Jump to content
benteksizhepiniz

The Babysitter (2017)

Tavsiye Edilen İletiler

benteksizhepiniz    49
benteksizhepiniz

MV5BMTY0MDUwNzg5OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNTY4NjU3MzI@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg

The Babysitter (2017)

Güncel bir, Evde Tek Başına, filmi gibi. Ama farklı yönleri var. Yani benim tekrar izlemek isteyeceğim bir film değilken Judah Lewis’in oynadığını görünce daldım. Onun oynadığı karakter olan Cole, ne kadar gerçekçi ve ilginçse karşısındakiler o kadar yapmacık ya da karikatürize. Ama bu tür filmlerin kurgusu da bu sanırım. Bir tarafı parlatmak esas amaç. Bunu da gayet iyi başarmışlar. Masum ve büyümekte zorlanan çocuk, büyümüş kötülere karşı. Bir şekilde, bu mücadele çocuğun da büyüyebilmesiyle neticeleniyor.

lbELnB.png

Judah Lewis’in süper oyunculuğu için bile seyredilir. Gerçi seyrettiğim diğer filmi Demolition (2015) daha da süperdi. Onun dışında sinema tarihine geçecek bir film değil tabi. Ama başlayınca da bırakamıyor insan yani. Bazı diyaloglar süper ve çok komik. Ve bunların hızlıca, yokmuş gibi geçiyor olması tam benim tarzım. Çok klişe olmasa 9 aslında notu, ama bu kadar verebildim.

Bu diyalog öldürdü;

- Aileme orgy yapmak için

kanımı aldığınızı söylemem.

- Orgy ne demek, biliyor musun?

- Sanırım üzgün insanların yaptığı bir şey. Diğer üzgün insanlar

onları sevsin istiyorlar ki ne kadar üzgün olduklarını

bir dakika için unutabilsinler.

- Bu oldukça iyi bir cevap.

The Babysitter
  6.4/10
  5/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Komedi, Korku
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    85 dk
  • Vizyon Trh
    13 Ekim 2017

IMDb ID tt4225622

The Babysitter (2017)

Cole sıradan bir aile hayatı olan, okulunda arkadaş edinmekte zorlanan bir çocuktur. Cole aynı zamanda bakıcısı Bee'ye deliler gibi aşıktır. Bee, Cole'un olmadığı her şeydir; havalıdır, çekicidir, eğlencelidir... Bee'nin Cole'a bakıcılık yaptığı sıradan bir akşamda gizlice yatağından çıkan Cole, Bee ve arkadaşlarını gözetlemeye başlar. Ancak hiç ummadığı sahnelere tanık olacaktır. Zira Bee ve arkadaşları aslında ayinler ve cinayetlerle dolu bir hayat yaşamaktadırlar. Cole'un önünde bu genç katillerden kaçmaya çalışarak geçirmesi gereken kanlı ve uzun saatler vardır.
Son güncelleme

7.5/10

tarihinde benteksizhepiniz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
benteksizhepiniz    49
benteksizhepiniz

EyRyG9.png

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
baskentliyimben    1
baskentliyimben

bende polislerin evi bastıkdan sonra amigo kızı vurup adamın meme gitti meme gitti dediği sahnede çok güldüm ya :) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk