kizancik

Birkaç Bölüm Sonra İzlemeyi Bıraktığımız Diziler

Tavsiye Edilen İletiler

kizancik

Başlıktan da anlaşıldığı gibi, bir kaç bölüm sonra izlemeyi bıraktiğimiz dizileri bu sayfa altında paylaşabiliriz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
kizancik
The Knick
  8.5/10
  7.5/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram
  • Dil
    İngilizce, Latvian, Mandarin, Kantonca, İbranice, Yunanca, Endonezce, Lehçe, İspanyolca
  • Süre
    58 dk
  • Vizyon Trh
    8 Ağustos 2014

IMDb ID tt2937900

The Knick (2014)

Antibiyotiğin henüz keşfedilmediği ve ölüm oranlarının yüksek olduğu 1900’lerde geçecek dizi, New York'taki Knickerbocker Hastanesi'nde yaşananları konu edecek.

"The Knick" dizisine ısınamadım. 1 bölümden sonra vedalaştım.

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
pitiko
kizancik, 12.02.2017 - 10:51 tarihinde yazdı:

Ben çok beğenmiştim. Birkaç bölüm daha şans vermeni öneririm.

-----------------------------------------------------------

x240-OxJ.png

Ben de bunu sevemedim. Çok çocukça geldi. Oyuncular iyi, konu Warehouse 13 temalı ama bana göre akıcı, heyecanlı bir şey çıkmamış ortaya. Bazı bölümler ümit vaat ediyordu ama öyle devam etmedi. İlk sezonu bitirdim ama gerisi gelmez herhalde.

The Librarians
  7.3/10
  6.0/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Macera, Komedi
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    42 dk
  • Vizyon Trh
    5 Ocak 2016

IMDb ID tt3663490

The Librarians (2014)

Dünyanın dört bir yanından dört sıradan insanlar kütüphane, doğaüstü gizemleri çözme ve hepimizin çevresinde gizli büyülü dünyadan masum korumaya adanmış antik bir güç için çalışmaya seçilir.(beyazperde)
Son güncelleme:

tarihinde nht.ctn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Fildir

MV5BMjA5NjAyOTk5MV5BMl5BanBnXkFtZTgwNTI4

İlk deneyişimde 3 bölüm izlemiştim. 1 sene sonra olumlu yorumlardan sonra tekrar bir deneyim dedim 6. bölüme gelebildim. Daha da elim gitmiyor. Sonra açılacak diyorlar ama devam etmek hiç içimden gelmiyor. Belki 1-2 sene sonra tekrar deneyip 2. sezona geçebilirim. :D

Black Sails
  8.3/10
  8.0/10
  • Ülke
    South Africa, Amerika
  • Tür
    Macera, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    56 dk
  • Vizyon Trh
    25 Ocak 2014

IMDb ID tt2375692

Black Sails (2014)

Uzun zamandır beklenen korsan macerası Black Sails’da Kaptan Flint ile adamlarının Robert Louis Stevenson’ın klasikleşmiş romanı “Define Adası”ndan yirmi yıl önce başlarından geçen hikayesi anlatılıyor. Döneminin en zeki ve en korkulan korsan kaptanı olan Flint mürettebatına hızlı konuşan genç bir adamı yani John Silver’ı da alıyor. Mürettebat yok edilme tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve korsanların, fahişelerin, hırsızların, servet arayanların bolca bulunduğu, hem aydın idealleriyle hem de çarpıcı barbarlığıyla göze çarpan, dönemin tanınan suç bölgelerinden olan New Providence Adası’nı kurtarmak için savaşıyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Prisoner

Sons of Anarchy 

ilk 3 bölümü zorlayarak izledim ki sonra sosyal medya da finali hakkında baya spoiler aldım.

Sons of Anarchy
  8.6/10
  8.9/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Suç, Dram, Gerilim
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    45 dk
  • Vizyon Trh
    21 Kasım 2010

IMDb ID tt1124373

Sons of Anarchy (2008)

Onlar düzen dışı asiler, kendi kurallarından başkasını tanımıyorlar ve altlarındaki çeliklerle çok çekiciler! Burası Anarşistlerin Motosiklet Kulübü! Jackson ‘Jax' Teller (Charlie Hunnam), anne Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) ve Jackson'ın üvey babası ve de çetenin başı Clarence ‘Clay' Morrow (Ron Perlman) doğup, büyüdükleri California, Charming kasabasını kendi yöntemlerine göre korumaya kararlı bir ailedir. Onların çevresinde şekillenen motosikletli çete, kasabaya başka çetelerin dadanmasına engel olarak ve kanun dışı yürütülmesi gereken ne iş varsa üstleniyor! Çete başı Clay işleri kendi usulleriyle ve şiddetle çözmeyi tercih ederken, üvey oğlan Jax ise ölen babasının günlüğünü rehber alarak, eski yöntemlerin değişimini savunur. İki kuşak arasındaki bu çatışma SAMCRO'yu ve çete üyelerinin aralarındaki ilişkileri de ciddi biçimde etkiliyor...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
The Darkness

Sense 8

Homofobik değilim ama hepsinin dahil olduğu grup sahnesinde diziyi noktalamıştım.

Sense8
  8.4/10
  7.7/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Gizem, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    5 Haziran 2015

IMDb ID tt2431438

Sense8 (2015)

7 farklı ülkenin 8 farklı şehrinde yaşayan 8 farklı kişinin arasında bir kadının ölümü nedeniyle gizemli, duygusal ve zihinsel bağ oluşuyor. Onlar bunun ne olduğunu anlamaya çalışırken bir yandan da kendilerini bir tehlikenin ortasında buluyorlar. Karakterlerimizle ilgilenen iki farklı grubu görüyoruz ilk dakikalarda… Bir grup onları avlamak isterken, diğeri korumak istiyor.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MustafaALKAN
Colony
  7.4/10
  6.8/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Macera, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    42 dk
  • Vizyon Trh
    17 Kasım 2016

IMDb ID tt4209256

Colony (2016)

Colony, bir istila ve direniş hikayesi. Haklarında pek bilgi sahibi olmadığımız bir uzaylı ulusunun yakın bir gelecekte istilasına maruz kalmış ve etrafı 90 metre yüksekliğinde duvarlarla örülmüş Los Angeles şehrinde yaşayan bir aileyi merkezine alacak olan dizi, 1 yıl önce gerçekleşen istilanın getirdiği baskıcı rejim karşında insanların seçimlerine ve yaşam mücadelesine odaklanıyor.

Grimm
  7.8/10
  7.6/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Fantastik, Korku
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    45 dk
  • Vizyon Trh
    3 Ocak 2013

IMDb ID tt1830617

Grimm (2011)

Halk hikayelerinden derledikleri masallarla ünlü olan Grimm Kardeşler'in karakterlerinden esinlenen dizi, bir fantastik polisiye. Cinayet masasında polis dedektifi olan Nick Burkhardt, günün birinde durup dururken güzel bir kadını cadı, sıradan bir adamı ise trol olarak görmeye başlar. Sonradan bir Grimm olduğunu öğrenen Nick, meziyetinin insan kılığındaki doğaüstü yaratıkları görmek olduğunu anladığı andan itibaren, bu yaratıkların zararlı olanlarını avlamaya başlayacaktır.(beyazperde)

The 100
  7.8/10
  7.4/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Gizem, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    43 dk
  • Vizyon Trh
    19 Mart 2014

IMDb ID tt2661044

The 100 (2014)

The 100, Kass Morgan’ın yakında çıkacak olan aynı adlı kitap serisinden uyarlanan bir kıyamet sonrası draması. 97 yıl önce nükleer Armageddon, Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e ulaşmıştır. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır. Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilmemektedirler. Bunu test etmek için de 100 adet mahkum genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.

The Expanse
  8.4/10
  8.4/10
  • Ülke
    Amerika, Kanada
  • Tür
    Dram, Gizem, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    3 Kasım 2016

IMDb ID tt3230854

The Expanse (2015)

İnsanlık güneş sistemini Mars'ı, Ay'ı, Asteroit Kuşağı'nı ve de ötesini kolonileştirmiştir. Fakat yıldızlar hâlâ erişilmezdir.
Jim Holden Satürn'ün halkaları ile Kuşak'taki maden istasyonları arasında mekik dokuyan bir buz şilebinin idari subayıdır. O ve mürettebatı Scopuli adındaki terk edilmiş bir gemiye rastladıklarında korkunç bir sırla karşılaşırlar. Bu birileri için uğruna cinayet işlenecek bir sırdır hem de Jim ile mürettebatının hayal bile edemeyecekleri bir ölçekte. Jim gemiyi oraya kimin ve niye bıraktığını bulamazsa güneş sisteminde savaş çıkacaktır.
Dedektif Miller bir kızı aramaktadır milyarlarca kişilik bir sistemdeki tek bir kızı. Fakat kızın ailesinde para boldur ve parayı veren düdüğü çalmaktadır. İpuçları onu Scopuli'ye ve isyancı sempatizanı Holden'a çıkardığında Miller bu kızın tüm olup bitenlerin anahtarı olabileceğini anlar. Holden ile Miller'ın Dünya hükümeti, Dış Gezegen devrimcileri ve gizli şirketler arasındaki ince bir çizgide yürümeleri gerekmektedir ve şans onlardan yana değildir. Fakat Kuşak'ta farklı kurallar geçerlidir ve küçük bir gemi bile evrenin kaderini değiştirebilir.

Futurist bilim kurgu izlerim Thomas Jane Hung'dan biliyorum ama birkaç bölüm dayanabildim

Supernatural
  8.5/10
  8.5/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Fantastik, Korku
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    44 dk
  • Vizyon Trh
    9 Ekim 2006

IMDb ID tt0460681

Supernatural (2005)

Dizi Dean Winchester ve Sam Winchester kardeşlerin babalarının kayıp olmasından sonra tekrar bir araya gelip Sam'in bıraktığı avcılığa geri dönmesiyle başlar. İki kardeş hayatlarını babaları ile beraber, annelerinin küçükken bir varlığın yakarak öldürmesi sonucu insanları bu gibi varlıklardan korumaya adamışlardır. Fakat avcılık ile uğraşmak istemeyen ve normal bir yaşam sürmek isteyen Sam babası ile tartışarak evi terk etmiştir. Yıllarca abisi ve babasından ayrı yaşayan Sam, üniversitede eğitim görmüş, Jessica isminde bir kız ile evlenme aşamasına gelmiştir. Üniversiteden mezun oldukları gece uzun zamandır görmediği abisi Dean, babasının birkaç haftadır kayıp olduğunu ve yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Sam babasını bulmak için son bir kez abisinin yardımına gider. Babasını arayışları netice vermeyince Dean ona yeniden avcılığa dönmesi için teşvik eder fakat Sam kabul etmez. Aynı gece Sam eve dönünce, nişanlısı Jessica'nın annesi gibi tavana yapıştığını görür. Müdahale etmesine fırsat kalmadan Jessica'nın alevler içinde kalarak ölmesine tanık olur. Bunun üzerine Sam, hem insanları bu gibi yaratıklardan kurtarmak için hem de annesini ve nişanlısını öldüren yaratığı bulup yok etmek için yeniden avcılık yapmaya başlar.
Son güncelleme:

Bu sezon izlemeyi bıraktım. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
imla

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eozen81

Orange Is The New Black: 1. sezonu bitirdim, sonrasına elim uzanmadı.

Orange Is the New Black
  8.2/10
  8.5/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Komedi, Suç, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    59 dk
  • Vizyon Trh
    11 Eylül 2013

IMDb ID tt2372162

Orange Is the New Black (2013)

Baş karakterimiz Piper Chapman, güzel bir hayata, temellerini atmaya çalıştığı bir işe ve iyi bir nişanlıya sahiptir. Hayatında her şey yolunda giderken, gençken işlediği bir suçtan ötürü 15 ay boyunca tutuklu kalması gerekmektedir ve hapishaneye düşer. Piper’a New York’ta yaşadığı rahat hayattan ayrılmak ve hiç alışık olmadığı bir ortama ayak uydurmak zor gelecektir. Dizimizde baş rolde izlediğimiz Piper Chapman’ın hapishanedeki hayatını izlesek de yan karakterler unutulmuyor ve her bölümde başka bir kadın tutuklunun hayatına odaklanıyoruz; geçmişe dönüş (flashback) sahneleriyle karakterlerimizin hayatlarına daha yakından bakma şansı buluyoruz.

Outlander: 1. sezonu zar zor bitirdim, hele 1. sezon son bölüm sonrası hiç elim gitmedi.

Outlander
  8.5/10
  8.5/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Fantastik, Romantik
  • Dil
    İngilizce, Scottish Gaelic
  • Süre
    64 dk
  • Vizyon Trh
    11 Ağustos 2014

IMDb ID tt3006802

Outlander (2014)

Diana Gabaldon'un aynı adlı eserinden uyarlanmıştır. Sene 1945. Eski bir savaş hemşiresi olan Claire Randall, evine dönmüştür. Tekrar bir araya geldiği eşiyle ikinci bir balayına çıkar. Salisbury Düzlüğü’nde bulunan tarihi taş çemberini ziyaret ederler. Bu taşlardan birine dokunan Claire birden kendini, savaş yüzünden yıkılmış ve gruplaşmış sınır baskınlarına maruz kalan İskoçya’da bir yabancı olarak bulur. Sene 1743’tür. Anlayamadığı güçler tarafından zaman içinde geçmişe savrulan Claire, hayatı için tehdit oluşturabilecek mülk sahipleri ve casusların arasına düşmüştür. Cesur bir İskoç savaşçısı olan James Fraser, Claire’e öyle sınırsız bir aşk sunar ki, genç kadın sadakat ve tutku gibi iki zıt duygunun arasında sıkışıp kalır. Farklı zamanlarda yaşayan ve hiç ortak özellikleri olmayan bu iki adam arasında bir seçim yapması gerekmektedir.
Son güncelleme:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
taegukgi
Luke Cage
  7.5/10
  5.7/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Suç, Dram
  • Dil
    İngilizce, İspanyolca, Lehçe
  • Süre
    55 dk
  • Vizyon Trh
    30 Eylül 2016

IMDb ID tt3322314

Luke Cage (2016)

Hapishanede geçirdiği günlerde üzerinde uygulanan deneyler sonucu Luke Cage; her türlü darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deri, iyileşme yeteneği ile süper insan gücüne sahip bir karakterdir. Jessica Jones’un ilk sezonunun sonrasında Luke, Harlem’e gidiyor. Harlem’e taşınınca kahraman işlerinden uzak durmak isteyen, iki işte çalışarak kirasını ödemeye, geçinmeye çalışan bir Luke Cage görüyoruz. Dizi “kendini keşfetme” hikayesini işliyor. Hem geçmişini hem de şimdiki zamanda olan olayların Luke’un gelecekteki kişiliğini nasıl şekillendireceğini görüyoruz. Luke Cage kendiyle yüzleşirken bu sırada Harlem’de yine bela onu buluyor.

3 bölüm dayanabildim..Sıkıcı ve amatör dövüş sahneleri.

A Series of Unfortunate Events
  7.9/10
  6.8/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Macera, Komedi, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    50 dk
  • Vizyon Trh
    13 Ocak 2017

IMDb ID tt4834206

A Series of Unfortunate Events (2017)

Gizemli bir yangın Baudelaire ailesinin evini kül ettiğinde üç kardeş aynı zamanda ailesini de kaybeder. Bunun üzerine ilk bölümle birlikte kardeşler barınabilmeleri için Kont Olaf’ın yanına yerleştiriliyorlar. Kont Olaf, çok zengin bir servete konan kardeşlerin servetini ele geçirmek için kararlı bir şekilde harakete geçerken, kardeşler de ailelerinin gizli geçmişleri öğrenmek üzere araştırma yapmak durumunda kalıyorlar.

ilk 2 bölüm, sıkıntıdan öldüm öldüm dirildim...

Legends of Tomorrow
  7.0/10
  6.1/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Macera, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    42 dk
  • Vizyon Trh
    21 Ocak 2016

IMDb ID tt4532368

Legends of Tomorrow (2016)

Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.(beyazperde)

zorla 4-5 bölüm bitirdim öyle kaldı :D ....Hiç de merak etmedim devamını

How to Get Away with Murder
  8.2/10
  6.8/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Suç, Dram, Gizem
  • Dil
    İngilizce, İspanyolca
  • Süre
    43 dk
  • Vizyon Trh
    9 Şubat 2015

IMDb ID tt3205802

How to Get Away with Murder (2014)

Michaela, Wes, Laurel ve Patrick prestijli ve kıyasıya mücadeleci Doğu Kıyısı Hukuk Okulu'nda öğrencilerdir. Bu dört öğrenci zeki, karizmatik ve çekici Profesör Annalise Keating'in gözüne girmek için "Cinayet Nasıl Yanına Kar Kalır?" diğer adıyla Ceza Kanunu 101 dersinde birbirleriyle kıyasıya yarışırlar. Bu usta, seksi ve belirsizlik dolu gerilim dizisinde, öğrencilerin bilmedikleri şey, öğrendiklerini gerçek hayata uygulamak zorunda kalacaklarıdır. || Kaynak: 22dakika.org

1. sezon her ne kadar iyiyse 2. sezon da o kadar zorlama olmuş ve türk dizilerindeki saçmalıkları bile aşmışlar. 2. sezonun belkide 7. bölümüne kadar ittire ittire izleyebildim.. 

Mr. Robot
  8.6/10
  7.8/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Suç, Dram, Gerilim
  • Dil
    İngilizce, İsveççe, Danca, Çince, Farsça
  • Süre
    49 dk
  • Vizyon Trh
    20 Ocak 2016

IMDb ID tt4158110

Mr. Robot (2015)

İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizide Eliot karakterine Rami Malek (24, The Pasific), gizli hacker grubunun liderine Christian Slater (Mind Games, Breaking In) hayat verecek. MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor. Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerinden biri çalıştığı şirketteki konumudur. (1mak1mak)

2. sezonu en büyük hayalkırıklığı idi 2016 nın.. 5. bölümden sonr bıraktım..

11.22.63
  8.2/10
  8.2/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Gizem, Bilim Kurgu
  • Dil
    Rusça, İspanyolca, İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    11 Nisan 2016

IMDb ID tt2879552

11.22.63 (2016)

Bir zaman yolculuğu hikayesi anlatacak olan 11/22/63, lisede İngilizce öğretmeni olan Jake Epping karakterini merkeze alacak. Bir lokantanın deposunun geçmişe açıldığını fark eden ve zamanda geriye giden Epping, John F. Kennedy suikastını önlemeye çalışacak. Ancak işler çok geçmeden sarpa saracak; zira kahramanımız, Lee Harvey Oswald engeline takılacak ve hayatının aşkı ile karşılaşacak! Romanı, 9 bölümlük mini dizi olarak adapte esen isim, ünlü yapımcı/senarist J.J Abrams. Dizinin başrollerindeyse James Franco, Daniel Webber, Chris Cooper, Cherry Jones, Lucy Fry gibi isimler yer alıyor.

İlk önce tuğla gibi olan romanını okudum ,o kadar övgü almasını anlamadın bitirdikten sonra.Stephen king e yakışmayan bir kitap. dizisi ise rezil...

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Vikernes
On 12.02.2017 at 17:04, Prisoner said:

Sons of Anarchy 

ilk 3 bölümü zorlayarak izledim ki sonra sosyal medya da finali hakkında baya spoiler aldım.

😭😭 SOA'ya devam etmelisin hocam y... yarıda bırakılacak bir dizi değil. Devam edersen pişman olmazsın. :(@pitiko 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
better

1- person of interest (3 bölüm dayandım)

2- House of Cards (1 bölüm)

Bu iki dizinin hakkını yemiş olabilirim çünkü bayağı popüler diziler. Fakat tür olarak, suç/drama/gerilim kombinasyonu olan, aşırı sevilen, deniz derya kadar fazla olan film topluluğundan, bu türlere ilaveten, fantazi, bilim-kurgu, korku, doğaüstü  öğelerinden birini içermedikleri taktirde, her zaman demeyim ama %90 gibi yüksek bir olasılıkla, izlemeden eleme nedenim oluyor. Bu elemeden sadece ''The Hateful Eight'' gibi çok kaliteli filmler kurtuluyor. O da sıkıcı olmadıkları için. Bu seçiciliğimin, dizilere de yansıdığını farkettim. Bu iki, tahminime göre, çok iyi sayılabilecek diziyi, başından eleme nedenim oldu. 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone

A Series of Unfortunate Events : İlk iki bölüm. Farklı bir tarz olduğundan mı, konusu hiç ilgi çekici olmadığından mı bilemedim. 
The Man In The High Castle : Hatırlayamadığım ilk sezon ortaları. İzlediğim en yavaş hikaye akışına sahip dizilerden birisi olabilir. Bitmek bilmedi bölümler, geri kalanı bekliyor öylece. İkinci sezonu da güzel diyorlar halbuki.
Timeless : 1x6 sonrası. İlginç bir konusu, bir diziye oranla güzel mekan ve kostüm tasarımları vardı ama oyunculara bir türlü ısınamadım.

Bir de önceki sezonlarını severek izleyip yeni sezonlarını izleyemediklerim, ne zaman sıra gelirse artık.

Da Vinci's Demons : 3. sezon
House of Cards : 4. sezon
The Fall : 3. sezon
Narcos : 2. sezon

tarihinde Coilbone tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Fildir

@Coilbone

House Of Cards bildiğin gibi 3. sezonda biraz düştü. Yalnız 4. sezonda uçuşa geçti, onu söyleyeyim. :fool:4ü arasında bir seçim yapacağında aklında bulunsun. :P 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14

Da Vinci yi sil gitsin.

The Fall'u hizlica aradan cikart. Ilk 2 sezon kadar iyi olmasa da guzel bir final sezonu.

House of Cards adamlar iyi bir sezon yaptilar.

Narcos izlemedim.

@Coilbone

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon

@Coilbone

The Fall'u üçüncü sezonda ben de bıraktım, sadece ilk bölümü izledim ama devam edemedim. Oysa ilk 2 sezonu çok beğenerek izlemiştim ama sanki ikinci sezon finalinde dizi sonlanmalıydı gibi, ya da benim kafamda sonlanmış belki de bilemiyorum. Final sezonunu izlemeden bıraktık resmen diziyi :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14

Iyi de ilk bolum resmen tip dizisinden halliceydi hastanede gecti. O bolumle degerlendirmemek gerek sezonu. Zaten 6 bolumcuk.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon

Biliyorum yahu, değerlendirmiyorum zaten. Sadece ilk bölüm o kadar ağır olunca devam etmek gelmedi içinden. Son zamanlarda çok az vakit bulabiliyorum bir şeyler izlemek için. Bu az zamanda, kenarda birikmiş sürüyle dizi varken ilgimi çekmeyen bir şeye devam etmek pek mantıklı gelmiyor açıkçası. Tabii ki dizisiz kaldığım bir ara dönüp bakarım muhtemelen :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TG-

Outlander: İlk çıktığında IMDb puanına güvendik, hüsran.

Turn: Washington's Spies: 3 bölüm izledim kalanları indirmedim bile.

The Affair: Konusu ilgi çekici gelmişti başlamadan önce, aşırı yavaşlığına dayanamadım.

Better Call Saul: Breaking Bad gibi şişirdiler ilk bölümden, ne var diye baktım; 3 bölümle bitti.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14

Ben de ilk bolum gibi agir ilerlemedigini belirtmis olmak amaciyla yazdim zaten. :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
OnurD

Supergirl - 1x13'den sonra dayanamayıp bıraktım.

The Last Man On Earth - Son izlediğim bölümden sonra eşim de evde sıkıntıdan baygınlık geçirdiği için bırakma kararı aldık.

Arrested Development - Çok fazla iyi yorum okudum ve başlamaya karar verdim fakat 5 bölümden sonra sıkıcı bir hal aldı.

True Blood - 2 bölüm dayanabildim.

Blacklist - 2. sezonu finalini verdikten sonra devam edesim gelmedi.

The Expanse - Bu türü aslında çok severim fakat 2 bölüm izledikten sonra diziden ümidimi kestim.

Dizi izleme geçmişim yaklaşık 15 yıl önceye dayandığı için ve çok fazla dizi izlediğim için bu liste uzar gider en iyisi burada bırakayım. :fool:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.