Jump to content
Nautilus

TurkNet AKN'yi Kaldırmış

Tavsiye Edilen İletiler

Nautilus    290
Nautilus

rJjppN.jpg

Diğer servis sağlayıcılara önayak olur mu bilinmez ama güzel gelişme.

Not: Turk Telekom'un fiber hizmeti sunduğu binalarda Turknet'e yeni abonelik mümkün değil maalesef.

Referanslı üyeliklerde hem yeni üye olana hem referans gösterilene 1'er ay ücretsiz kullanım sağlıyorlarmış.

AKN'nin kalkmasından sonra yeni üyelere 35 Mbit'e kadar (eskiden hattın desteklediği en yüksek hızdı) hız verecekler. Mevcut üyeler eski hızlarından kullanmaya devam ediyor.

Eski üyeler https://turk.net/online-islemler/#/callFriend bağlantısından davet linkini alabilirler.

tarihinde Nautilus tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kornsky    333
Kornsky

@SunGod abi; bu habere ne diyorsun? :oleyo:

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    126
dagon

Bunun kalkması için yasal süre 2019 başıydı sanırım. TTNet ve Superonline böyle bir şeyi hayatta yapmaz. Belki daha az tercih edilen iss ler abone sayısını artırma amacıyla böyle bir yola başvurabilir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    451
byesiler

7EmVZzzOSbam4EH6cfuPQQ.png

Törenle tiki kaldırıyorum. :)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SunGod    277
SunGod
Kornsky, 38 dk önce tarihinde yazdı:

@SunGod abi; bu habere ne diyorsun? :oleyo:

Modemdeki sorunu kökten çözmek için yaptılar hocam. :)

Superonline Fiberde el altından şöyle bir şey yapıyormuş. 100 megabit, AKKsız, Turkcell TV dahil 60 lira.

https://forum.donanimhaber.com/superonline-el-altindan-100-mbit-platin-paketi-ucuza-veriyor--128428214

tarihinde SunGod tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ataguL    0
ataguL

Ben yaklaşık 6 aydır AKK olmadan kullanıyorum bu fiyattan. Telesekreter arayıp aynı fiyattan AKK olmayan tarifeye geçirelim mi demişti ben de kabul etmiştim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    551
Coilbone

Diğer internet sağlayıcılarını etkiler mi acaba? :D Sulu gözlerle bakıyorum şu an, gece 2 den önce bir şey indiremez oldum, 250 Gb kota gündüz saatlerinde 0 download ile bitiyor 1 ayda :(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kornsky    333
Kornsky

TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler açıklıyor:

"Artık bir dönemi kapatıyor, herkes için KOTASIZ internet dönemini başlatıyoruz!"

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
12TB0474    4
12TB0474

Teşekkürler TurkNet , işte doya doya internet !

Slogan yaptım kullanın :)

Aylardan sorunsuz şekilde kullanıyorum, yıllarımız gitti internet peşinde. Sonunda ferrarimiz var ve benzinide var, bas gaza yavrum bas gazaaa :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
pckolog    483
pckolog

Bulunduğum yeri sorguladım. Alabileceğiniz hız 35 Mbps VDSL çıktı. Aylık ücreti de 60 TL olarak belirtilmiş. Online başvuru yapmaya koyuldum. 16 Mbps'ye kadar ADSL çıktı. Sadece o var seçeneklerde.

Bu aşamaya kadar ciddi ciddi tüm bilgileri verdim ama bu noktadan sonra devam etmedim. Online yardımı açtım, yarım saattir cevap yok. Bu karardan sonra herhalde çok yoğun olmalılar. Eğer 35 Mbps VDSL'i 60 TL'den AKN'siz vereceklerse aboneliğimi anında taşıyacağım. Ama 16 Mbps ADSL'i vereceklerse aksiyona gerek yok sankim. :) 

Edit: Aradım, telefonla konuştum. Normalde bulunduğunuz yere 35 Mbps VDSL de verebiliyoruz ama VDSL portlarımız dolu olduğundan olsa gerek şu an sadece 16 Mbps alabiliyorsunuz, ara ara sorgulayıp portlar boşken VDSL'e yükseltme talebinde bulunabilirsiniz dediler.

İşim gücüm yok bunların VDSL portları boş mu değil mi onu kontrol edeceğim. :D

Yine de aylık 60 TL'ye AKN'siz 16 Mbit için başvurdum. Hem taahhütsüz, hem AKN'siz. Bakalım Türknet nasıl olacak. :) 

tarihinde pckolog tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nautilus    290
Nautilus

Referanslı üyeliklerde hem yeni üye olana hem referans gösterilene 1'er ay ücretsiz kullanım sağlıyorlarmış.

AKN'nin kalkmasından sonra yeni üyelere 35 Mbit'e kadar (eskiden hattın desteklediği en yüksek hızdı) hız verecekler. Mevcut üyeler eski hızlarından kullanmaya devam ediyor.

Eski üyeler https://turk.net/online-islemler/#/callFriend bağlantısından davet linkini alabilirler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
pckolog    483
pckolog

Abonelik sözleşmesini okuyorum da bu nedir yahu? :20:

turknet.png

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eray.gns    59
eray.gns

100mbit'le aylık 25tb kadar veri indirilebiliyor. Muhtemelen bu tarz aşırı durumlar için konulmuş bir madde.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kornsky    333
Kornsky
pckolog, 2 dk önce tarihinde yazdı:

Abonelik sözleşmesini okuyorum da bu nedir yahu? :20:

turknet.png

Bende ikici bir hat alıp denemek istiyordum ama biraz kararsız kaldım. Kullanıcı yorumlarını dikkate alarak tekrar düşünebilirim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SunGod    277
SunGod

Kotanın kaldırılmasına mahsus olarak eklenen bir madde değil, eski sözleşmelerde de var. Yaz başından beri turkneti takip ediyorum, o maddeyi işlettiklerini duymadım. İllaki birileri ortalamanın çok üstünde indirme yapmıştır.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    551
Coilbone

Şu anki hali için çok geniş kapsamlı ve sakat bir madde gibi duruyor. Yani nasıl bir "artış"dan bahsediliyor ki? Maddenin uygulanmaması, uygulanmayacağı anlamına gelmemeli, dikkat edilmeli.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dr_conan    1
dr_conan

3 aylık turknet müşterisiyim, 150 gb kotanın %80 inin dolduğuna dair sms'yi yeni aldım, sanırım eski üyeleri kapsamıyor bu taahhüt...

dipnot: 38-40 mbps down, 1.94 mbps up görebiliyorum, upload hızını en az 4 yapsalar çok iyi olacak...

tarihinde dr_conan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    451
byesiler

Zorlasam 500 GB indiremem. O madde çok nadir kişilere geçerli olur. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hüseyin Yılmaz    408
Hüseyin Yılmaz

Benim bu ikinci ayım. 15 gün oldu AKN sıfırlanalı. AKN'ye yazılan indirmem 800 küsür şu anda. Bunun dışında her gece ortalama 50 GB en az indirmişimdir. Burada bahsettiği artış tam olarak ne oluyor? Benim için artış 10 TB mi olacak?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SunGod    277
SunGod

Herkesi kapsıyor diye yazılı ve görsel açıklama yaptılar. Acele edenler telefonla arayınca gün içerisinde kotasıza geçiş yapmış. Bazısında aramadan olmuş.

Geçenlerde ise söyle gözüküyor:

0591b152cb816da-598x287.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.