Jump to content
hasangdr

Batman: Gotham by Gaslight (2018)

Tavsiye Edilen İletiler

hasangdr    1.910
hasangdr
Batman: Gotham by Gaslight
  6.8/10
  6.0/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Animasyon, Aksiyon, Macera
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    78 dk
  • Vizyon Trh
    23 Ocak 2018

IMDb ID tt7167630

Batman: Gotham by Gaslight (2018)

Mike Mignola ve Brian Augustyn ikilisinin ellerinden çıkan Gotham By Gaslight, farklı bir zaman veya evrende geçen Batman çizgi romanları arasında en çok beğeni toplayan çalışmalardan biri olarak hatırlanıyor. 19. yüzyılda geçen ve Viyana, Londra gibi Avrupa kentlerini de gördüğümüz Gotham By Gaslight‘ta Batman’in ana düşmanı Jack The Ripper. Batman çizgi romanlarında sıklıkla gördüğümüz Alfred Pennyworth, James Gordon ve Joker gibi karakterlerin de söz konusu dönemde karşımıza çıktığı çizgi romanda Sigmund Freud ve Prince Albert Victor gibi tarihten önemli figürler de bulunuyor.

mkBDOR.jpgokvmGm.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

1800 lerin Gotham'ı ve Karın Deşen Jake hikayesi. Her türlü izlenir.:oleyoel:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.910
hasangdr

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    114
bettikli

Çok güzel duruyor ya bir an önce çıksada izlesek 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    502
alpalp84

O kadar batman hikayesi var. Seçimlerini beğenmedim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    502
alpalp84

Öncelikle belirteyim resmi özet çizgi romanın özeti. Çizgi romana hiç sadık kalınmamış. Alakası olan tek şey 2 yapımında aynı zamanda geçmesi. Fazla fazla konu varken neden orjinal hikayeyi değiştirmişler anlamadım.

Konusu kısa, kadın deşen jack i bulmaya çalışan batman'in başından geçenler. Neden uzun bir animasyon yapıp orjinaline sadık kalmamışlar anlamadım. Çizgi romanlarda batman'e tek atan olmaz. 2 li dövüşlerde açık ara üstündür batman. Ama burada jack kum torbası gibi dövüyor. Jack'in kimliğini merak etmesek pek iyi olmayan bir animasyon. Ayrıca jenerikte komple japon isimleri yazıyordu. Japonlar yapmış sanırım. Animasyon çizimleri felan iyiydi, hatta herşeyi iyiydi ama neden ana senaryoyu kötü bir senaryo ile değiştirmişler anlamadım...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.