Jump to content
oTToMaNeK

[The Walking Dead] #8x08 "How It's Gotta Be"

Tavsiye Edilen İletiler

oTToMaNeK    78
oTToMaNeK

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    450
Coilbone

Ara için güzel bir bölümdü bence. Genel itibariyle de ortalama üzerinde bir bölümdü ancak bazı noktalar ciddi anlamda sıkmaya başladı artık.

Spoiler

Kurtarıcılar konusu bu sezon bitmeli artık. Aynı kısır döngü içerisinde dönüp duruyor. Negan gelip yakıp yıkıyor, birileri ölüyor, Rick detaylı tonla plan yapıyor, Negan'a saldırıyor, Negan işin içinden yine sıyrılıp yakıp yıkmaya, öldürmeye devam ediyor. Bölüm boyunca nasıl kurtulduklarıyla ilgili bir sahne bekleyip durdum "Eugene" diye geçiştirip durdular, ne Eugene'miş be arkadaş bitmedi gitti, ileriki bölümlerde de adım gibi eminim işlenmeden bırakılacak. 

Carl'ın ölümü muhtemelen dizideki en anlamlı ölümlerden biri olacak. Başlarda her ne kadar pek sevilmeyen bir karakter olsa da, bu sezon özellikle son bölümde çok iyiydi. Büyük ihtimalle geçen bölüm kurtardığı elemana yardım ederken ısırıldı, ısırılmamıştır diyordum ama beni öldür demesi falanda buna bağlıymış demekki. Bunu söyleyeceğimi hiç düşünmezdim ama Glenn'den sonra özleyeceğim tek karakter olacak sanırım Carl.

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ben geldim    47
ben geldim

Spoiler

Yere düşürmüşsün vur kafasına öldür...>:(

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
d3d3    107
d3d3
Spoiler

o kadar şeyden sonra yine hüsran :27: ,nasıl kurtulduklarını bari gösterseydiniz :91:,galiba olay örgüsü hep bu şekilde devam edecek, bu kadar uzatacak ne var izleyenlerin cogu bıraktı diziyi,yazacak çok şey varda neyse...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eXcitinG    2
eXcitinG

Dizi bir türlü toparlanamıyor. Hep parçalar kopuk kopuk ve Megan denilen saçma bir karakterin birşeyler yapmasına odaklanmış durumda. İzliyoruz ama nereye gidiyor dizi bir türlü çözemiyorum. Yapımcılar da farkında ve hemen illa önemli karakterlerden birine bye bye diyerek ilgiyi arttırmaya çalışıyorlar bence. Artık Dizi Survivor dan çıktı, vur-kır parçalaya döndü iyice.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssniper    240
ssniper

Artık tekerlek boşa dönüyor. Belki bir bölümde anlatacakları konuyu sakız yapı 8 bölüm izlettiler zorla.

Spoiler

Eugene ne tarafta anlayan var mı? Bir bizimkilere çalışıyor. Bir de bakıyorsun, en büyük düşmanı (nasıl olduysa) kurtarıp, bunların başına yine bela ediyor. Carl'ın veda edecek olması güzel. Baymıştı.

Dizilerle ilgili genel bir kanı var bende. Güzel bir dizinin tadı 2 bilemedin, 3 sezonda çıkıyor. Ondan sonra saçmalamalar, anlamsız mevzular başlayıp genelde de tekrara giriyorlar. Bu dizi için de bu düşüncelerim geçerli, sıktı artık. Tüm diziler zirvedeyken bırakmalı.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
borrang    18
borrang

kabak tadı verdi artık

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    885
SABRE

Bu bölümdeki özellikle son sahneden sonra dizinin yürütücüsü ve senarist ekibinde bulunan Scott Gimple ile ilgili diziden kovulması için kampanya başlatılmış. :D Dizinin çok fazla rutine dönüp, Negan konusunun fazla uzadığını düşünen fanların bu bölümden sonra sabrı taşmış. Şu an için 37k'Lık bir imza toplanmış, 50k'ya doğru yol almışlar. :D Kampanya için; 

https://www.change.org/p/amc-tv-a-petition-for-scott-gimple-to-be-fired-from-the-walking-dead

Ben de imzayı bastım. :oleyo:

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
d3d3    107
d3d3

ısırılan malum kişi cizgi romanda damı bu şeklide geciyordu acaba

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.149
hasangdr
d3d3, 35 dk önce tarihinde yazdı:

ısırılan malum kişi cizgi romanda damı bu şeklide geciyordu acaba

Çizgi romanda yaşıyor hâlâ.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
molenbeek    1
molenbeek
Spoiler

Negan konusu çok sıktı, ne bileyim kaldılar bir yer. koca dünya. git başka bir yerleşke bul v.s 
kimse de demiyorki gidelim bu diyarlardan. illa savaşıp ölecekler. oradan taşınsalar başka yere sıfırdan hayat kursalardı bu kadar can kaybı olmazdı.

güvenli yer oluşturmak artık o kadar zor değil diye düşünüyorum.

kısır döngü oldu artık. ben 3-4 bölüm biriktirip izliyorum hep ve konuşma sahnelerini artık sarıyorum ileri. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
borrang    18
borrang

Çizgi romandan da koptu iyice hikaye..

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk