Jump to content
Janus

Emekliler Kıraathanesinden selamlar...

Recommended Posts

darkness_age    142
darkness_age

@Janus Hamdi abi, DP ailesine katıldığımdan beri sayısız yardımın, yol göstermen oldu.

Seni hep bir abi olarak gördüm. 

Abicim, Allah şifa versin inşallah. Emeğin çok bizlerde. Her şey için sağolasın. :fl: 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kanpuu    89
Kanpuu

Ne denir buna?..... "Bir çınar daha devrildi" mi denir? Geçmiş olsun, şifalar dilerim.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    324
RyK

Yer kabuğu soğuduğundan beri yöneticisin, emeklilik vakti gelmişti.:butwhy:Gençlerin önünü açmak lazım. Gerçi bende 40 merdiven dayadım benim önüm açılmış olmadı. Belki herkes bir üste kayarsa bende jedi knight olabilirim ama araya adam alırlarsa o iş de yatar.:oleyoel: Bu işten nemalanamadım sanırım. Emekliliğinden fayda sağlayamadım, olmasan da olurmuş.:butwhy:

Bu siteye geldiğimden beri seni görürüm. İsmini değiştirmene anlamda verememiştim. NeOttoman bir marka gibiydi neden değiştirdin ki! Yetkim var istediğim gibi değiştiririm mi dedin bilemedim. Son dönemde iletilerini görmüyorduk. Ondan önceki dönemde de iletilerin baya sertti.  Tahammül sınırların daralmış gibiydi, eskisi gibi ikna edeyim, aman ara bulayım tarzını biraz kaybetmiştin. Bu işlerden yada hayattan dolayı yorulduğunu hissediyordum. Site için önemli bir değerdin. Yaptıkların unutulamaz. Ayaklarını uzat keyfine bak, bundan sonrasıyla ben ilgilenirim.:guclu:

Bir Sith Lord gitti kaldı 2.:tesbihleyo:

• Beğeni 1
  • Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
emrahfb    91
emrahfb

Geçmiş olsun. Sağlıkla birlikte hayatta başarılar dilerim. 

tarihinde emrahfb tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
kizancik    100
kizancik

Neo ağabey, biliyorsun değil mi biz sayende bir aile olduk...Sayende bir birimizi tanıdık, sayende birlik olduk...Önce sağlık elbet, dilerim her şey yoluna girer ağabey... Gönlümüz seninle, senin de gönlün bizimle olduğunu biliyorum... Her şey için çok teşekkürler...

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
oezel    22
oezel

Sevgili Hamdi, zaman nasıl geçip gidiyor değil mi? Bak hiç anlamadan 47 olmuşsun,
olsun, ne var? Hâlâ gençsin, bak bana, 64 olmuşum, sanki bir nefes gibi. Düşünüyorum da, site içerisinde neler yaşamışız,
ne kavgalar yapmışız...Şu şapkalı "A" için ne mücadele vermiştik, hatırlar mısın? Sen sonra "Şu işi yapalım,
karını (kârını) paylaşalım." örneğini vermiştin de mesele biraz olsun çözüme kavuşmuştu.
Çok ortak yönümüz oldu, çok da kavga ettik, ancak kavgası olmadan doğru pek bulunur değil.
'DivxPlanet' için çok emek verdin, çoğumuzun 'hadi len, yetti gari' diyerek kolayına kaçıp pes ettiği
yerde, sen mücadeleye devam ettin.
Uzatmayalım, umarım sağlıkla ilgili sorunların en kısa zamanda düzelir. Kendine iyi bak. Altyazı dünyasına
hizmetlerin için ben kendi adıma teşekkür ederim.
Sağlıkla kal.

Yetkilerini bırakmadan önce beni de yeniden emekli ediverseydin bari...:)

tarihinde oezel tarafından düzenlendi
  • Beğeni 4
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dinazor    18
Dinazor

Hadi yahu.İnanmam sana..:) Seni Admin görünce siteye inancım zedelenmişti...:) Şaka........

Emekli olmak,siteden uzak olabilmek değil..7-8 yıl önceki gibi olmasa da arada buradayım.Sevdiğim arkadaşlar olana kadar da buralardayım.

Yıllar içinde; Çevigeçlerin bayrak yarışını birlikte seyrettik seninle...Uzmanlık alanımın ne olduğunu birlikte merak ettik.Artık sen de bizimle beraber ''Emekli'' kuyruğundasın demek..sağlıkla ilgili iddalarını ciddi bulmak istemiyorum.Ama sağlıklı olmanı da dilerim arkadaşım.

Emekliliğinin; Yöneticilikten olması maaşa yansıyormu onu da merak ediyorum:)

Benim için hep @Neottomansın sen ...Görüşmek umudu ile.

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1
Not Eden: Dinazor,

tel yolla bana

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Velespitçi    38
Velespitçi

Acil şifalar dilerim. Her şey gönlünüzce  olsun.  :fl:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Lazarus    322
Lazarus

Hayırlısı olsun Hamdi abi, emeğin, hakkın çok. Uzun uzun yazmayayım, Ankara'da kokoreç eşliğinde konuşuruz kalanını. :friends: 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    167
Pirpir

Hamdi Abi çok emeğin olduğu için buradan kopup gideceğini düşünmüyorum ama yine de dediğin gibi hayat bizleri öyle noktalara götürüyor ki eskisi gibi çok sevdiğimiz şeylerin de içinde olamıyoruz.

Öncelikle Allah sağlık sıhhat versin gerisi illaki hallolur. Görüşmek üzere :) 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
aap    27
aap

Zamanında TRT'de Nagehan Alçı'nın konuğu olmuştunuz. Siteden ilk o zaman haberim olmuştu. O zamandan beri siteyi biraz dışarıdan da olsa takip ediyorum.  Benim için, muhtemelen birçok kişi için, DP deyince akla gelen ilk kişisiniz. Her şey gönlünüzce olsun. Geçmiş olsun.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
courtes    168
courtes

Emekliliğin hayırlı olsun abi. Yeni hayatının tadını çıkar. :good:

kocakafa, 27.09.2017 - 17:24 tarihinde yazdı:

Hamdi abime benden bir çay. @courtes seninkini de yenileyim mi emice? 

Yenile tabii, en gencimiz olarak tüm çaylar senden. Hem pişpirik oynayıp çay içmekten başka yapacak bir şeyimiz de yok. :D 

• Beğeni 1
  • Haha 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nightstalker    91
Nightstalker

Her binanın bir sürü bileşeni olur. Tuğlası, demiri, camı, çerçevesi vs. Ama hepsini bir arada tutan bir çimento olmasa hepsi dağılır, yıkılır kalır. Aralara sızan, boşlukları dolduran, sürtünen/sürtüşenlerin arasını alan, yükü dağıtan, gücü dağıtan vs vs. Bir sürü örnek verilebilir daha. Bu oluşumun çimentosu/harcı, betonu Hamdi abiydi. Herkesi, herieyi bir arada tutan. Tabi ki bir sürü çok çok önemli kişi/üye bulundu geçti ama, sanmıyorum ki Hamdi abi kadar iz bırakanı olsun (şahsi görüşümdür).

Tüm emeklerin için teşekkürler abi:fl:

10 sene önce, Murat abinin mekandaki buluşmadan dönerken senin emektar Seat'a 6 kişi falan binmiştik sıkış tepiş, bilmem hatırlarmısın. o gün "bırakıcam lan adminliği, 10 kişi bineydiniz arabaya" demiştin. Demek ki o günler bugünler imiş:D

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Janus    217
Janus

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

:planetdpok:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nayi    155
Nayi

Beni de DP'ye bulaştıran Hamdi abidir. :D 

Bu camiadaki emekleri unutulmaz.

Hürmetler abicim.:)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hayhan44    155
hayhan44

Neottoman abi emeklerin için teşekkür ederim. :fl: Emeklide olsan  buralar sensiz olmaz. :)

---

Burada edindiğim bir çok dostun yerini hep ayrı tutarım.Ne kadar uzak kalsamda hep aklımda burası.Ölene kadar sağlık elverdiğince yine buralarda olacağım, seviyorum uleynnnnnnnnnnn... 

tarihinde hayhan44 tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Lazarus
    Lazarus Admin
  • yoruk
    yoruk Admin
  • Tuğrul Akça
    Tuğrul Akça Admin

Bizi takip Edin

FACEBOOK

TWITTER

Değerli Üyeler,

Forumumuza eklenmiş küçük bir özelliği not etmek isteriz. Artık editörden bir URL linki eklediğinizde o sitenin faviconu otomatik olarak çekildecek ve sol başında gösterilecektir. Aşağıdaki örnekler gibi:

Clipboard01.jpg

Değerli Üyeler,

Forumumuza eklenmiş küçük bir özelliği not etmek isteriz. Artık editörden bir URL linki eklediğinizde o sitenin faviconu otomatik olarak çekildecek ve sol başında gösterilecektir. Aşağıdaki örnekler gibi:

Clipboard01.jpg