Jump to content
elbais

Maç Günü

Tavsiye Edilen İletiler

heroson    528
heroson

Emre Belözoğlu'nun karakteri (olmayan karakteri) belli, ismi zamanın fetö desteği ile ölümlü kazadan hapisten yırttı, arda da yeni nesil Emre. Siyasilere hortumla bağlı, konuşmak bile istemiyorum. Esasında Milli Takım'ın adını bile anmak istemiyorum. Bu sene hiç izlemedim, bu kafa değişmediği sürece milli takım maçlarını izlemeyi düşünmüyorum. Sonra niye izlemedin deniliyor, kanser olmaya niyetim yok, tonla meşgalem, derdim var bir de bu ruhsuz, paragözleri izleyerek kendime dert edemem. Balık baştan kokar, federasyonundan bakanlığına reisine kadar bu kafa ile bu milli takım suudları yener ancak o da zorla!!!!

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    451
byesiler

Yıldırım Demirören başkanken evrakta sahtecilikten dolayı ceza aldık. Yine o dönemde yapılanlarda dolay feda sezonları yaşadık. Daha yeni yeni toparlanıyoruz ve hala transfer bütçemiz sınırlı. Sonra bu ada TFF başkanı oldu. Aynı şey Basketbol içinde geçerli. Maddi manevi diye tezahürat yapan adam başkan oldu. Başımızdakiler belli iken bir şeyler beklemek saçmalık olur. Diğer konular siyasete girer, yazmayayım.

İnternette bir yazı buldum.

Alıntı

Yeter! Yıldırım Demirören yeter!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, geçen Cuma % 100 Futbol’da  çok önemli açıklamalar yaptı. Altyapı ve tesisleşmenin önemi, kulüplerin mali tablosunun düzeltilmesi üzerine güzel şeyler söyledi. Başkan öyle güzel güzel konuşunca, ben de 8 yıl yaptığı Beşiktaş Başkanlığı’ndaki başarılarını(!) bir hatırlatayım istedim.

Sadece futbolda 84 transfer yapıldı ve 100 milyon Euro’dan fazla bonservis bedeli ödendi. Bu futbolcular gönderilirken ödenen tazminatların toplamı ise bilinmiyor. 

Yine sadece futbolda 8 teknik direktörle çalıştı. Medya baskısına dayanamayıp dünyaca Del Bosque’yi gönderdi ve sözleşme şartlarına uymadığı için kulübü 8 milyon Euro ödemek zorunda bıraktı. 

Fulya’da paha biçilmez bir arazisi vardı kulübün. Anlaşmalar yapılıp, arsa müteahhite verildi. Ama nasıl oldu bilinmez; kulüp o işten yaklaşık 100 milyon Dolar zarar etti. 

Başarılı(!) başkan zamanında yapılan mali genel kurullarda BJK Derneği 2 defa, BJK Futbol A.Ş. ise 1 defa ibra edilmedi.

Yine Demirören zamanında UEFA’ya sunulan mali raporlarda hatalar çıktı (hukukta buna, “evrakta sahtecilik” deniyor). Kulüp, bir yıl Avrupa kupalarından men ve 200 bin Euro para cezası aldı.

470 milyon lira zarar

tarihinde byesiler tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alihsans    325
alihsans

Arda Turan'ın milli takıma geri dönüşü tam bir skandal. Oynadığı sürece de rakipleri destekleyeceğim.

Dün de İzlanda'yı destekledim ve kazandık. :oleyo:

• Haha 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
birkante    140
birkante

Bu ülkede çalışan başarılı insan kaçıp gidiyor başka diyarlara. gelmiş aamir khan insanlarımız ağlıyor zırlıyor ^_^

bizde ne yönetmenler var da kıymetini bilen yok. elin hintlisi külliyeye çağrılıyor düşünün saçmalığı.

bu her alanda böyle işi ehline verin artık. futbolda oyuncuların derdi ah 3 büyüklere transfer olsam teknik direktörlerde mali durumu sağlam, köftesi döneri bol olan takıma kendimi atsam ucundan kulağından yağışsam edalarında. bu kafada olanlar lütfen terkedin ülkeyi. 300 bin nüfuslu eti budu olmayan balıkçılara yenilip geliyorsun utanma arlanma olur insanda. hele o arda turan'ın stattan çıkışını gördünüz mü bilmiyorum? adam hiç sallamıyor çok üzgünüm yapamadık başaramdık üzgünüm türk halkından der ama adam milyarlık çantasıyla havalı ve trip atar gibi yürüyüp geçip gitti. adamlar futbol oynamıyor ticaret yapıyor sanki. caner erkin anca instagram'da keyif yapsın trilyonluk araçlara binsin. çok sinirliyim çok.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.690
elbais

Bu takımın alternatifi yok değil, bak adamlar tek bacakla tarih yazıyor... Dün sahaya çıksalar şeref golü atarlardı hiç değilse :butwhy:

• Beğeni 1
  • Teşekkür 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
LuftWaffe    178
LuftWaffe

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/millilerimiz-tarih-yazdi-avrupa-sampiyonu-turkiye-40605005

Trilyonluk eşşekler habu uşaklara baksınlar da az feyz alsınlar...

Sahada mayına basması sonucu bacağından olan iki asker var, hiçbiri primdi tazminattı vs. istemediler.

Arda ve Terim gibi ......çocukları iyi baksın, sıçtıkları boku yesin habu uşakların.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    451
byesiler

Umarım sekiz tane yerler. O pişmiş kelle Arda ise maaşını bağışlasın.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave    151
Redgrave

U17 milli takımı da Mali'ye 3-0 yenilmiş. Abilerinin izinden gidiyorlar.

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
darkness_age    190
darkness_age

Yine bize hüzün oldu Milli Takım :( Başka bahara artık

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    451
byesiler

Çok kötüyüz. Bİraz heyacan yahu..az zevk alalım. Anca top çeviriyor. Böyle % 90 hakim olsan ne yazar.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kingslayerr    13
Kingslayerr

Cenk attı. Salak gibi yenilmeseydik şu İzlandaya belki şimdi Dünya kupasında olacaktık. Gerçi bu futbolla gitsen ne olacak ki. Yine hüsrana uğrardık. Ampute milli takımımızdaki ruhun 10'da biri olsa şunlarda yeterdi aslında.

tarihinde Kingslayerr tarafından düzenlendi
Ekleme
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
birkante    140
birkante

Başkanı, teknik direktörü değiştirsen ne yazar? bu zamana kadar hep böyle olmadı mı? kötü sonuç alınınca sürekli birilerine fatura kesildi. bizim futbolda fatura kestiğimiz zaman değil üretici olduğumuzda, futbolcu çıkarabildiğimiz zaman başarılı olacağız. caner erkin, arda turan gibi futbolcularla anca magazinde dolanır böyle kupalarda da havamızı alırız. erdemli, iş ahlaklı futbolcu lazım bize. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
steg    79
steg

Şu 2. mi 3. torba mı ne meselesi varmış. Kaçırdım orasını, bilen var mı?

Hoş çok da önemli değil ama :27:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.