Jump to content
hasangdr

[The Flash] #4x08 "Crisis on Earth X, Part 3"

Tavsiye Edilen İletiler

hasangdr    1.257
hasangdr
Spoiler

GSHatGE1_o.jpgLVFbR6T6_o.jpgjnXe8kUy_o.jpg440HlX0a_o.jpgA2fp2nWc_o.jpgUrIG8ErL_o.jpgnqV8hzoE_o.jpg1m0aOUBQ_o.jpgivYDCWJ7_o.jpgCpalO0BI_o.jpgkwZGZ9UI_o.jpgUIOzgN2g_o.jpgr5BwFxXm_o.jpgJeV18Pwb_o.jpg6vze2JKz_o.jpgunngAYss_o.jpgIMtF16Kc_o.jpgwOk9t05L_o.jpgvBdiLCiA_o.jpgYrPTjYTX_o.jpgyTyx4BD5_o.jpgeU4Dfy1Z_o.jpg9SkoT0e4_o.jpgwKk6Qq21_o.jpgpsrjUdRN_o.jpg0ImNGdeA_o.jpg2DdkiCiY_o.jpgIm3GPCA3_o.jpgLW4wsKl5_o.jpgdu5p9pIU_o.jpg5NRuqxTt_o.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Fullmetall    2
Fullmetall

Konu dışı olacak ama :D Bu bölümü izlemek için -yada izlemeden önce- önceki sezon ve bu sezon yayınlanan 3 serinin bölümlerini izlemek gerekir mi acaba? Gerek var mı? :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji
6 hours ago, Fullmetall said:

Konu dışı olacak ama :D Bu bölümü izlemek için -yada izlemeden önce- önceki sezon ve bu sezon yayınlanan 3 serinin bölümlerini izlemek gerekir mi acaba? Gerek var mı? :D

yok crossover bölümleri ana konudan bağımsız oluyor. ondan izlemeyebilirsin.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji
12 hours ago, hasangdr said:
  Hide contents

GSHatGE1_o.jpgLVFbR6T6_o.jpgjnXe8kUy_o.jpg440HlX0a_o.jpgA2fp2nWc_o.jpgUrIG8ErL_o.jpgnqV8hzoE_o.jpg1m0aOUBQ_o.jpgivYDCWJ7_o.jpgCpalO0BI_o.jpgkwZGZ9UI_o.jpgUIOzgN2g_o.jpgr5BwFxXm_o.jpgJeV18Pwb_o.jpg6vze2JKz_o.jpgunngAYss_o.jpgIMtF16Kc_o.jpgwOk9t05L_o.jpgvBdiLCiA_o.jpgYrPTjYTX_o.jpgyTyx4BD5_o.jpgeU4Dfy1Z_o.jpg9SkoT0e4_o.jpgwKk6Qq21_o.jpgpsrjUdRN_o.jpg0ImNGdeA_o.jpg2DdkiCiY_o.jpgIm3GPCA3_o.jpgLW4wsKl5_o.jpgdu5p9pIU_o.jpg5NRuqxTt_o.jpg

çok lazımmış gibi kara'nın ablasını getirmişler. saçma sapan bir hikaye olacak anlaşılan.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    483
heroson
Fullmetall, 9 sa önce tarihinde yazdı:

Ben bu sezon sadece Arrow izliyorum CW/DC'nin. Bu event'e kafadan gireceğim (her anlamda), çok gerek vardı sanki!! İşin yoksa devamı diye izle ''the flash fastest mal alive''ı !!! Nasıl sinir oluyorum, neyinize sizin Crisis on Earth!!! Flash'a 1 dakika bile dayanamayan şu bünyeye zorla işkence yahu bu event, lanet olsun(!) :S . Bu arada Iris ölmedi mi hala !!!!

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.257
hasangdr

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.257
hasangdr

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji

Bomboş bir crossover bizi bekliyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hüseyin Yılmaz    312
Hüseyin Yılmaz
hirako shinji, 3 sa önce tarihinde yazdı:

Bomboş bir crossover bizi bekliyor.

Geçen senekinden boş olması imkansız, o yüzden o kadar umutsuz değilim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.257
hasangdr

WGy2Gq.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    281
alpalp84

Crisis fragmanlarının bir tanesini seyrettim. Fragmandaki ortamın yarısını yapsalar yeter. Bir nevi Forever Evil yapmışlar. Adam akıllı yaparlarsa tadından yenmez.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
oTToMaNeK    78
oTToMaNeK

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
oTToMaNeK    78
oTToMaNeK

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    1.000
SABRE

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hüseyin Yılmaz    312
Hüseyin Yılmaz

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    1.000
SABRE

Son partı izlemedim ama sanıyorum ki crossover'ın en kötü bölümü bu olacak. Bu Crossover Reverse Flash'ın karizmasını da almış götürmüş, hiç gelmeseydi keşke 1. sezondaki halini hatırlasaydım. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    281
alpalp84

1-2. bölümlerde Reverse Flash ın sırıtmadığı sahne yok. Kötü Arrow okuyla tehdit edip duvara yapıştırıyor. Tek başına herkese tek atabilecek bir karakter halbuki. Çizgi romanlarda batman flash ı duvara yapıştırır, ufaktan sertte olsa konuşmaya başlarlar. Wally "ben izin verdiğim için bana dokunabiliyorsun" der.

Arrow u ara ara batman in karakterindede gördüm yer yer. Bazı sahnelerde net belliydi.

Firestorm daki zenci adamın spiderman konuşması çok komikti. 

tarihinde alpalp84 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk