Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
Castiel

Interstellar (2014)

Recommended Posts

hayhan44    132
hayhan44

Soluksuz izlediğim bilim kurgu,

Birde robot tars tasarım harikası

Screenshot_1.jpg

• Like 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NeC    161
NeC

Film ayrı efsane, müzikleri ayrı efsane. Yıllar geçse de tekrar tekrar izleyeceğim filmler arasında bulunuyor.

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
billypostman    26
billypostman

İzlemekten sıkılmayacağım, Hans Zimmer müzikleriyle adrenalini tavan yaptıran film...

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ferio    241
ferio
neco_z, 15.02.2017 - 23:22 tarihinde yazdı:

Sinemada izleme fırsatı bulamamıştım. Evde de çok büyük umutlarla başına geçtiğim bu film benim için tam bir hüsranla sonuçlandı. Sebebi filmin kendisi değil, ki 10 numara film çevirinin berbat ötesi olmasıydı. Çevirinin kötü oluşu resmen filmin güzelliğine balta vurdu. Altyazı yeşil onay almasına rağmen çok ciddi hatalarla doluydu. Bu filmi en kısa zamanda İngilizce altyazıyla tekrar izlemek istiyorum. İçimde kaldı.

Benim çevirimle izleseydin ya :)

• Like 5

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
FilmUzmanı    2
FilmUzmanı

Bu bir aşırı abartılmış fantastik uzay filmi değildir!  Sahte bilim+gerçek bilimi kullanarak oluşturulmuş muazzam bir film. Yönetmenini zirveye taşıyan, oyuncuların referansını sağlamlaştıran KÜLT olmuş bir film. Geçen gece açıp tek başıma yeniden izledim. Bu sinema dahil 4. izleyişim. Teoriler, teoriler, teoriler...

, FilmUzmanı düzenlendi
  • Like 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Werty    0
Werty

Filmi izlemeyi çok istiyorum ama fırsat bulup bir türlü izleyemedim. İyi olduğunu tahmin ediyorudum ama buradaki yorumlara bakılırsa iyi demek az kalıyor filme. En kısa zamanda izleyeceğim...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Baryshx    30
Baryshx

Daha yeni bitirdim ve baya beğendim. Dünyanın ve insanlığın o şekil bir yokoluşa gideceğini düşünmüyorum, orada alttan alta başka bir şey veriliyor ama neyse, Kuantum konusunda fazla uçmak lazım gibime geliyor ;) Sanki bu işlerden anlamış gibi bilirkişi edasıyla yazmışım geldi ayem sori ama izlerken aklımdan geçti bu düşünceler :D

@ferio arakadaşımızada çevirisinden dolayı teşekkür ediyorum 

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.