Jump to content
hasangdr

Filmekimi 2017

Tavsiye Edilen İletiler

hasangdr    1.151
hasangdr

7y8kDl.png

İstanbul ayağı 29 Eylül - 08 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan Filmekimi 2017'nin tüm programı belli oldu. Seçkide, her yıl olduğu gibi bu sene de ödül sezonunun öne çıkan yapımları dikkat çekiyor.

Her sene olduğu gibi sinemaseverlere yoğun ve keyifli sinema günleri vadeden Filmekimi'nin tüm programı açıklandı. Yaz ayları süresince özellikle prömiyerini Cannes Film Festivali'nde yapmış olan ve Filmekimi'nde gösterilecek filmler açıklanmıştı. Birkaç hafta önce Venedik Film Festivali'nin start vermesiyle Filmekimi'nin seçkisi de iyice netleşmiş oldu. Şu an için ödül sezonunda adı sıkça geçen The Shape of Water, Call Me By Your Name, Battle of the Sexes, The Square, The Killing of a Sacred Deer, A Fantastic Woman, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri ve You Were Never Really Here gibi filmler programda kendine yer buldu. Filmekimi 2017 programında yer alan filmlerin tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Filmekimi 2017 Filmleri;

• Sürpriz Film

https://boxofficeturkiye.com/haber/filmekimi-2017-programi-aciklandi--834

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hashus    182
hashus

Her yıl heyecanla beklerim ve filmekimi izleyicisiyle film izlemek ayrı bir keyiftir benim için :)

Bu yıl Ankara'dan takip edebileceğim, dolayısıyla The Shape of Water, Happy End ve Zama gibi filmleri izleyemeyeceğim maalesef... mother! zaten vizyonda olacağı için onu yazmıyorum.

Biletlerini aldığım ve Büyülü Fener sinemasında buluşmayı heyecanla beklediğim filmler şöyle;

-Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri

-Soygun (Good Time)

-Muhteşem Kadın

-Foxtrot

-Kalp Atışı Dakikada 120

-Kare (Square)

-The Beguiled

-Thelma

-You Were Never Really Here

-Paramparça (In The Fade)

-Uysal Bir Ruh

-Velayet

-İçimdeki Güneş

-Sevgisiz

-Kutsal Geyiğin Ölümü (Killing of a Sacred Deer)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DaMieN    32
DaMieN

Beni ilgilendiren ve heyecanlandıran tek film var. Can Evrenol'un Housewife'ı. İzmir'de yok maalesef dolayısıyla beklemeye devam. Gideceklere şimdiden keyifli seyirler...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Franz_K    353
Franz_K

Liste için teşekkürler... Çok kıymetli filmler var arasında... Sinemada izleme şansı olmayanlara beklemesi zor zamanlar başladı. Daha Filmekimi 2016'nın bazı filmlerini izleyememişken hele...

Ölüm böyle altı okka koymaz adama

Susmak ve beklemek müthiş

A. Arif

tarihinde Franz_K tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ismuta    213
ismuta

@Franz_K Sen iyisi mi İstanbul'a taşın. :):)

Filmekimi bir ara Gaziantep'e gelmişti o vakit gidebilmiştim. Gün boyunca sinemadaydım. O zaman Erden Kıral gelmişti ama kaçırmıştım onu, gidememiştim. :cry:

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk