Jump to content
kizancik

Birkaç Bölüm Sonra İzlemeyi Bıraktığımız Diziler

Tavsiye Edilen İletiler

DaMieN    38
DaMieN

Ağır bir Kore fanı olarak maalesef izlemeyi tamamlayamayıp bıraktığım iki dizi var. 

That Winter, the Wind Blows
  7.9/10
  0.0/10
  • Ülke
    Güney Kore
  • Tür
    Dram
  • Dil
    Korece
  • Süre
    0 dk
  • Vizyon Trh
    13 Şubat 2013

IMDb ID tt2806646

That Winter, the Wind Blows (2013)

Cheongdam'da mahallenin en iyi kumarbazı olarak bilinen bir adam Jo In Seong anlamsız bir hayat yaşamaktadır. Ailesi erken yaşta onu terketmiş ve ilk aşkını kaybetmiştir. Song Hye-Kyo büyük bir şirketin varisidir fakat yalnızdır. O da zor bir hayat yaşamıştır. Görme yeteneğini kaybetmiş ve babası vefat etmiştir. Kadın, kendini etrafında olanlardan korumak zorundadır.

Hye-kyo Song yüzünden. Halbuki In-sung Jo gayet başarılı bir oyuncudur benim gözümde...

Nae Yeojachinguneun Gumiho
  7.9/10
  7.0/10
  • Ülke
    Güney Kore
  • Tür
    Komedi, Fantastik, Romantik
  • Dil
    Korece
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    11 Ağustos 2010

IMDb ID tt2255085

Nae Yeojachinguneun Gumiho (2010)

Dae Woong'un en büyük hayali aksiyon filmi yıldızı olmaktır. 500 yıl boyunca hapsedilmiş bir dokuz kuyruklu tilkiyi serbest bırakır. Tilki bir anda güzel bir kadına dönüşür ve herkes onu Dae Woong'un kız arkadaşı sanıyordur. Fakat tilkinin insan olabilmek için birinin ciğerini yemesi gerekiyordur. Ya Dae Woong'un ciğerini yemek isterse?

Seung-gi Lee'yi de sevmedim ama asıl sebep kesinlikle Min-a Shin.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.690
elbais
Lucifer
  8.2/10
  7.9/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Suç, Dram, Fantastik
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    42 dk
  • Vizyon Trh
    1 Eylül 2017

IMDb ID tt4052886

Lucifer (2015)

Dizi, Lucifer Morningstar adında emekli bir melek üzerine. Lucifer, bilen bilir, şeytanın isimlerinden birisidir. Cehennem’in hükümdarı şeytan Lucifer, mutsuz olduğu ve hayatından sıkıldığı için görevinden istifa eder ve tahtını terk ederek melekler şehri olarak bilinen Los Angeles’a yerleşir. Burada Lux adında bir bar açıp şeytani yardımcısı Mazikeen ile işleten Lucifer, gününü gün ettiği bir yaşam sürmeye başlar. Tüm bunların üstüne aradan birkaç yıl geçmişken, günün birinde elbette Lucifer’ın hayatını değiştiren o günün zamanı gelir. Lucifer’ın tanıdığı ve ünlü olmasında yardım da ettiği bir kadın, kulübünün önünde öldürülünce kendisini olayın içinde bulur ve yolu Los Angeles Polis Departmanı’ndan Dedektif Chloe Decker ile kesişir. Dahası kendi doğasının tersine giderek ‘suçluyu cezalandırmak’ için harekete geçerek Chloe’ye yardım etmeye başlar. Ama tabii ki bu yardım girişimi sadece devamında olacakların başlangıcı olur…

Böyle Şeytan olmaz olsun, yeter :olemaganda:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
pitiko    513
pitiko
Black Lightning
  6.5/10
  6.5/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    43 dk
  • Vizyon Trh
    23 Ocak 2018

IMDb ID tt6045840

Black Lightning (2018)

Black Lightning, yıllarca kimliğini saklayan Jefferson Pierce’in kızını geri kazanmak için süper kahraman kostümünü yeniden giymesini anlatıyor.

Bunca süper kahraman dizi izliyorum ama nedense buna dayanamadım. Çocukça geldi (diğerlerinden daha çok demek ki).  Konu fena olmadığı halde akış beni çekmedi, karakterlere ısınmadım. Bıraktım gitti.

Star
  6.7/10
  0.0/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Müzik, Müzikal
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    42 dk
  • Vizyon Trh
    6 Haziran 2017

IMDb ID tt4941240

Star (2016)

Star, Simone ve Alexandra (Jude Demorest, Ryan Destiny, Brittany O’Grady) isimlerinde müzik dünyasında kendilerine önemli bir yer edinebilmek için bir grup kuran, bu uğurda ne gerekiyorsa yapmak için yola çıkan üç genç ve yetenekli kadının hikayesi.

Genelde müzikal şeyleri severim ama buna bir türlü ısınamadım. Birinci sezon sonunda bıraktım.

tarihinde pitiko tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
JaguaR    73
JaguaR
The Terror
  8.1/10
  7.0/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Macera, Dram, Tarihi
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    25 Mart 2018

IMDb ID tt2708480

The Terror (2018)

Roman, 1845 yılında Atlas Okyanusu'ndan Büyük Okyanus'a bir geçit bulmak için Kuzey Kutbu'na çıktığı yolculuktan dönmeyen, kaybolması çeşitli spekülasyonlara yol açan İngiliz gezgin ve kaşif Sir John Franklin'in gerçek hayatından hikaye edilmiştir. Kitapta anlatılan tüm karakterler de Franklin'in gerçek mürettabatından esinlenilmiştir. 1859 yılında aynı bölgeye bir araştırma gemisi gönderilmiştir. Görgü tanığı eskimolardan edinilen bilgiler ve 25 Nisan 1948 tarihli bir seyir defterinin notları ile gerçekler gün yüzüne çıkarılmıştır. Gemilerin 1846 Eylül-1847 Nisan ayları arasında Victoria Boğazı'nda buzullar arasına sıkıştığı ve Franklin'in 1847 Haziran ayında öldüğü ortaya çıkmıştır. Sağ kalan mürettabatın hepsi buzda yürüyerek Kanada'ya ulaşmaya çalışırken açlık ve hastalıktan ölmüştür. Dizide, yoğun soğuk, hastalık ve doğal tehlikelerle birlikte, kutup ayılarına karşı hayatta kalma mücadelesi veren Franklin mürettabatının gerilim ve dram türündeki hikayesi izleyicilere aktarılacaktır.

1. bölüm muhteşem. Çok etkilenmiştim izlediğimde, etkisi de epey uzun sürmüştü. Sonradan mantara bağladı. epey dayandım ama sonra bıraktım. İyi diziyi asla kolay kolay bırakmam ama bu olmamış maalesef.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rabiadelpueblo    459
rabiadelpueblo

Bıraktığım 30 tane dizi var, tabii hatırladıklarım bu kadar. O yüzden IMDb linki vermek uzun sürerdi, ben de böyle bir şey yaptım. Diziler arasında; Lost, Fringe, Prison Break gibi yapımlar var. Ayrıca "konusu ne ola ki?" diye 1 bölüm izleyip bıraktığım The 100 gibileri listeme hiç almadım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.