Jump to content
ownz

Counter-Strike:Global Offensive [CS:GO]

Tavsiye Edilen İletiler

awalanche    322
awalanche

Ben giriyorum biraz pas atalım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Fildir    313
Fildir

Steam: _fildir Eklerseniz ben de gelebilirim. :P

https://steamcommunity.com/id/fildir/

akar1m'nin olduğu takım eksik olsun, hayattan soğutuyordu zamanında. :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dazed    219
Dazed

http://steamcommunity.com/id/smellslikestormspirit/
Genelde 5 kişi giriyoruz ama adam lazımsa gelirim. Rank DMG. :D

Profilimde hack yazıyor ama ona aldırmayın. :D

tarihinde Dazed tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
aydemir    59
aydemir

http://steamcommunity.com/id/aydemir07

Müsait oldukça gelmek isterim. Şartları sağlıyorum sanırım. Kötü oyuncuyum 😂

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    121
dagon

Merhabalar. Ben yazdan beri csgo oynamıyordum ama geçen ay bir gireyim rankı tekrar açayım dedim ama oyuna girdim ve oyunun 25-26. elinde ''Disconnected by VAC: You cannot play on secure servers'' uyarısı alıp oyundan atıldım. Buna sebep olan nedir bilen var mıdır?

Not: Hayatımda hiç vac kullanmadım. Vac indirilen veya satılan sitelere bile girmedim.

O uyarıdan beri perma ban yerim korkusuyla oyuna bir daha giremedim. Eğer bu sorunun çözümü varsa veya bir hata olmuşsa ben de gelirim. Bıraktığımda rank mg2'ydi. :blushsmiley:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ghostsea    2
ghostsea

http://steamcommunity.com/id/ghostsea

Ekleyebilirsiniz, genelde her gün oynuyorum ayarlanırsa buradan maç eğlenceli olur.

tarihinde ghostsea tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dazed    219
Dazed
dagon, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar. Ben yazdan beri csgo oynamıyordum ama geçen ay bir gireyim rankı tekrar açayım dedim ama oyuna girdim ve oyunun 25-26. elinde ''Disconnected by VAC: You cannot play on secure servers'' uyarısı alıp oyundan atıldım. Buna sebep olan nedir bilen var mıdır?

Not: Hayatımda hiç vac kullanmadım. Vac indirilen veya satılan sitelere bile girmedim.

O uyarıdan beri perma ban yerim korkusuyla oyuna bir daha giremedim. Eğer bu sorunun çözümü varsa veya bir hata olmuşsa ben de gelirim. Bıraktığımda rank mg2'ydi. :blushsmiley:

Bazen antivirüsü veya diğer programları kötü amaçlı yazılım olarak görüp öyle bir uyarı veriyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
paleharma    12
paleharma

Yeni başladım 7 winim var.  Her maç 20 kere ölmek hobilerim arasındadır.

Kendine güvenen noob yoldaşları bekliyorum. :fool:

Steam

P.S: 3 5 kere de öldürürüm :)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    121
dagon
Dazed, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bazen antivirüsü veya diğer programları kötü amaçlı yazılım olarak görüp öyle bir uyarı veriyor.

Cevap için teşekkür ederim ama yazmayım düşünmemiştim. Antivirüs programı da kullanmıyorum. Sadece Windows Defender var. Steam comm'da ve diğer yerli, yabancı forumlarda araştırdım ama tatmin edici bir cevap bulamadım. Başka hangi programları vac olarak değerlendirir bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
VdtGnl    4
VdtGnl

10 kişi çıkarsa kendi aramızda 5v5 maç atabiliriz de, bunun için https://popflash.site/ gibi siteler var. Rank'lerimize göre de dengeli bir takım kurmaya çalışırız. :fool:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dazed    219
Dazed
dagon, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Cevap için teşekkür ederim ama yazmayım düşünmemiştim. Antivirüs programı da kullanmıyorum. Sadece Windows Defender var. Steam comm'da ve diğer yerli, yabancı forumlarda araştırdım ama tatmin edici bir cevap bulamadım. Başka hangi programları vac olarak değerlendirir bilmiyorum.

Herhangi bir program, o andaki herhangi bir Windows işlemi, bilgisayarın pil durumu (laptopsa), usb portuna bir şey takıldıysa vs. Bunu tetikleyecek çok şey var. Benim de başıma geldi ama bir şey olmuyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
KmE    50
KmE

@dagon permaban yemezsiniz, ama devamlı competetive maçlardan düştüğünüz için 30dk-1 saat-1 gün-7 gün olmak üzere cool down alırsınız. 7 günden sonra ne oluyor daha görmedim. :oleyo:
Steam profilimi ben de ekleyeyim, oynamak istediğinizde çağırırsınız. :Dhttp://steamcommunity.com/id/kmekme

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
The Black    125
The Black

Bende oynuyorum yanlız başıma akşamları rütbe Tek keleş 2. Oynamak isteyen var ise takılabiliriz.

http://steamcommunity.com/id/onebill/

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ByRoN    13
ByRoN
akar1m, 24.02.2017 - 15:15 tarihinde yazdı:

steam nick akar1m hocam. ben arada giriyorum. DP ortamındaki arkadaşlarla girmek daha zevkli olur. zaten dp kadrosundan arada girdiğimiz arkadaşlar var. 

Ya bırak şimdi... Daha aim alamıyorsun, Silver seni. :P

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
akar1m    17
akar1m

:P

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
awalanche    322
awalanche

Toplaşamadık mı?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    425
RyK

Admin ve awa öldürebileğimiz bir oyun var ama hiç haber vermiyorsunuz. :dansoleyo: Nasıl oynanacağını çözmem lazım önce. Streamden satın almak lazımsa hiç bulaşmayayım streamde beleşse her türlü gelirim. İşin ucunda awanın beynini duvara yapıştırmak olsa da(bu aslında çok zor birşey:devil:) cimriyim yapacak birşey yok.:foleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
paleharma    12
paleharma

@RyK

Şu anda 24 TL steamde, sık sık indirime giriyor sanırım ama :good:

@awalanche

Bildiğim kadarıyla henüz bi ekşın olmadı ama buraya link bırakan herkesi ekledim şimdi.

Birazdan girerken tek tek soracağım. :fool:

Not, silver elite master olarak başladım, o ne demekse :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
awalanche    322
awalanche

Paralı mecra @RyK seni bozar. :butwhy:

Durum vahim gibi @paleharma daha normal bir oyun atamadık bırak server kurmayı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• Putte
    Putte *Admin
  • elbais
    elbais Co. Admin
  • hasangdr
    hasangdr Moderator
  • Kill Master
    Kill Master Moderator
  • Mickey
    Mickey Uzman
  • darkness_age