Jump to content
oTToMaNeK

[The Walking Dead] #8x04 "Some Guy"

Tavsiye Edilen İletiler

oTToMaNeK    78
oTToMaNeK

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
oTToMaNeK    78
oTToMaNeK

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ben geldim    47
ben geldim

Spoiler

Önce ejderha şimdi de kaplan...:(

tarihinde ben geldim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RunFree    7
RunFree
Spoiler

Shiva....

Ekranda fazla görünmese de, her göründüğünde içimizi ısıtan kükremesiyle bizi kendine bağlayan kaplanımıza veda ettik. Ölümü ve ölüm şekli çok etkileyici oldu. Ezekiel'in daha önceden yaptığı yardımı canıyla ödedi. Etkileyici ve unutulmaz ölümler arasına girecektir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    450
Coilbone

Bu dizinin kendi içerisindeki tutarsızlıkları beni benden alıyor ya :oleyo: Daha 1 bölüm öncesiyle çelişir mi bir dizi?

Spoiler

Önceki bölüm Kingdom tayfasını kevgire çeviren silahlar bu bölüm Rick ve Daryl'a karşı altıpatlara döndü :oleyo: Hayatında ilk defa silah tutan birisi olsa arabayı kovalayan bariz hedefi o silahla milyonlarca kez vurmuştu, adam tek tek ateş ediyor :D Yapacağı tek şey aracın lastiklerini patlatmak olan Carol'a mı gülersin, önündeki adamı 50 kalibrelik otomatik silahla vuramayan adama mı gülersin, yarı otomatik tüfekle mermisi bitmeden yaylım ateşi açan adama mı :oleyo: 

• Haha 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    885
SABRE

Dizinin en karizma karakterini harcadılar yahu, dizi devamlı kendi ayağına sıkıyor. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssniper    240
ssniper
Spoiler

Benim anlamadığım Kral'ın adamları vurulduktan sonra, Kral sıyrılıp çıkıyor, etrafındaki ölmüş adamlarında bir tane silah yok. Onca adamı oraya silahsız mı gelmiş? Yoksa onlara ateş eden silahın bunları buharlaştıracak gücü mü var? Nice sonra bir silah buluyor, o da mermi kalmamış. Hiç çatışma olmadı ki... Ölen adam ne ara mermisini bitirmiş? Boş silahla mı dolaşıyormuş tam çatışma öncesi? Orada tam saçmalamışlar açıkçası...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
maverick5    37
maverick5
ssniper, 2 sa önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Gizle

Benim anlamadığım Kral'ın adamları vurulduktan sonra, Kral sıyrılıp çıkıyor, etrafındaki ölmüş adamlarında bir tane silah yok. Onca adamı oraya silahsız mı gelmiş? Yoksa onlara ateş eden silahın bunları buharlaştıracak gücü mü var? Nice sonra bir silah buluyor, o da mermi kalmamış. Hiç çatışma olmadı ki... Ölen adam ne ara mermisini bitirmiş? Boş silahla mı dolaşıyormuş tam çatışma öncesi? Orada tam saçmalamışlar açıkçası...

Aynen bu bölüm saçmalıklar silsilesiydi. Geçen bölümün sonunda bütün adamları karalın üstüne atlıyorlardı kurtulsun diye. Ama 200 mt. den 50 kalibre ile tüm adamların ölmesi saçmalık olmuş. Baş adamlarda bişey yok ama tüm figuranlar mefta olmuş. Ve dediğiniz gibi silahlar nerde yahu. Ayıp ya. Bölüm güzeldi ama bu saçmalıklar insanın canını sıkıyor. 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    238
alpalp84
Spoiler

Çizgi romanda kaplanın nasıl öldüğünü unuttum ama bence çok saçmaydı. Kocaman kaplan, hız desen, çeviklik desen hepsi onda. Çok rahat kurtulabileceği sahneydi. 1-2 sezon önce bir at sahnesi vardı. Açıkcası ata daha fazla üzülmüştüm.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    16
eyoruk

Çok çok çok saçmaydı bu bölüm.Aynı zamanda büyük hayal kırıklığı..O kadar sene "2 sene " :P bekledik Shiva diye Ezekiel diye..Ama olan şeylere bak ! 

Ezekiel'in tüm sahneleri "hele gözlüklü herif ile olan sahneleri berbat.Akıl mantık dışı.Len aranızda cüsse farkı var boy farkı var senin kılıcın var len gözlüklünün hakkından nasıl gelemezsin? Gözlüklü de öldürmek yerine silah tutup zırvalamayı seçince zaten kendi öldü.Neden hep bu klişeyi kullanırlar anlamıyorum.
Shiva'nın durun ben görüneyim de hemen öleyim durumu  O sahne öncesi Ezekiel'in sadece yerde debelenen zombilere karşı siz gidin ben kalayım diye zırlaması .Shiva kurtulsa daha iyi bir sahne olurdu orada.Bütün zombileri parçaladığını görsek gaz bir müzik girse ve gitseler al işte güzel bir sahne.Bunu yapmak çok mu zor ? 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk