Jump to content
dagon

21st Century Fox Şirketin Bir Kısmını Disney'e satıyor!

Tavsiye Edilen İletiler

Mr.BIYIK    46
Mr.BIYIK

yzXWA0.jpg

The Simpsons'ın 8 Kasım 1998 tarihinde yayınlanan bölümünde olan bir sahne :gleam: Adamlar,Nostradamus'dan daha fazla şey bildi şimdiye kadar :D

tarihinde Mr.BIYIK tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2
  • Haha 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ritel    365
ritel

Ne Disney'miş böyle. Almadık bir şey bırakmadılar. Family Guy'ın altyazıları güncel ama The Simpsons'da durum vahim. 29. sezonunun 9 bölümünün sadece bir tanesinin (4. bölüm) altyazısı var.

Şimdi yeni bir The Avengers filminde artık Fantastic Four ekibini de görebilecek miyiz demek oluyor?

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji
4 hours ago, ritel said:

Ne Disney'miş böyle. Almadık bir şey bırakmadılar. Family Guy'ın altyazıları güncel ama The Simpsons'da durum vahim. 29. sezonunun 9 bölümünün sadece bir tanesinin (4. bölüm) altyazısı var.

Şimdi yeni bir The Avengers filminde artık Fantastic Four ekibini de görebilecek miyiz demek oluyor?

Solo filmler gelmeden o işe girişmezler bence.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    481
heroson

Hem çok sevindim hem de çok tedirgin oldum. Ayrıca da üzüldüm. Sevindim; artık Marvel bir bütün oldu. offf olaylar olaylar şimdi. Çok tedirginim; Deadpool, Legion ne olacak aman diyeyim Disney sihirli değneği(!) dokunmasın onlara, çok çok iyiler ve olması gerektiği gibiler. Disney etki etmez diyeceğim ama filmleri sevsem de yeni SW'nin ruhu ortada :S . Ayrıca aşırı üzüldüm; insafsızlar (Disney), madem kapitalist damarınız kabardı, alacaktınız Fox'u, geçen sene alsaydınız, olmadı çıtlatsaydınız, ne bileyim güvercin ile bile haber verseydiniz de Wolverine/Logan (Hugh Jackman)'ı ilk ve son olarak MCU içinde görebilseydik. Çok üzüldüm çok Logon filminden daha çok sarstı bu beni. Ayrıca F4 olsa ne olur olmasa ne olur. GoTG var zaten. F4 kötüleri gelsin. Ahh Wolverin ah. Deadpool ile Legion'a Disney dokunuşu yapmazlar umarım...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    849
zarat

Dostum @heroson

MCU da Fantastic 4 , X-Men ve Deadpool yer alacak ve  Deadpool R-Rated olacakmış

20: 17 den itibaren

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    16
eyoruk

Eğer IW sonrası Marvel'in film planları değişmediyse takvimlerde oynama olmazsa X-Men Fantastic Four,Galactus falan bunları 10 sene sonra izlemeye başlarız :oleyo: Sonra bunların dahil olduğu yeni bir Avengers Spider Iron Man falan gelir.:oleyo: Bu seriler bu çizgi roman uyarlama furyası hiç bitmeyecek gibi. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    481
heroson
hasangdr, 57 dk önce tarihinde yazdı:

Anlaşmadan sonra Disney'in iptal edebileceği projeler; GambitX-23The GiftedDoctor DoomX-Force, X-Men: Dark Phoenix 2, LegionMultiple ManFantastic FourNew Mutants 2, New Mutants 3 ve Deadpool Animated Series.

Ben böyle anlaşmanın ayrı, Disney'in ayrı...

• Beğeni 1
  • Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.239
hasangdr
heroson, 1 dk önce tarihinde yazdı:

Ben böyle anlaşmanın ayrı, Disney'in ayrı...

İptal edebiliriz diyen yok. Muallakta olan yapımları sıralamış haber siteleri. :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    481
heroson
hasangdr, 7 dk önce tarihinde yazdı:

İptal edebiliriz diyen yok. Muallakta olan yapımları sıralamış haber siteleri. :)

Adı üstünde Disney, her şey beklenir. Bir gecede komple SW expanded universe'yi iptal edip, yazılan çizilen geçmiş her şeyi doğradı biçti. Yapar mı yapar bu Miki bunlar :( 

tarihinde heroson tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TheWall    2
TheWall

Neye göre belirlediler bu listeyi merak ediyorum.Böyle bir şey olursa büyük tepki çeker.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.239
hasangdr

Yapmazlar inş. :P

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    393
RyK

Zincirleme küfür tamlaması... Diyecek başka birşeyim yok.:olemaganda:

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    16
eyoruk

Şimdi yapmasınlar tabi de.Diğer türlü eğer yeni bir evren yeni bir hikaye oluşacaksa ve Marvel evreleri ile birleşecekse bir nevi iptal etmeleri mantıklı olmaz mı ? Yani Marvel Phase 4'e girmek üzere . Bu anlaşma sonrası başka nasıl birleştirecekler ki ? X-Men ile bildiğimiz her şeyi unutmamamız gerekecek.Yok sayacağız eskileri.Tıpkı Spider de olduğu gibi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.239
hasangdr

Sebastian-Stan-Hugh-Jackman-Wolverine-Ju

Sebastian StanHugh Jackman'ın geri dönmeyi düşündüğünü söylemiş.

https://heroichollywood.com/hugh-jackman-xmen-avengers-jusice-league/

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji
10 hours ago, hasangdr said:

Sebastian-Stan-Hugh-Jackman-Wolverine-Ju

Sebastian StanHugh Jackman'ın geri dönmeyi düşündüğünü söylemiş.

https://heroichollywood.com/hugh-jackman-xmen-avengers-jusice-league/

Adam yaşlandı artık ya başka birini cast etsinler bence. Ben Affleck gibi olmasın ihtiyar Batman hesabı.

tarihinde hirako shinji tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk