece bu bölüme ait bir spoiler'dır. Umarım sezon finaline ait bir şey değildir. Gerçi her türlü insanın hevesini kırdı. Sakın girmeyin Ekşi sözlüğe. Oraya girdikçe bazı karaktersizler hala esprisine sanki spoiler girmiyormuş gibi davranıp spoiler giriyor.

tarihinde TheodoreDogg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    374
Uzunserdar
Fildir, 11 dk önce tarihinde yazdı:

Siz en azından gördünüz, akşam üstü o beyinsizlerden biri söyledi bana daha ne olsun. :boxing:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dracarys    13
dracarys

Spoiler yememk elde değil.Sızdığı an işi gücü bırakıp izleyin.

Hele ki ekşi gibi yerlere hiç bulaşmayın.Adamlar sol frameden jofreyin öldürüldüğünü

yazmışlardı.Kalite gayet iyi zamundadaki sürümü izledim.

Bu arada spoiler yemeden izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.Sonunu bilerek izleyince 

hiç keyfi kalmaz öyle bir bölüm yani.

Tüm sezon boyunca en iyi ilk 5 bölüm içine girer bence gayet güzel bir bölümdü.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    191
Pirpir
Spoiler

Ejderhalara uzanan eller kırılsın 

• Beğeni 4

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    849
zarat

Spoiler yememek için ekşi tatlı tuzlu ortamlardan ızak durmak lazım. Sezon sonunda gönül rahatlığıyla geyiğin dibine vurulur  :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TheodoreDogg    71
TheodoreDogg
dracarys, 1 dk önce tarihinde yazdı:

Spoiler yememk elde değil.Sızdığı an işi gücü bırakıp izleyin.

Hele ki ekşi gibi yerlere hiç bulaşmayın.Adamlar sol frameden jofreyin öldürüldüğünü

yazmışlardı.Kalite gayet iyi zamundadaki sürümü izledim.

Bu arada spoiler yemeden izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.Sonunu bilerek izleyince 

hiç keyfi kalmaz öyle bir bölüm yani.

Tüm sezon boyunca en iyi ilk 5 bölüm içine girer bence gayet güzel bir bölümdü.

Gece izleyeceğim. Bari şunu bir söyleseniz de onu bilsem. O spoiler'da geçen şey bölümün sonunda mı olacak yoksa ortalarında filan mı?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk