Jump to content
dagon

21st Century Fox Şirketin Bir Kısmını Disney'e satıyor!

Tavsiye Edilen İletiler

dagon    119
dagon

21st Century Fox, durumu yakından izleyen kişilere göre şirketin büyük kısmını Disney'e satmak için görüşmeler yapıyor. Disney şirketin tamamını almayacak. Fox, haber ve spor kanallarını daha etkili kullanmak amacıyla böyle bir karar almış. 

Görüşmelere birkaç haftadır devam ediyor ve satış kesinlik kazanmadı. Çoğu kişiye göre, Son yıllarda Facebook, Google (Alphabet), Amazo ve Netflix ile değişen medya ortamıyla daha rahat yarışabilmek için gerekli olan boyuta Disney sahipken Fox değil.

Haberin devamı için;

https://www.cnbc.com/2017/11/06/21st-century-fox-has-been-holding-talks-to-sell-most-of-company-to-disney-sources.html

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    62
hirako shinji

Fantastik Dörtlü'yle X-Men karakterlerini de satın alsa da karakterleri MCU'da görsek keşke.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    16
eyoruk

Disney 'i de digital ortamlara isteriz.Tabi önce Amazon artık gelsin buraya :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.149
hasangdr

Herkes karakterlere ne olacağını merak ediyor. Hepsi Marvel'a dönse süper üstü olur.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    44
Mr.BIYIK

Bi' Avengers vs X-Men efsane gider.

tarihinde Mr.BIYIK tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    119
dagon
hirako shinji, 5 sa önce tarihinde yazdı:

Fantastik Dörtlü'yle X-Men karakterlerini de satın alsa da karakterleri MCU'da görsek keşke.

Zaten anlaşmanın, şirketin sinema ve dizi kolunu ve haklarını kapsayacağı söyleniyor. Doağl olarak anlaşma olursa X-Men ve FF otomatik olarak Disney'e geçecek.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Captain Hook    36
Captain Hook

Önemli X-Men karekterlerinden biri dizi olsa bari.

Legion ve Gifted aperatif.

Disney kendi servis ağını kurunca rahatlıkla Star Wars dizisi de çekse, animasyon bir yere kadar.

tarihinde Captain Hook tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ShadowKing    13
ShadowKing

NOL0DN.jpg

o6d4Xo.gif

tarihinde ShadowKing tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    119
dagon

Anlaşmanın perşembe günü resmiyet kazanması bekleniyor. Anlaşma bedeli 60 milyar dolar olacak. Satın alınacak pakete; National Geographic, Sky ve Hulu'daki haklar, Fox Sports kanalları ve elbette şirketin film bölümü olan 20th Century Fox dahil.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.149
hasangdr

5a32763bb00fd.jpg

X-Men, Avatar, Fantastic Four, Deadpool, The Simpsons, FX Networks ve National Geographic Disney'e geçti.

https://www.planetdp.org/article/disney-20th-century-foxu-satin-aldi-x-men-fantastic-four-deadpool-ve-daha-fazlasi-disneyde-art462

https://thewaltdisneycompany.com/walt-disney-company-acquire-twenty-first-century-fox-inc-spinoff-certain-businesses-52-4-billion-stock/

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    134
zapp brannigan

Açıkçası pek hayırlı olmayacak gibi bu iş. Disney'in prensipleri malum. Deadpool ve Logan gibi R rated işleri bir daha göremeyebiliriz. Daha kötüsü, muhalif çizgide olan The Simpsons ve Disney tarzına göre müstehcen olan Family Guy'ın fişini çekebilirler. (Family guy özellikle disney'e çok laf sokmuştu)  Umarım Deadpool- X men filmleri ve Simpsons-Family Guy zarar görmez.

Edit: Fx de geçtiyse geçmiş olsun. Fx aykırı yapımların kanalıydı. Şu saatten sonra abcfamily- the cw gibi bir şey olur o kanal. 

tarihinde zapp brannigan tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    16
eyoruk

Üzülüyorum çünkü bazı yapımların orjinalliği gidecek.Seviniyorum çünkü Disney digital video digital sinema gibi bir şeyi başlatacaktır.Amazon başlattı Netflix zaten var.Hulu var.

Amazon bize yeni geldi Hulu daha gelmedi Amazon geldi gibi ,Disney daha böyle bir kanal açacak da biz bekleyeceğiz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    44
Mr.BIYIK

Sadece Marvel karakterleri neyinize yetmedi vicdansızlar. The Simpsons ve Family Guy için bende çok endişeliyim,sıkı bir takipçileri olarak umarım kendi çizgilerini bozmadan yayınlanmaya devam ederler.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    16
eyoruk

Bu arada Simpsons şu anda kaçıncı sezonda ? 29 bitti mi ? Biz de FX halen güncel yayınlıyor mu ? Yoksa eskileri mi veriyor ? 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    134
zapp brannigan
eyoruk, 23 dk önce tarihinde yazdı:

Bu arada Simpsons şu anda kaçıncı sezonda ? 29 bitti mi ? Biz de FX halen güncel yayınlıyor mu ? Yoksa eskileri mi veriyor ? 

29.sezon oynuyor. Fx te durum ne bilmiyorum cnbc-e kapanınca tv de güncel izleme imkanı kalmadı. Altyazı da pek çıkmayınca family guy ile birlikte dizi sitelerinden izliyorum mecbur.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    16
eyoruk

Aynen ben de o durumdayım.Ondan sordum.2 yıldır doğru düzgün rastlamadım bile televizyonda.Yayın tarihlerini saatlerini hep unuttum FX izleme alışkanlığı da yok.:P

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ShadowKing    13
ShadowKing

Tüm geeklere hayırlı olsun.Beni ilgilendiren kısmı Marvel kararkterlerinden X-men ve FF4 ün geri dönmesiydi,bunlarda artık MCU ya döndükleri için ve ölmeden bu kararkterleri birarada görebileceğim için mutluyum.Geri kalanlar beni ilgilendirmiyor ne söylesem boş olur çünkü bir bilgim yok diğerleri hakkında.Ancak önümüzdeki 10 yıl boyunca MCU dipdiri kalmaya devam edecek,çok daha fazla seçenek var artık.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    119
dagon
ShadowKing, 44 dk önce tarihinde yazdı:

Tüm geeklere hayırlı olsun.Beni ilgilendiren kısmı Marvel kararkterlerinden X-men ve FF4 ün geri dönmesiydi,bunlarda artık MCU ya döndükleri için ve ölmeden bu kararkterleri birarada görebileceğim için mutluyum.Geri kalanlar beni ilgilendirmiyor ne söylesem boş olur çünkü bir bilgim yok diğerleri hakkında.Ancak önümüzdeki 10 yıl boyunca MCU dipdiri kalmaya devam edecek,çok daha fazla seçenek var artık.

Kesinlikle öyle. Ben X-Men'den çok F4'ün dönmesini istiyordum. Hem sahip oldukları muhteşem kötüler için hem de bu kadar geniş bir hikaye yelpazesine sahip olan grubun MCU içinde olması için.

Bu arada Ryan Reynolds'un satışa verdiği tepki:

qJrvDR.png

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk