Jump to content
kizancik

Birkaç Bölüm Sonra İzlemeyi Bıraktığımız Diziler

Tavsiye Edilen İletiler

Kenz-i Mahfî    3
Kenz-i Mahfî

The Carnivale ve Six Feet Under. Hatta o dönem Six Feet Under'ı eleştirdiğim için bazı arkadaşlardan zılgıtı yemiştim. :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Serciey    6
Serciey

Masters of sex, Ray Donovan, House of lies, Intelligence, Almost Human, Hemlock Grove, Orange is New Black (1. sezon sonrası)

tarihinde Serciey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CinTonik    222
CinTonik

Bilim kurguya bayılmama rağmen The Expanse izleyemediğim dizilerin başında gelir. 7-8 bölüm de dayandım oysa ama amaç ne hedef ne sorun ne bir türlü oturtamadım konuyu. Fantastik diziler pek ilgimi çekmez ama Eva Green hatırına Penny Dreadful izleyeyim dedim. İki bölüm zor dayandım. Eva ile ilişkimiz bozuluyordu az daha. :oleyo: Aynı sebepten Arrow ile de yollarımız ayrılacak gibi gözüküyor. Bundan başka Believe dizisinde de benzer bir hayal kırıklığı yaşamıştım. İlk sezonundan sonra Da Vinci's Demons da zor gitti ancak acı da çeksem bitirmiştim onu. Her şeye rağmen konu itibariyle hoşlandığım türlerin hemen hepsini severek izledim/izliyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
trhn    36
trhn
Mr. Robot
  8.6/10
  7.7/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
  • Dil
    İngilizce, İsveççe, Danca, Çince, Farsça
  • Süre
    49 dk
  • Vizyon Trh
    20 Ocak 2016

IMDb ID tt4158110

Mr. Robot (2015)

İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizide Eliot karakterine Rami Malek (24, The Pasific), gizli hacker grubunun liderine Christian Slater (Mind Games, Breaking In) hayat verecek. MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor. Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerinden biri çalıştığı şirketteki konumudur. (1mak1mak)

Bir kac bölüm izledim ve biraktim. Bana göre degil.

tarihinde nht.ctn tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ben geldim    58
ben geldim
Legion
  8.4/10
  8.3/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    9 Şubat 2017

IMDb ID tt5114356

Legion (2017)

Kendisine akıl hastası, şizofreni teşhisi konulan ve çocukluğundan beri bununla mücadele eden David Haller'i (Dan Stevens) merkezine almaktadır. Hayallerinde bir kız ile tanışır ve herşey bir anda değişir. Gördüğü ve duyduğu tüm seslerin gerçek olma ihtimali ile karşı karşıyadır.

Beş buçuk bölüm izledim ama bir türlü ısınamadım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
beyazyelkenli    13
beyazyelkenli

kendimden şüphe etmeye başlamıştım ki, bu konuyu gördüm. herkesin yere göğe sığdıramadığı pek çok diziye 3 bölüm bile tahammül edemediğim oluyor. mesela:

* prison break

* breaking bad

* supernatural

* game of thrones (1. sezon bitti, bıraktım)

* arrow

* 11.22.63

* fortitude

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
BenfeatUyku    12
BenfeatUyku
The Magicians
  7.5/10
  5.1/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Fantastik
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    7 Şubat 2017

IMDb ID tt4254242

The Magicians (2015)

Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.

Çok sıkıcı. Yavan. Klişe. Gerekli olmama hissiyatı taşıyor.

The 100
  7.8/10
  7.4/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Gizem, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    43 dk
  • Vizyon Trh
    19 Mart 2014

IMDb ID tt2661044

The 100 (2014)

The 100, Kass Morgan’ın yakında çıkacak olan aynı adlı kitap serisinden uyarlanan bir kıyamet sonrası draması. 97 yıl önce nükleer Armageddon, Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e ulaşmıştır. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır. Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilmemektedirler. Bunu test etmek için de 100 adet mahkum genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.

Sevmiyorum. Sevemiyorum. İki kere sıfırdan izlemeye çalıştım yapamıyorum. Çok kötü!

Legends of Tomorrow
  6.9/10
  5.8/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Macera, Dram, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    42 dk
  • Vizyon Trh
    21 Ocak 2016

IMDb ID tt4532368

Legends of Tomorrow (2016)

Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.(beyazperde)

Zamanda yolculuk değil oradan oraya gezen atanamayan süper kahramanların dizisi. 3-4 bölüm sonra kapadım. Bb.

