Jump to content
SABRE

[Prison Break] 6. Sezon

Tavsiye Edilen İletiler

SABRE    895
SABRE

Yeni sezon yolda. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    64
hirako shinji

Hani reytingler yüzünden dizinin devamı gelmeyecekti? 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    242
alpalp84

Doğru dürüst konu yapsınlar bari. Yerli dizilerin konusu bile daha iyiydi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    895
SABRE

Henüz resmi bir onay yok. Şimdilik bir onay gözükmüyor ama başrol oyuncusu da yok yere kendi hesabından paylaşmamıştır onu. İlerleyen dönemlerde akıbeti belli olur. Belli ki oyunculara ufaktan çıtlamışlar durumu ama tarih vs. hiçbir şekilde belli değil. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kobalamin    109
Kobalamin

Dizinin severleri için onay alamaması büyük bir kayıp olmayacaktır. 5. sezon felaketti.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
puan    131
5. sezon gibi olacaksa hiç yapmasınlar 6. sezonu. 5. sezonun kötü olduğunu bile bile izledik. 6. sezon kötü olsa da izleyeme devam edeceğiz. Zamanımıza yazık, bizi düşünsünler biraz :D

tarihinde puan tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
19Tufan03    18
19Tufan03

Bırakın şu dizinin yakasını artık abicim, dünyanın en kötü dizisine çevirdiniz işte. İlk 2 sezondan sonrası mahvettiniz güzelim diziyi. Yetmedi yine bir kaçış dizisi olan Breakout Kings'le karşımıza çıktınız, onu da batırdınız. Yetmedi, 5. sezon saçmalığını çıkarıp Micheal'ı dirilttiniz, yetmedi şimdide 6'yı çekiyorsunuz. Nasıl bir inattır bu ya? İlle bir dizi yapacaksanız ben yazayım size, yemin ederim sizin yazdığınızdan 10 kat daha kaliteli iş koyarım ortaya.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    445
byesiler

Son sezon çok zorlama idi. Oyunculuk anlamında kötü idi. Gerek yok, tadında bırakın. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    475
heroson

Eee ben silmiştim hariciden ki hariciyi geçtim son sezonu kafamdan bile silmişim, nasıl bitmişti hatırlamıyorum bile. Çekmesinler, yeni sezona da onay vermesinler (bunları da diyeceğim hiç aklıma gelmezdi :S ).

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    895
SABRE

Resmiyet kazandı. Yeni bir sezon daha gelecek. Fox başkanlarından  Michael Thorn henüz yeni sezon sürecinin çok başında olduklarını ve gelecek sezonla alakalı heyecanlı olduklarını söylemiş. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rainbowdivx    1
rainbowdivx

Fox River Eyalet Hapishanesi'ne  geri dönüş sinyallerini vermişlerdi.

her türlü izlenir.Kafanızı yormayın.

Sanki inanılmaz heyecan aldığımız dizi bolluğu varda laf atıyorsunuz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk