Jump to content
SABRE

[Agents of S.H.I.E.L.D.] #5x01/5x02 "Orientation"

Tavsiye Edilen İletiler

SABRE    991
SABRE

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    120
dagon

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji

Infinity War'la bir alakası olacak mı acaba sezonun?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    482
heroson
hirako shinji, 7 sa önce tarihinde yazdı:

Infinity War'la bir alakası olacak mı acaba sezonun?

Kendi içinde olur ama sinema/film dünyasına asla etkisi olmaz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    488
Coilbone

Bu nasıl bir bölümdü böyle çıldıracağım :olemaganda:

Çok acayip bir başlangıç yaptı sezon, beklediğim her saniyeye deydi yeminle, muhteşemdi M-U-H-T-E-Ş-E-M!

Spoiler

Kree, gelecek, bütün fizik kurallarına aykırı bir şekilde resmedilen patlamış Dünya :oleyo: , son kalan insanların istiflendiği bir teneke parçası ve hayatta kalma çabası. Buradan nasıl geri dönecekler hiç bilmiyorum. Büyük ihtimalle Fitz el atacak işe geçmişten ama asıl soru kim ya da kimler tarafından geleceğe yollandıkları. Bölümün başındaki ajan bayağı bayağı klasik "uzun ince top kafalı uzaylı" kategorisinden biri gibiydi duşta :oleyo:  

Dünyanın yok olduğunu görmek akıllara Infinity War'u getirmedi değil. Bu gelecek Thanos'la yapılan savaşın kaybedildiği ve Daisy'nin kontrolden çıkıp hepsini dünyayla birlikte havaya uçurduğu gelecek olabilir mi acaba? Çok fazla soru var kafamda şu an, umarım hayatta kalma mücadelesinin arasında neler oldu, nasıl oldu kısmına da biraz ışık tutarlar, oldu bittiye gelmez her şey.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    382
Uzunserdar
Coilbone, 24 dk önce tarihinde yazdı:

Çok acayip bir başlangıç yaptı sezon, beklediğim her saniyeye deydi yeminle, muhteşemdi M-U-H-T-E-Ş-E-M!

İçeriği Görüntüle

Kree, gelecek, bütün fizik kurallarına aykırı bir şekilde resmedilen patlamış Dünya :oleyo: , son kalan insanların istiflendiği bir teneke parçası ve hayatta kalma çabası. Buradan nasıl geri dönecekler hiç bilmiyorum. Büyük ihtimalle Fitz el atacak işe geçmişten ama asıl soru kim ya da kimler tarafından geleceğe yollandıkları. Bölümün başındaki ajan bayağı bayağı klasik "uzun ince top kafalı uzaylı" kategorisinden biri gibiydi duşta :oleyo:  

Dünyanın yok olduğunu görmek akıllara Infinity War'u getirmedi değil. Bu gelecek Thanos'la yapılan savaşın kaybedildiği ve Daisy'nin kontrolden çıkıp hepsini dünyayla birlikte havaya uçurduğu gelecek olabilir mi acaba? Çok fazla soru var kafamda şu an, umarım hayatta kalma mücadelesinin arasında neler oldu, nasıl oldu kısmına da biraz ışık tutarlar, oldu bittiye gelmez her şey.

Daha Thor Ragnarok'u izlemedim bağlantı varmı yoksa bekleyip mi izlemeleyim. Bazen ucundan azda olsa bağlantı oluyor teşekkürler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    488
Coilbone
Uzunserdar, 11 dk önce tarihinde yazdı:

Daha Thor Ragnarok'u izlemedim bağlantı varmı yoksa bekleyip mi izlemeleyim. Bazen ucundan azda olsa bağlantı oluyor teşekkürler.

Şu an için bir bağlantı yok, rahatlıkla izleyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    382
Uzunserdar
Coilbone, 15 dk önce tarihinde yazdı:

Şu an için bir bağlantı yok, rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Teşekkürler. :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ShadowKing    15
ShadowKing
Coilbone, 4 sa önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

Gerçekten de muhteşem bir bölümdü dediğin gibi.Yalnız ben infinity war ile ilgili bir bağlantı değilde,dizinin 100. bölüm şerefine en eski villainlardan biri olan Gravitonu düşündüm hemen!Ortaya o çıkabilir,Bir de Vijay adında bir kararkter vardı,bu kararkter de kilit bir rol üstlenebilir.Ayrıca zamanda yolculuk durumuna geldiklerine görezamanda yapıalcak oynamalar nedeniyle bazı karakterler bile geri getirebilirler.Özellikle Ward geri dönerse çok sevinirim.Bir de aklıma Kree-Skrul savaşı geldi, ama buna değinmezler sanırım.Daha Captain Marvel filmi var oraya kalabilir!

Başka bir konuda Inhumanlara bağlanabilir.Inhumanlar ve Kreeler birbiri için tehdit sayılır.Ihumnada taht parlıyordu en son tehlike için!Aydaki üsleride yok olup dünyaya geldiklerine göre Ihuman ve Shield ekiplerini biraraya getirebilirler,bu yönde söylentilerde vardı.

Kasius karakterine dikkat ettiyseniz diğer kreelerden farklıydı,sanki İnsan-Kree melezi gibi duruyor.Yüzündeki renk farklılıklarıda dikkat çekiciydi ve saçlarıda vardı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
nurdi    1
nurdi

Gerçekten müthiş 2 bölümlle dönüş yaptılar.Beklediğimize değdi. Arada gereksiz İnhumans olmasaydı daha erken kavuşacaktık ama olsun. Doctor Who özlemim azıcık ama azıcık teselli bulmuş gibi.Sanırım tek mutlu olan ben değilimdir,Doctor fanları arasında. Zaman yolculuğu,hele de böyle güzel işlenince,tdından yenmiyor. Bu sezonun her bölümünü özellikle iple çekeceğim belli oldu.:97:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dpka    79
dpka

Bölüm sayısını hatırlamıyorum ama geçen sezon

Spoiler

Fitz'in kötü olduğu paralel evren (ya da makina) muhabbetinin

ikinci bölümünde bırakmıştım, onları izlemesem direk yeni sezona geçsem havada kalan çok şey olur mu? Dizisiz kaldım, bir şans daha vereyim.

tarihinde dpka tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    488
Coilbone
dpka, 43 dk önce tarihinde yazdı:

Bölüm sayısını hatırlamıyorum ama geçen sezon

İçeriği Gizle

Fitz'in kötü olduğu paralel evren (ya da makina) muhabbetinin

ikinci bölümünde bırakmıştım, onları izlemesem direk yeni sezona geçsem havada kalan çok şey olur mu? Dizisiz kaldım, bir şans daha vereyim.

Neredeyse tamamen bitti o konu geçen sezon, ufak tefek bağlantılar vardı ilk iki bölümde ama öyle çok mühim şeyler de değil şimdilik. Sorun olmaz herhalde.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    991
SABRE

Açılış dediğin böyle olur. Framework gibi yine leziz bir konu ile başladı dizi. Cw kahramanlık eziyetinden sonra çok iyi geldi resmen. 

Spoiler

Yalnız bu Quake falan niye patlatsın dünyayı orayı çözemedim ama bence eleman orada keman yaptı biraz. Onu geçtim Daisy'nin gücünün bu raddelere ulaşacağını sanmıyorum ben. Başka bir iş vardır bence bunun içinde. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk