Jump to content
juliet

"While You Were Sleeping" (2017) -Skr-

Recommended Posts

juliet    37
juliet

ROJZ8R.png

rJgoR7.gif

İsim:  While You Were Sleeping
Tür: Fantezi, Hukuk, Romantik
Bölüm Sayısı: 32 (35'er dakikalık bölümler)
Yayın Kanalı: SBS
Yayın Aralığı: 27 Eylül - 16 Kasım 2017
Yayın Günleri: Çarşamba Perşembe 22:00 (2 Bölüm Peş peşe)

While You Were Sleeping
  9.1/10
  0/10
  • Ülke
    Güney Kore
  • Tür
    Fantastik, Romantik
  • Dil
  • Süre
    dk
  • Vizyon Trh
    27 Eylül 2017

IMDb ID tt6256484

While You Were Sleeping (2017)

Son güncelleme

3p9ZJ0.png

Bu dizi rüyaları aracılığıyla başkalarının başına gelecek talihsiz olayları öngören bir kadının  etrafında dönüyor.
Diğer yandan bir savcı bu kadının rüyalarının gerçeğe dönüşmemesi için gücünün yettiği her şeyi yapacaktır.

Nam Hong Joo (Suzy) annesinin yanında  yaşayıp kazançlı bir iş bulmak için bir zahmet çaba harcayan işsiz bir gazetecidir. 
İş bulmaya çalışacağına tüm vaktini hukuk mesleğinde yükselen bir yıldız olan yeni çaylak savcı
Jung Jae Chan (Lee Jong Suk)'un peşinden koşarak geçirmektedir. 

Ancak Hong Joo, yakın gelecekte gerçekleşecek kötü olayları öngören rüyalar görmeye başladığında
Jae Chan'dan yardım ister. Sinir bozucu Hong Joo tarafından rahatsız edilip dursa da
Jae Chan'in, olayların gerçekleşmesini engellemek için elinden gelen her şeyi yapmaktan başka seçeneği yoktur.

Ancak bu alışılmadık ikili insanların hayatlarını kurtarmak için zamanında hareket edebilecekler midir?

WGVvRm.png

yzPaE0.jpg
Lee Jong Seok; Jeong Jae Chan
"Han Nehri Bölge Savcılığı'na geldikten sonra hayatım karman çorman olmuştu.
Suçlularla karmakarışık mücadelelerim olsun istemiyorum.
Zor beğenen kıdemli savcılarca ve Bölüm Başkanı tarafından tanınmak,
"Yetenekli Savcı" unvanını kazanmak istiyorum. Ancak tüm bunlar evimin karşısında oturan
Nam Hong Joo ile tanışmamdan hemen sonra alt üst oldu."

Jung Jae Chan; 29 yaşında Seul'un güney kısmında ceza davalarında uzmanlaşmış bir savcıdır.
Kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Oldukça nezaketsiz, duygularını pek göstermeyen ve
nadiren gülümseyen birisidir. Soğuk görünümüne ve şaka yapmaktan hoşlanmamasına rağmen
bazı yönlerden hâlâ aptaldır. Sosyal becerileri yoktur ve kişisel hislerin-bağların olmadığı
bolca övgü alacağı davalara bakmaktadır.

6yZV9N.jpg
Bae Suzy; Nam Hong Joo;
"Parlak bir gelecek için özlem duyuyorum ama esasında acı bir hayat yaşıyorum.
Geleceği biliyorum ama onu değiştiremiyorum  ki bu da beni çaresiz hissettiriyor...
Bu yüzden daima suçlu hissediyorum çünkü sonucu değiştiremiyorum. Tüm bunlar beni hüzne boğuyor.
Annemin ölümünü rüyamda gördükten sonra birisi çıkıp tüm bu acılardan beni kurtarabileceğini söylemişti.
Savcı, adaleti tercih eden diğerlerinin aksine samimi biri gibi çıkacak gibi görünüyor (öyle düşünüyor).
Öyleyse rüyasını gördüm trajedileri değiştirebilir. Cesurca ona inanmaya başladım.
O kişi kısa bir süre önce yakınıma taşınan Jeong Jae Chan. "

29 yaşında işsiz bir gazeteci. Annesiyle birlikte yaşıyor ve prenses sendromu var;
aptal ve enerji yoksunu ama yine de bir şekilde neşeli. Eskiden Jung Jae Chan'ın hayranı olup
adeta ona tapınmıştır. Daima eğer savcılar için bir nobel ödülü varsa o ödülün
Jung Jae Chan'a verilmesi gerektiğini söylemiştir. Rüyalarında gerçekleşecek
talihsiz olayları görmek gibi bir yeteneği vardır.

g9kMNQ.jpg
Lee Sang; Lee Yoo Beom
Avukatlık yapan eski savcı. Savcılık yaptığı günlerde harika yeteneğinden dolayı
ödül aldığı için övülmüştü. Şimdi ise yüksek ücreti olan ceza davalarında uzmanlaşmış bir avukat.

9DVZ6O.jpg
Go Seung Hee; Shin Hui Min
Jae Chan'ın üniversiteden astı savcılıkta sunbae'sidir. Yumuşak, tatlı bir konuşma şekli vardır
ama yüksek dava açma oranına sahip suçluların bülbül gibi şakımasını sağlayan zeki bir savcıdır.

kXjzb7.jpg
Shin Jae Ha; Jae Chan'ın 19 yaşındaki küçük erkek kardeşi. Cazibe ve yakışıklılıktan bolca nasiplenmiş
bir lise öğrencisidir ama notları pek iyi değildir. Hayali tıpkı babası gibi bir polis memuru olmaktır.
Abisi Jae Chan ile aynı evde oturmaktadır.

Sevgili çetedaşım ve sunbaeciğim emiş ile birlikte :19:

Yayın zamanı görüşmek dileğiyle, şimdiden iyi seyirler dilerim  ^_^  :=)

tarihinde juliet tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
levanten    379
levanten

Kolay gelsin.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    167
Pirpir

Kıl olduğum 3-5 Koreli var ama başroldeki oğlan açık ara eeeeeeeeeeeeeen tiksinç bulduğum. W yi bile sırf bu oğlan yüzünden yarım bıraktım. Rol yapamıyor ( YoonA'nın erkek şubesi ) üste ( Allahım ne olur günah yazma ) balık yüzlü ( en o dudaklar gözler) bu oğlana gerçekten bakamıyorum ya. 

Bir de adam süper ünlü anlayamıyoruuuuum. Neyse içimdeki kini kustum devam edeyim konu ilginç severim fantastik şeyleri Suzy'e de kıl değilim ( daha yeni Dream High'ı tekrar izledim ) amma velakiiiiiin çok çooook zor bu balık çocuk yüzünden diziye başlamam. Fakat hayatta kendim hakkımda öğrendiğim yegane şey en kıl kaptığım kişi yada şeyleri sonradan sevebilme kabiliyetim :D yada tutarsızlığım artık neresinden bakarsanız :P

Onun için ekmeğime kan doğramayayım işim belli olmaz yarın bu diziye başlarım çevirmenlerin önünü kesmemek lazım :oleyo:

Ellerinize sağlık o bakımdan :P 

tarihinde Pirpir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ecthelion    188
Ecthelion

İlk bölümü izle @Pirpir, şu ana kadar gördüğüm en iyi ilk bölümlerden diyebilirim. xD Dantes'le simultane izleyip, skype'ta bölümün muhabbetini döktürdük; bir ilki yapıp. İyi ki de yapmışız valla. Zaten senaristin 2 dizisine, yönetmenin de 1 dizisine on vermiş adamım. Bu ikili voltron varken, pişman olacağıma ihtimal vermiyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
emis    2
emis

1. ve 2. bölümler eklenmiştir.  Keyifli seyirler. 

tumblr_owyftrqdjZ1tfeozjo10_400.gif

İlk bölüm gayet güzelken ikinci bölüm bir ne oluyoruz dedim. 

Bakalım ilerleyen bölümlerde ne düşüneceğim. :)

tarihinde emis tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
juliet    37
juliet

Ellerine sağlık emişim :friends::fl::=)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
juliet    37
juliet
levanten, 24.09.2017 - 11:49 tarihinde yazdı:

Kolay gelsin.

Çok teşekkür ederiz ^_^ :=)

Pirpir, 14 sa önce tarihinde yazdı:

Kıl olduğum 3-5 Koreli var ama başroldeki oğlan açık ara eeeeeeeeeeeeeen tiksinç bulduğum. W yi bile sırf bu oğlan yüzünden yarım bıraktım. Rol yapamıyor ( YoonA'nın erkek şubesi ) üste ( Allahım ne olur günah yazma ) balık yüzlü ( en o dudaklar gözler) bu oğlana gerçekten bakamıyorum ya. 

Bir de adam süper ünlü anlayamıyoruuuuum. Neyse içimdeki kini kustum devam edeyim konu ilginç severim fantastik şeyleri Suzy'e de kıl değilim ( daha yeni Dream High'ı tekrar izledim ) amma velakiiiiiin çok çooook zor bu balık çocuk yüzünden diziye başlamam. Fakat hayatta kendim hakkımda öğrendiğim yegane şey en kıl kaptığım kişi yada şeyleri sonradan sevebilme kabiliyetim :D yada tutarsızlığım artık neresinden bakarsanız :P

Onun için ekmeğime kan doğramayayım işim belli olmaz yarın bu diziye başlarım çevirmenlerin önünü kesmemek lazım :oleyo:

Ellerinize sağlık o bakımdan :P 

Tarihi dizi de sevmiyordun sen dimi :P. İzlersin izlersin :D :=)

Ecthelion, 11 sa önce tarihinde yazdı:

İlk bölümü izle @Pirpir, şu ana kadar gördüğüm en iyi ilk bölümlerden diyebilirim. xD Dantes'le simultane izleyip, skype'ta bölümün muhabbetini döktürdük; bir ilki yapıp. İyi ki de yapmışız valla. Zaten senaristin 2 dizisine, yönetmenin de 1 dizisine on vermiş adamım. Bu ikili voltron varken, pişman olacağıma ihtimal vermiyorum.

İnşan başlığa gelir de bir kolay gelsin demez mi aşk ol :punish:. Bence de dizi güzel başladı çekimleri de çok güzeldi :19: :=)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    230
PaRaNoYa7

Ellerinize sağlık. Kolay gelsin. :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ecthelion    188
Ecthelion

Dolaylı yollardan kolay gelsin diyorum işte, Julietcim. :oleyo:

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
juliet    37
juliet
Ecthelion, 1 sa önce tarihinde yazdı:

Dolaylı yollardan kolay gelsin diyorum işte, Julietcim. :oleyo:

Dolay molay bilmem ben, düz adamım, isterim kolay gelsini  :oleyo: :P :=)

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    167
Pirpir

Yahu biri de beni düşünüp bu dizi kötü çıkt sen bunu izleme demez ki :olemaganda:Oglanıııı günahım kadar sevmiyorum, izlemek gözlerime acı veriyor... Velakiiin sizlerin zevkine de güveniyorum peeeh al sana ikilem. Neyse canım bari ratingleri kötü çıksada başlamamak için bahanem olsa dimi yaaaa:ergen:

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DaMieN    22
DaMieN

Jong-Suk Lee izlenmez mi ya. Hani oyunculuk olarak diyorum, bence gayet iyi. Yoksa hemcinslerimle işim olmaz yani. Suzy sıkıntı çıkartması yeter. :D Buradan da kolaylıklar dileyelim...

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    167
Pirpir

Çirkiiiiiiiiiiiin, balık yüzlü, dahası ben hayatımda bu kadar kro gibi giyineni görmedim. Zaten çirkinsin çocuğum bir de niye fantazi müzik sanatçıları gibi dolaşırsın anlamam ki..

Oyunculuğu iyi dedin de adamın balık yüzünden başka bir şey ben göremiyorum ki :oleyo: peeeh

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
levanten    379
levanten

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DaMieN    22
DaMieN

Oyunculuğu mükemmel değil ama rahatsız da etmiyor yani. Estetik olayında haklısın. Çok abartıyorlar...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
juliet    37
juliet

While You Were Sleeping 3 ve 4. bölüm alt yazıları eklenmiştir, iyi seyirler dilerim :=)

vJL1OO.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
levanten    379
levanten

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    167
Pirpir

Ellerine sağlık juilet.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
emis    2
emis
5. bölüm eklenmiştir. 
Keyifli seyirler. 
:fool:

@pirpir; boşuna kaçma, izliycen bence sen bu diziyi. :oleyo:
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
juliet    37
juliet

Ellerine sağlık, emişim :friends: :fl: :=)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Lazarus
    Lazarus Admin
  • yoruk
    yoruk Admin
  • Tuğrul Akça
    Tuğrul Akça Admin

Bizi takip Edin

FACEBOOK

TWITTER

Değerli Üyeler,

Forumumuza eklenmiş küçük bir özelliği not etmek isteriz. Artık editörden bir URL linki eklediğinizde o sitenin faviconu otomatik olarak çekildecek ve sol başında gösterilecektir. Aşağıdaki örnekler gibi:

Clipboard01.jpg

Değerli Üyeler,

Forumumuza eklenmiş küçük bir özelliği not etmek isteriz. Artık editörden bir URL linki eklediğinizde o sitenin faviconu otomatik olarak çekildecek ve sol başında gösterilecektir. Aşağıdaki örnekler gibi:

Clipboard01.jpg