Jump to content
Tuğrul Akça

[Agents of S.H.I.E.L.D.] #5x05 "Rewind"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

 

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

 

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

 

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    487
Coilbone

Haydaa nasıl bir bölümdü bu böyle. O.o

Spoiler

Ben Fitz monolith ile geldi diyordum ama bildiğin gerçek zamanda gelmiş, şimdi bizimkiler geri dönebilecek mi acaba yoksa bu şekilde mi devam edecek artık dizi? Monolith Jemma'nın mahsur kaldığı gezegende Dünya'dan açılıyordu diye hep Fitz monolith ile gelip kurtaracak diyorduk ama tam tersi oldu bu sefer, gelecekten açılıyormuş.

 

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ShadowKing    15
ShadowKing

Bölüm harikaydı!Fitz ve Hunter müthiş karakterler ve müthiş oyuncular tarafından canlandırılıyorlar.Benim teorim daha başkaydı fitzin geleceğe nasıl gittiği üzerine ancak senaristler daha mantıklı olanla diğer karakterler ile bağlantısını ortaya çıkardılar;Enoch!Bu dizinin senaristlerinin bu kadar harika işler çıkarmalarına bayılıyorum.Daha önceki sezonlarda anlatılanları eninde sonunda önümüze çıkarmasını biliyorlar.Hatırlayamayan arkadaşlar için yazayım,o tahta kuş,robin adındaki kız ve annesini 3. sezondaki homeless bir karakter vardı ya hani inhuman gücü insanlara dokununca onların geleceklerini bir anlığınada olsa gösteriyordu,işte o karakterin kızı ve karısı!Fitzin duvara çizdiği maymunlarda 1. sezonda fitzin maymunları ne kadar çok sevdiğine olan göndermeydi.Ayrıca dizide Enoch bir çeşit "Watcher" görevinde gibi.Dizide sinema evreninden farklı olarark paralel karakterler kullanılıyor.Apocalypse-Hive,Ultron-Aida,Enoch-Watcher!Dizide ki Fringe havasıda çok hoş;Enoch-observar sayarsak her iki dizide de ajanlar var ve gizemli olayları çözüyorlar.Dizi normal zaman çizgizine nasıl gelecek çok merak ediyorum.

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


 • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

  Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

 

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

  Yöneticilerimiz

 • mnfc
  mnfc *Admin
 • awalanche
  awalanche Admin
 • SABRE
  SABRE Admin
 • Putte
  Putte *Admin
 • Emre
  Emre Admin
 • yoruk
  yoruk Admin
 • Tuğrul Akça
  Tuğrul Akça Admin

Bizi takip Edin

FACEBOOK

TWITTER

×