Supergirl
  6.5/10
  6.8/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Macera, Dram, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    43 dk
  • Vizyon Trh
    26 Ekim 2015

IMDb ID tt4016454

Supergirl (2015)

DC'nin çizgi romanlarından uyarlanacak dizi, Superman'in kuzeni olan Kara Zor-El'i ekranlara getirecek. Krypton gezegenindeki felakatin ardından Dünya'ya kaçan kahramanımız, farklı bir kimlikle yaşayacak. 24 yaşına geldiğinde güçlerini kabullenen Kara, olması gerektiği gibi bir süper kahramana dönüşecek.

Plot bölümünden sonra anladım ki bundan bana hayır gelmez. 

Scream Queens
  7.1/10
  10/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Komedi, Korku, Gizem
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    45 dk
  • Vizyon Trh
    15 Aralık 2015

IMDb ID tt4145384

Scream Queens (2015)

1870 yılında kurulan ve 260.000 üzerinde üyesiyle kız öğrenciler tarafından en çok rağbet edilen ancak sadece elit öğrencilerin üye olabildiği Kappa'nın 140 biriminden biri olan Wallace Üniversitesi, güzel ve zengin Chanel Oberlin (Emma Roberts) tarafından pembe eldiveniyle demir yumrukla yönetilmektedir. Bu öğrenci birliğine karşı olan dekan Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis), yeni öğretim yılında birliğin kapılarının başvuran herkese açık olmasını isterken, kampüs işlenen cinayetlerle sarsılır.

Bunun ne kadar kötü olduğunu anlatmakta güçlük çekiyorum. İlk bölümü ne umutlarla izlemiştim oysa ki.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MustafaALKAN    52
MustafaALKAN

Lost

Mr.Robot

Banshee

The Expanse

The Fall

The 100

The Originals

The Walking Dead

The Last Man on Earth

The Man In the High Castle

Almost Human

Arrow

Flash

Salem

Colony

Outlander

Iron Fist

Ne zaman ki ileri almaya başlıyorsam o dizinin işi orada bitiyor

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
murathanned    4
murathanned
The Big Bang Theory
  8.2/10
  8.4/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Komedi, Romantik
  • Dil
    İngilizce, Hintçe, İtalyanca, Rusça, Mandarin, Klingon
  • Süre
    22 dk
  • Vizyon Trh
    1 Mayıs 2006

IMDb ID tt0898266

The Big Bang Theory (2007)

En büyük zevkleri kuantum fiziğine kafa yormak olan üstün zekalı iki arkadaş, güzel bir kızla karşılaşınca ne yaparlar? The Big Bang Theory, işte o karşılaşma anında gerçekleşen büyük patlama ve sonrasını anlatan bir komedi dizisi. Leonard ve Sheldon adlarındaki iki arkadaşın oturdukları apartmanda yan dairelerine yeni bir komşu taşınır. Adı Penny olan bu komşu güzeller güzeli bir sarışındır. Üstelik maceralı bir ilişkiden daha yeni sapasağlam ayakta çıkmıştır. Penny, zekaları gereğinden fazla ilerlemiş, ancak kızlar konusunda oldukça geri kalmış bu yeni iki komşusuna hayat hakkında öğretebileceği bir şeyleri olduğunu düşünmektedir. Yaşanacak olanlar da zaman içinde onun ne kadar haklı olduğunu gösterecektir.

Friends ve Himym'den sonra çok kötü geldi.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
customadam    6
customadam

Da Vinci's Demons, Arrow, Once Upon A Time, Person of Interest
Under The Dome, Outlander, Orphan Black,

3%, Timeless, 12 Monkeys, Grey's Anatomy, The Last man on earth, Sense 8, True Detective(2.sezon), Humans, Dexter, Colony, NCIS serisi, 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
nht.ctn    403
nht.ctn
The Last Man on Earth
  7.4/10
  6.7/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Komedi, Dram, Romantik, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    22 dk
  • Vizyon Trh
    1 Mart 2015

IMDb ID tt3230454

The Last Man on Earth (2015)

Ölümcül bir virüs dünyayı sarmış, insan nüfusu hızla yok olmuştur. Salgından 1 yıl sonra Phil Miller (Will Forte) yalnız kalmış ve yaşadığı yer olan Tucson’dan çıkarak Amerikanın tüm eyaletlerini dolaşarak hayatta kalan başka insanlar aramaya başlamıştır. Ancak kendisinden başka kimsenin olmadığını anlayınca tekrar Tucson’a dönmüştür. Gittiği tüm eyaletlerde Tucson’da yaşayanlar var mesajı bırakmıştır. Phil Miller, geçmişinde ailesini çok seven ve bankadaki görevinden nefret eden sorumsuz sıradan bir adamdır. Sorumsuz davranışları yalnızlığı ile daha ön plana çıkmış ve artık bu durum dayanılmaz hale gelmiştir. Yalnız olmak düşüncesi onu intihara sürüklemektedir. Bir gün intihar etmeye karar verir ve hazırlıklarını yapar. Şans eseri o gün karşısına Carol Pilbasian (Kristen Schaal) adında bir kadın çıkar. Kadını gören Phil heyecandan bayılır. Carol Pilbasian, dünya üzerinde ki son kadındır ve dünyanın sonunun gelmesine rağmen aşırı kuralcı, çok düzenli ve sempatik bir karakterdir. Ancak Phil Miller'ın hayallerini süsleyen o güzel kadın değildir. Carol, seyahati sırasında Phil'in eyaletleri gezerken bırakmış olduğu notları görerek Tucson’a gelmiştir. İkisi de kaderlerinin kesiştiği bu noktada yapılacak şeyin, evlenerek insan soyunun devamını sağlamak olduğuna karar verirler. İşler umdukları gibi gitmeyecektir.

İlk bölüm süper sonraki birkaç bölüm de güzeldi. Ancak bir yerden sonra, başta samimi biri olarak gördüğüm ana karakterimiz bildiğin pisliğin tekine dönüşmeye, dizi de mizahını kaybetmeye başladı bence. İlk sezonu bitirdikten sonra bıraktım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Captain Hook    44
Captain Hook
The Expanse
  8.4/10
  8.4/10
  • Ülke
    Amerika, Kanada
  • Tür
    Dram, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    3 Kasım 2016

IMDb ID tt3230854

The Expanse (2015)

İnsanlık güneş sistemini Mars'ı, Ay'ı, Asteroit Kuşağı'nı ve de ötesini kolonileştirmiştir. Fakat yıldızlar hâlâ erişilmezdir.
Jim Holden Satürn'ün halkaları ile Kuşak'taki maden istasyonları arasında mekik dokuyan bir buz şilebinin idari subayıdır. O ve mürettebatı Scopuli adındaki terk edilmiş bir gemiye rastladıklarında korkunç bir sırla karşılaşırlar. Bu birileri için uğruna cinayet işlenecek bir sırdır hem de Jim ile mürettebatının hayal bile edemeyecekleri bir ölçekte. Jim gemiyi oraya kimin ve niye bıraktığını bulamazsa güneş sisteminde savaş çıkacaktır.
Dedektif Miller bir kızı aramaktadır milyarlarca kişilik bir sistemdeki tek bir kızı. Fakat kızın ailesinde para boldur ve parayı veren düdüğü çalmaktadır. İpuçları onu Scopuli'ye ve isyancı sempatizanı Holden'a çıkardığında Miller bu kızın tüm olup bitenlerin anahtarı olabileceğini anlar. Holden ile Miller'ın Dünya hükümeti, Dış Gezegen devrimcileri ve gizli şirketler arasındaki ince bir çizgide yürümeleri gerekmektedir ve şans onlardan yana değildir. Fakat Kuşak'ta farklı kurallar geçerlidir ve küçük bir gemi bile evrenin kaderini değiştirebilir.

Konunun işlenişi hiç güzel değil. Bunu benim gibi beğenmeyenlere tavsiyem tek sezonluk şu aşağıdaki diziler

Outcasts
  6.6/10
  0.0/10
  • Ülke
    İngiltere
  • Tür
    Dram, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    50 dk
  • Vizyon Trh
    7 Şubat 2011

IMDb ID tt1697793

Outcasts (2010)

Yıl 2040,yeni bir gezegen keşfedilmiş ve bir grup insan yeni bir hayat kurmaya çalışıyor.Bu gezegen şimdi Dünya'dan gelen nüfusa ev sahipliği yapmaktadır.Burada yeni şanslar elde edebilme olanıkları olabilir.Dizi dünya'dan son gelen grup ile başlıyor ve bu yeni gezegende dünyadan gelen insanların aklında çok fazla soru olacak.

Ascension
  7.2/10
  6.7/10
  • Ülke
    Kanada, Amerika
  • Tür
    Dram, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    231 dk
  • Vizyon Trh
    7 Ocak 2016

IMDb ID tt3696720

Ascension (2014)

Amerikan Başkanı Kennedy hükümetinin 1963′te uzaya gönderdiği yüzlerce insanın serüveni. Ascencion isimli uzay aracıyla 100 yıl sürecek bir yolculuğa çıkan erkek, kadın ve çocuklar yeni bir dünya yaratıp, insanlığın devamını sağlayacaklar.

Umarım Krypton dizisi Ascension dizisine tarz olarak benzer de Syfy kanalına renklilik getirir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alihsans    326
alihsans
congman, 15.02.2017 - 15:27 tarihinde yazdı:

...

The Big Bang Theory - Gülmek için değil de sırf izlemek için izlediğimi fark ettim. Belki bir ara toplu aradan çıkartırım. 

...

Neredeyse aynı nedenden ötürü 08x19'u izledim ve diziyi bıraktım. Friends'e başlamayı düşünüyorum.

- Zamanında Heroes'u da ikinci sezon ilk bölümü izledikten sonra bırakmıştım.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dpka    129
dpka

@alihsans, Friends'i hala arada açar izlerim gülerim eğlenirim ama son zamanlarda içimde bir burukluk da olmaya başladı, yaşlanıyoruz nostalji mi yapıyoruz nedir? Vakit kaybetmeden başlayın.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
kizancik    202
kizancik
13 Reasons Why
  8.1/10
  8.1/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Gizem
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    31 Mart 2017

IMDb ID tt1837492

13 Reasons Why (2017)

Jay Asher'ın çok satan romanından uyarlanan Netflix Orijinal Dizisi ""Ölmek İçin 13 Sebep"", Clay Jensen'ın (Dylan Minnette) okuldan döndüğü bir gün, kapısının önünde adına gönderilmiş gizemli bir kutu bulması ile başlayan ve gelişen olayları anlatıyor. Kutunun içinde, iki hafta önce intihar eden Hannah Baker'ın doldurduğu kasetler yer almaktadır. Hannah, Clay'in sınıf arkadaşı ve aynı zamanda hoşlandığı kızdır. Kasette, Hannah hayatına son vermesinin altında yatan on üç sebep olduğundan bahsetmektedir. Clay de bu sebeplerden biri midir?

Beni meraklandıracak hiç bir şey olmadı dizi'de...İlk (2) bölümden sonra bıraktım.

Sense8
  8.4/10
  7.7/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    5 Haziran 2015

IMDb ID tt2431438

Sense8 (2015)

7 farklı ülkenin 8 farklı şehrinde yaşayan 8 farklı kişinin arasında bir kadının ölümü nedeniyle gizemli, duygusal ve zihinsel bağ oluşuyor. Onlar bunun ne olduğunu anlamaya çalışırken bir yandan da kendilerini bir tehlikenin ortasında buluyorlar. Karakterlerimizle ilgilenen iki farklı grubu görüyoruz ilk dakikalarda… Bir grup onları avlamak isterken, diğeri korumak istiyor.

(2) Sezon'da izleyiciye somut bir şeyler vermeyecekler, oyalama sezonu hissi uyandırdı bende ve (2) sezon 1 bölümden sonra bıraktım. Devamında İptal haberi de geldi zaten.

Da Vinci's Demons
  8.0/10
  7.6/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    59 dk
  • Vizyon Trh
    22 Ağustos 2013

IMDb ID tt2094262

Da Vinci's Demons (2013)

David S. Goyer (Batman Begins, The Dark Knight) tarafından kaleme alınan Da Vinci’s Demons, Rönesans’ın başkenti Floransa’da geçirdiği fırtınalı gençlik yıllarında dünyanın en önemli dahilerinden birinin bugüne kadar ‘anlatılmamış’ hikayesinin konu alıyor. Oldukça zeki ve tutkulu olan 25 yaşlarındaki sanatçı aynı zamanda bir mucit, kılıç ustası, aşık, hayalperest ve idealist biri olarak biliniyor. Serbest düşünür olarak, insan üstü diye tabir edilebilecek bir zeka ve yeteneğe sahip olan Da Vinci kendi gerçekliği ve hızla geçen zaman sınırlaması arasında gidip gelmektedir. Geleceği görmekle kalmıyor, aynı zamanda onu yaratıyordu.

(1) Sezon eh işte modunda izlettirdi; ama 2 Sezon (1) bölümünden sonra ilerleyemedi bir türlü bu dizi, zorlamadım bıraktım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eozen81    25
eozen81
American Gods
  8.1/10
  7.8/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    1 Mayıs 2017

IMDb ID tt1898069

American Gods (2017)

Neil Gaiman'ın aynı isimli romanından uyarlanan "American Gods" Starz kanalının fantezi, drama dizilerinden biri olup genel özeti şöyledir; Gölge gizemli ve sırlarla dolu bir geçmişe sahiptir. Bir banka soygunundan dolayı 3 yıl hapis cezası çekip erken tahliye edilir ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

3. bölümü izlemeye elim gitmedi Shift+Delete B|

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eozen81    25
eozen81
Sense8
  8.4/10
  7.7/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    5 Haziran 2015

IMDb ID tt2431438

Sense8 (2015)

7 farklı ülkenin 8 farklı şehrinde yaşayan 8 farklı kişinin arasında bir kadının ölümü nedeniyle gizemli, duygusal ve zihinsel bağ oluşuyor. Onlar bunun ne olduğunu anlamaya çalışırken bir yandan da kendilerini bir tehlikenin ortasında buluyorlar. Karakterlerimizle ilgilenen iki farklı grubu görüyoruz ilk dakikalarda… Bir grup onları avlamak isterken, diğeri korumak istiyor.

Olmadı, 1. bölüm sonrası ilerleyemedim 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MustafaALKAN    52
MustafaALKAN
Salvation
  7.0/10
  8.0/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    43 dk
  • Vizyon Trh
    12 Temmuz 2017

IMDb ID tt6170874

Salvation (2017)

MIT mezunu ve teknoloji yıldızı olan bir adam, Savunma Bakanlığı’na şaşırtıcı bir iddia ile gelir: Dünya’ya yıkıcı bir asteroit yaklaşmaktadır ve 6 ay sonra çarpacaktır. (22dakika.org)

Bilim kurgu severim ama 3.bölümde çok sıkıldım yetti bana.

Shooter
  7.6/10
  5.7/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    18 Kasım 2016

IMDb ID tt4181172

Shooter (2016)

Vietnam Savaşı'nda keskin nişancı olarak görev almış Bob Lee Swagger/Bob 'the Nailer' (Ryan Phillippe) etrafında döner. (Bu karakter gerçek hayatta ABD Deniz Piyadeleri'nde sniper olarak görev almış, Vietnam Savaşı'nda uzun mesafede yaptığı atışlarla ün yaparak efsane olmuş Carlos Hathcock'u yansıtmaktadır.) Geçmişini geride bırakmak isteyen Bob uzun süredir küçük bir kasabada inzivaya çekilmiştir. Ondan son bir görev için işine geri dönmesi istenmektedir. Ancak bu yeni görevinde ABD Başkanı'na yönelik bir suikast komplosu tuzağına düştüğünü farketmesi uzun sürmez. Onun amacı artık bu sır perdesini aralamak ve başkanı her türlü suikast girişimine karşı korumaktır.

2.sezon 1.2.3.bölümleri izledim 1.bölüm acaba mı dedim ama sonra 2.3.bölümlerde malesef.

tarihinde MustafaALKAN tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
billypostman    45
billypostman

Dün akşam Sense8'e başladım, 2. bölüm ortasında bu diziden bir şey çıkmayacağını hissedip bıraktım izlemeyi.

Pride işleri hiç bana göre değil.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Sayounara    188
Sayounara

Efektlerine katlanamadım :butwhy:

Ice Fantasy
  7.3/10
  0.0/10
  • Ülke
    Çin
  • Tür
    Macera, Fantastik, Savaş
  • Dil
    Mandarin
  • Süre
    44 dk
  • Vizyon Trh
    24 Temmuz 2016

IMDb ID tt5022298

Ice Fantasy (2016)

Hikaye, Kar Krallığı (Buz Kabilesi) ile Ateş Kabilesi arasında Ateş Kabilesinin mağlubiyeti ile sonuçlanan savaştan 100 yıl sonrasında geçiyor. Savaşta büyük kayıplar verilir ve Buz Kabilesinde, krallığın tek varisleri ve safkan buz illüzyonistleri olan Prens Ka Suo ve üvey erkek kardeşi Ying Kong Shi sağ bırakılır. Ka'nın erkek kardeşi ve sevgilisi Li Luo kayıplara karışıp Ka Suo istemeyerek tahta çıktıktan sonra tartışmalar ortaya çıkar. Ka Suo aynı zamanda Buz Kabilesi'nin kutsal tapınağında pusuya yatmış şeytani bir ruh olduğunu kazara keşfeder. Ka yanındakilerle beraber esrarengiz tapınağa girer ve sırf kendisine bir komplo düzenlediğini ortaya çıkarmak için tapınağın başı Lady Yuan Ji'yi yener. Diğer taraftan, erkek kardeşinin tüm anılarını kaybedip annesinin emri ile Ateş Prensi olduğundan habersiz Ka Suo onu ve sevgilisini bulmaya çalışırken de güçlüklerle karşılaşmaktadır. İki kabile arasındaki savaş iki kardeşi karşı karşıya getirerek tekrar alevlenir. (Tanıtım:ahminelask)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.