Jump to content
Tuğrul Akça

71 saatlik Game of Thrones maratonu

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

5GlN6l.jpg

 

Londra'daki bir sinema salonu, Game of Thrones hayranlarına unutmaları zor bir deneyim yaşattı. Dört gün boyunca diziyi gösteren sinema salonu, 71 saatlik maratonu bitiren izleyicilere yıl boyunca sınırsız pizza hakkı tanıdı. Dünyaca ünlü fantastik dizi Game of Thrones için İngiltere’nin başkenti Londra’daki Prince Charles Sinema’sında dört günlük maraton gösterim yapıldı. 

 

rJk0oz.jpg

 

Londra’daki Prince Charles Sineması, fenomen dizi Game of Thrones çılgınlığı için 4 gün boyunca kapılarını açık tuttu. 71 saatlik uzun bir maratonla başlayan Game of Thrones gösterimine ilk etapta 350 kişi katıldı. Ancak dördüncü günün sonunda sinemada kalanların sayısı sadece 7’ydi. Etkinlikte 4 gün kalmayı başaran dizi fanları 1 yıl yetecek kadar pizza kazandı. Gösterimden önce izleyicilere içinde kişisel temizlik ürünleri olan bir çanta da verildi. İzleyicilerden birisi gösterim maratonunda kilit noktanın susuz kalmamak olduğunu belirterek, “Mümkün olduğunca fazla ara vermek de önemli. Şu anda çok uykusuzum ama uykusuz kalmaya kesinlikle değdi” dedi.

 

bLXvon.jpg

 

Game of Thrones’ta Septa Unella karakterini canlandıran İngiliz oyuncu Hannah Waddingham da maratona konuk oldu. 43 yaşındaki oyuncu, izleyicileri şaşırttı. Katılımcılar Waddingham’ın diziden çok farklı göründüğünü söyledi.

 

nJ6b4a.jpg

 

Kaynak

 

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


 • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

  Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

 

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

  Yöneticilerimiz

 • mnfc
  mnfc *Admin
 • awalanche
  awalanche Admin
 • SABRE
  SABRE Admin
 • Putte
  Putte *Admin
 • Emre
  Emre Admin
 • yoruk
  yoruk Admin
 • Tuğrul Akça
  Tuğrul Akça Admin

Bizi takip Edin

FACEBOOK

TWITTER

×