Nautilus

Xiaomi - MIUI Kullanıcıları Tanışma ve Yardımlaşma Başlığı

Tavsiye Edilen İletiler

achfighter
alihsans, 12.10.2017 - 14:44 tarihinde yazdı:

Mi6 için ekran koruyucu ve kılıf öneriniz var mı? Alıp memnun kalmadığınız varsa onu da paylaşabilirsiniz.

Kullanıyorum, memnunum. Sadece uygulaması biraz zor.

https://tr.aliexpress.com/item/for-xiaomi-mi6-Tempered-Glass-Nillkin-Amazing-H-H-PRO-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Xiaomi/32809214903.html

Kılıf olarak da kutunun içinden çıkan orijinal kılıfı kullanıyorum.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nautilus
métèque, 15.10.2017 - 18:49 tarihinde yazdı:

Denetleyici olarak google seçip klavyelerde gboard'u disable yapınca olmuyor mu. Bende %99 kırmızı çizgi görmüyorum. SwiftKey kullanıyorum. klavye olarak. Nedense sadece bazen çıkıyor, ama neye göre çıkıyor anlamadım. 

Ayarlar dediğiniz gibi zaten ancak çözüm olmuyor. Bilgisayara bağlayıp bir uygulamayla kapatmak mümkünmüş ama MIUI 9'da kapatma özelliğinin geleceği duyumunu da aldığım için uğraşmadım. Teşekkürler. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dadaloglu
Nautilus, 18.10.2017 - 11:06 tarihinde yazdı:

Ayarlar dediğiniz gibi zaten ancak çözüm olmuyor. Bilgisayara bağlayıp bir uygulamayla kapatmak mümkünmüş ama MIUI 9'da kapatma özelliğinin geleceği duyumunu da aldığım için uğraşmadım. Teşekkürler. 

Google Klavye kullanıyorum ayarlarından ister denetleyiciyi açarsın istesen de kapatabiliyorsun. 

SwiftKey klavye pek kullanmadım.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nautilus

@Dadaloglu, nedense bildirim gelmediği için yeni gördüm cevabını ellerin dert görmesin. :fl:

Bu arada MIUI 9 kararlı sürüm dağıtımı başlamış. Yükseltmek isteyenler güncelleyiciyi kontrol etsinler. Bana henüz gelmedi güncelleme.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dede korkut

Mi 5 (Global 8.1 Kararlı)

Mi Band 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TheWall

Mi Band 2 için hangi uygulamayı önerirsiniz? Sürekli bluetooth açık olursa şarjın kaç gün gitmesi normaldir ?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dede korkut
TheWall, 12.12.2017 - 22:14 tarihinde yazdı:

Mi Band 2 için hangi uygulamayı önerirsiniz? Sürekli bluetooth açık olursa şarjın kaç gün gitmesi normaldir ?

Mi band 2'nin resmi uygulaması olan Mi Fit'i neden kullanmıyorsunuz? Bence yeterli. Tek eksiği arkadaşlar arası yarış özelliğinin olmaması bence.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Fallout

Mi6'da birini arayıp karşı taraf telefonu açtığında minik bir titreşim oluyor. Bu özellik valide'yi rahatsız etmiş, nereden kapatılacağını bulamadım. Bilen var mıdır?

tarihinde Fallout tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
mnth

telefon ikonuna bastığınızda gelen ekranda alttaki dokunmatik paneldeki ilk noktaya basılı tutun. Karşınıza çağrı ayarları gelecektir. Menünün en altındaki gelişmiş ayarlara girin.Menüdeki "Aramanız cevaplandığında titret" menüsünden "Titreşimsiz" olanı seçerseniz çağrı cevaplandığında telefonunuz titremez...

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TheWall
dede korkut, 22 sa önce tarihinde yazdı:

Mi band 2'nin resmi uygulaması olan Mi Fit'i neden kullanmıyorsunuz? Bence yeterli. Tek eksiği arkadaşlar arası yarış özelliğinin olmaması bence.

Hiçbir fonksiyonu yok ki.Daha doğrusu çok kısıtlı. Arayanı bile göremiyorum. Logları da hatalı gibi geldi. Arayüzü de başarılı değil.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dede korkut
Mi6'da birini arayıp karşı taraf telefonu açtığında minik bir titreşim oluyor. Bu özellik valide'yi rahatsız etmiş, nereden kapatılacağını bulamadım. Bilen var mıdır?
Mi 5 için aşağıdaki yerde ayarı var. c7fd4ee5fe86638b7bad482eef93495e.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dracarys

Selamlar iphone 6 + multitouch problemi çıkınca yeni telefon arayışına girdim.

Ben de doğru yolu bulup mi almak istiyorum :)

Mİ6 ve mi note 3 arasında kaldım.Arada 300 tl fark var ama note 3 daha büyük olduğu için ön plana

çıkıyor.Bir çok forumda karşılaştırma yapılmış ama ben alışık olduğum forumdan öneri istiyorum.

Sizce hangisi daha iyi.Performans açısından mi6 kamera açısından note 3 deniyor.

Benim ikisiyle de çok işim yok.Dayanıklı stabil bir telefon olsun yeter bana.Bir de hangi satıcı da almayı önerirsiniz.

Delta garantili ürünler iyimidir.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
horatio
dracarys, 13 sa önce tarihinde yazdı:

Selamlar iphone 6 + multitouch problemi çıkınca yeni telefon arayışına girdim.

Ben de doğru yolu bulup mi almak istiyorum

Mİ6 ve mi note 3 arasında kaldım.Arada 300 tl fark var ama note 3 daha büyük olduğu için ön plana

çıkıyor.Bir çok forumda karşılaştırma yapılmış ama ben alışık olduğum forumdan öneri istiyorum.

Sizce hangisi daha iyi.Performans açısından mi6 kamera açısından note 3 deniyor.

Benim ikisiyle de çok işim yok.Dayanıklı stabil bir telefon olsun yeter bana.Bir de hangi satıcı da almayı önerirsiniz.

Delta garantili ürünler iyimidir.

Ben de note 5 batarya süresi iyice azalmaya başladığı ve bazen de kasma yaptığı için arayışa girmiştim. One plus 5 almak istiyordum ama 5t modelleri çıktığı için 5 olan modeli artık üretmiyorlarmış, o yüzden almak istemedim. 5T modelleri parmak izi arkada ve 2400 bandında satılıyor.

Mi6 ve Mİ note 3 düşünürken çok fazla oyun oynamadığım ve ekranı bana ufak geldiği için mi 6 tan vazgecip mi note 3 aldım. Şu an kullanıyorum. Kamerası ve batarya süresi çok iyi. Hoparlör ve ahize sesi de çok güzel. Parmak izi okuması müthiş hızlı. Kasası bence çok iyi görünüyor.

Ben n11 deki turuncu mağazadan aldım delta garantili. 1 günde geldi. 20 tl ucuz olan mağazalar vardı ama bu mağaza daha iyi olduğu için tercih ettim. 1564 satış fiyatı, n11 sevgililer günü indirimi var 44 tl, onu da kullandım. 75 tl de bonus kampanyasından bonus kazandım.

Şimdiye kadar hep delta garantili paralel cihazlar aldım, bir kere arıza yapan telefonum oldu, sorunsuz onarıp gönderdiler. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nightstalker

Hanıma Redmi Note 4 aldım, mükemmel bir cihaz. Fiyat/performans olarak üstüne telefon yok. Kendim de Mi 7'yi bekliyorum. eğer piyasaya sızan söylentilerdeki gibi olacaksa dehşet bir alet olacak.

tarihinde Nightstalker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.