Jump to content
NeC

Justice League (2017) - Justice League: Adalet Birliği

Tavsiye Edilen İletiler

NeC    173
NeC
JUSTICE LEAGUE
“JUSTICE LEAGUE: ADALET BİRLİĞİ”

large.JusticeLeague_Kapak.jpg.f1333c990f

Konusu

Superman'e olanlardan sonra, insanlığa olan inancı, Bruce Wayne'in öncekilerden daha da güçlü bir düşmana karşı yeni arkadaşı Diana Prince'in de yardımını almasına neden olur. Batman ve Wonder Woman birlikte hareket ederek, yeni uyanan bir tehdide karşı, meta insanlardan oluşan bir takım oluştururlar.

JUSTICE LEAGUE: ADALET BİRLİĞİ RESİMLERİ

JUSTICE LEAGUE: ADALET BİRLİĞİ FRAGMANI

JUSTICE LEAGUE: ADALET BİRLİĞİ FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 17 KASIM 2017

Justice League
  6.9/10
  7,2/10
  • Ülke
    ABD, İngiltere, Kanada
  • Tür
    Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce, İrlandaca, Rusça, Icelandic
  • Süre
    120 dk
  • Vizyon Trh
    13 Kasım 2017

IMDb ID tt0974015

Justice League (2017)

Superman'in fedakarlıklarından ilham alan Batman'in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır?
Son güncelleme

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14    377
ozgun14

heyecanlanmak istemiyorum ama ben bu ekibi çok sevdim yav. inşallah yan karakterlerle aralara bir sürü ara film sokup da ana kadroyu özletmezler çok fazla. özellikle de sm, bm ve ww üçlüsü çok yakıştılar ekip olarak. dizileri olsa da izlesem.

tarihinde ozgun14 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    850
zarat

Bu sene merakla beklediğim filmlerden biri de bu. Umarım bize bir DC fiyaskosu daha yaşatmazlar. Hadi, bu sefer şeytanın bacağını kırın:oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
orijinaryus    74
orijinaryus

Batman v Superman'de olduğu gibi aşırı heyecanlanıp beklentiyi yüksek tutmayacağım bu sefer. Sonuç bayağı hüsran oluyor sonra. Gelsin de görelim. Umarım sağlam adımlar atılmıştır.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    46
Mr.BIYIK

Yapımcı kadrosunda Geoff Johns reis olduğu için filme efsane yükseliyorum artık DC ile ilgili adam akıllı bir hikaye ve film izlememizin zamanı geldi ve bence o film bu film olacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CnBkrtl    82
CnBkrtl

Hala yeni bir trailer sunmayarak üzüyorlar.Umarım gösterim tarihine yakın trailer ve promo bombardımanına tutulmaz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Splash    61
Splash

Kasım'a kadar da beklenmez şimdi. :)@CnBkrtl dediği gibi son günlere kala trailer bombardımına tutulmaz. O hatayı bir kez yaptılar. Bir daha yapmazlar umarım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
OnurD    30
OnurD

Hayatın boyunca hiçbir beklediğim filmin ve dizinin trailerini izlemedim. Bugüne kadarmış... O.o

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    46
Mr.BIYIK

Ben her şeyden çok Flash'ın kostümüne ayarım.Çok mekanik bir kostüm gibi yap Batman-Superman gibi olsun bitsin,sanki kostüm tellerle tutturulmuş gibi duruyor.Umarım fotoğraflarda durduğu gibi değildir yada filmin sonuna doğru bi' upgrade olur.

tarihinde Mr.BIYIK tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CnBkrtl    82
CnBkrtl
5 minutes ago, Mr.BIYIK said:

Ben her şeyden çok Flash'ın kostümüne ayarım.Çok mekanik bir kostüm gibi yap Batman-Superman gibi olsun bitsin,sanki kostüm tellerle tutturulmuş gibi duruyor.Umarım fotoğraflarda durduğu gibi değildir yada filmin sonuna doğru bi' upgrade olur.

Gördüğümüz kostüm büyük olasılık Barry'nin el yapımı kostümü.Sonrasında bir upgrade alacaktır.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    112
bettikli

Ben Affleck rolü bırakmak istiyor gibi bişiler okuduminşallah doğru değildir

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
nemoberk    0
nemoberk
bettikli, 5 saat önce tarihinde yazdı:

içimden bir ses bu saatten sonra wb nin ben afleck i bırakmaya cesaret edemiceni söylüyor bu yüzden bunun için ne gerekiyorsa yapıcaklardır.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    850
zarat
bettikli, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Batman'de yönetmen koltuğunu bırakmış ne bileyim türlü türlü şeyler geliyor insanın aklına :(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NeC    173
NeC
zarat, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Batman'de yönetmen koltuğunu bırakmış ne bileyim türlü türlü şeyler geliyor insanın aklına :(

Pek bıraktı denemez ona. Bıraktırıldı desek daha doğru.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    850
zarat
NeC, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Pek bıraktı denemez ona. Bıraktırıldı desek daha doğru.

O daha da kötü ya  adamın moral motivasyonu yerlerde. Çok çabalıyordu sıra dışı bir film yapmak için. Ben resmen umutlarımı onun farklı bir film yapma arzusuna bağlamıştım. DC 'nin makus talihini kırabilieceği yönünde kuvvetli kanaatler oluşmaya başlamıştı. Bir yerlere kafa atmak istiyorum ¬¬

"Hesap verin ulen"  :oleyo:

tarihinde zarat tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    16
eyoruk

Ben de merak ediyorum nasıl bir kurgu olacak nasıl bir geçiş olacak.Suç çetesi de fos çıktı malum.WW da Kaptan Amerika ilk filmi gibi bir şey olacak.

Bu JL serisini 3 filme çıkarırlarsa iyi olur aslında ama çok geç kaldılar çok..

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CnBkrtl    82
CnBkrtl

Kurgu üstüne veya senaryo üstüne aşırı düşmek yersiz bence.Zaten örnekleri bolca var önümüzde.Animasyonları olsun, çizgi romanları olsun hep aynı çizgide gitti JL'nin kurulması.Önemli olan bunun düzgün ve sağlam işlenmesi.Eğer basit bir şekilde,hızlı hızlı oldu da bitti maşallah yapılırsa patlar. ¬¬

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    46
Mr.BIYIK
CnBkrtl, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Kurgu üstüne veya senaryo üstüne aşırı düşmek yersiz bence.Zaten örnekleri bolca var önümüzde.Animasyonları olsun, çizgi romanları olsun hep aynı çizgide gitti JL'nin kurulması.Önemli olan bunun düzgün ve sağlam işlenmesi.Eğer basit bir şekilde,hızlı hızlı oldu da bitti maşallah yapılırsa patlar. ¬¬

Hemen ilk filmden Darkseid'ın olmaması ve Steppenwolf ile bi' hazırlık süreci başlatmaları bence işi biraz ağırdan alarak düzgün işleyecekleri anlamına geliyor.Umarım yanılmam :|

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CnBkrtl    82
CnBkrtl

@Mr.BIYIKBen de oyle düşünüyorum.Supo uyanır, Strppenwolf'u yenerler veya postalarlar.Darkseid bicirlara bak sen diyip filmin sonunda selam çakar. :)

tarihinde CnBkrtl tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Lucifer    3
Lucifer
Spoiler

Steppenwolf dediğiniz supervillian BvS sonunda Lex'in önünde eğildiği yaratık mı acaba?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk