Jump to content
Tuğrul Akça

Dudullu Postası

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

2Ed702.jpg

 

Ünlü yönetmen Onur Ünlü, online içerik platformu BluTV'de yayınlanacak yeni dizisi için kolları sıvadı. Karikatürist Serkan Çelik'in Penguen'deki köşesinden ilhamla Dudullu Postası adını taşıyan dizi, Dudullu'da geçen eğlenceli bir hikayeyi odağına alacak.

 

Çekim hazırlıklarına başlanan Dudullu Postası'nın oyuncu kadrosunda, Onur Ünlü’nün Leyla ile Mecnun ve Ben de Özledim dizilerinde de birlikte çalıştığı Ali Atay ve Serkan Çelik'in yanı sıra usta oyuncular Erkan Can ve Güven Kıraç var. Oyuncu kadrosu için son dönemin hem ekranda hem de beyazperdede adından söz ettiren genç yıldızlarından Hazar Ergüçlü’ye de teklif götürüldüğü belirtiliyor. Dudullu Postası’nın senaryosu ise Erkan Yılmaz ile Funda Alp'in imzasını taşıyor.

 

Çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak olan dizinin, Ünlü’nün hayran kitlesi de göz önüne alındığında, BluTV’nin imza attığı orijinal yapımlar Masum ve 7Yüz kadar ses getirmesi bekleniyor. 

 

Onur Ünlü bir dönem ekranda Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş, Ben de Özledim gibi yapımlara imza atmış; ardından sinema tarafına ağırlık vermişti. Ünlü bu yıl Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok, Cingöz Recai ve Put Şeylere olmak üzere üç farklı filmle izleyici karşısına çıkmıştı.

 

http://www.beyazperde.com/haberler/diziler/haberler-81371/

 

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

 

Dudullu Postası’nın çekimleri başladı.

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

 

 

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


 • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

  Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

 

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

  Yöneticilerimiz

 • mnfc
  mnfc *Admin
 • awalanche
  awalanche Admin
 • SABRE
  SABRE Admin
 • Putte
  Putte *Admin
 • Emre
  Emre Admin
 • yoruk
  yoruk Admin
 • Tuğrul Akça
  Tuğrul Akça Admin

Bizi takip Edin

FACEBOOK

TWITTER

×