Jump to content
zarat

Sahipsiz Kalmış Diziler

Tavsiye Edilen İletiler

zarat    849
zarat

Arakadaşlar, hepimizin takip ettiği ama bir şekilde  çevirilerinin devamı gelmemesinden dolayı bıraktığı yada brakmaya kıyamadığı ve hâlâ içinde bir ümitle çevirilerini beklediği diziler vardır.

Burada bu sahipsiz ve yetim kalmış dizilerimize bir hayır sever çevirmen kazandırma arzu ve görüşlerimizi medeni bir bir çerçevede emek veren arkadaşlarımızı üzmeden ifade edebilirsiniz.

Hadi bakalım siftah benden olsun;  Son ve final sezonu olması hasebiyle VampireDiares

Not: Bu arada mevcut çevirilerin diğer sürümler için senkronu konusunda da yüce gönüllü senkron üstadlarından yardım talep edebilirsiniz.

Saygılar ve sevgiler

• Beğeni 6

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Prisoner    11
Prisoner

The Blacklist 4. Sezon 10. Bölüm ve sonrası..

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

Şu Black Sails'a bir el atılsa çok güzel olacak arkadaşlar. Etkinlik vesaire gibi bir şeyle izleyenler toplanıp çevirsek güzel olur. Öyle bir şey olursa ben katılırım her türlü. Yazık oluyor böyle güzel diziye.

• Beğeni 7

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14    376
ozgun14

Happy Valley'in 2. sezonu ile Turn Washington Spies'ın 3. sezonu da yeni sahiplerini bekliyor. Bu soğuk kış günlerinde onlara birer yuva olun :D

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
cypress    90
cypress

Ncis son 2 sezon çevirileri yok birileri ona el atarsa süper olur gençler :ph34r: :P

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hibarikasuya    62
hibarikasuya
1 hour ago, Burhan Guclu said:

Şu Black Sails'a bir el atılsa çok güzel olacak arkadaşlar. Etkinlik vesaire gibi bir şeyle izleyenler toplanıp çevirsek güzel olur. Öyle bir şey olursa ben katılırım her türlü. Yazık oluyor böyle güzel diziye.

+1

Ben site kapanınca kimse çeviri işe uğraşmak istemedi diye düşündüm. Sezon yeni başladı sonuçta. Umarım birileri el atar :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ayguno    366
ayguno
25 minutes ago, Burhan Guclu said:

+2

Bir istek de benden.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
levanten    489
levanten
27 minutes ago, Burhan Guclu said:

+3 Ben de ben de:D

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

Mesajla iletti arkadaşlar. Kesin olmasa da bir şeyler ayarlıyorlarmış Black Sails ile ilgili. Yakında konuyu açarlar zaten.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
immorteladvitam    60
immorteladvitam

Supergirl sahipsiz kalmıştı diğer forum kapanmadan önce yazmıştım.Yinelemek adına hayırsever bir arkadaş üstlenirse memnuniyetimi anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalacak efendim.Saygılar.(Bu kadar incelmeye birileri sessiz kalmaz herhalde koptum kopacağım.)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TuTaMaYaNKaMoN    6
TuTaMaYaNKaMoN

BONES dizisi uzun zamandır çeviri bekliyor , zamanla site oturdukça mutlaka istenilen her diziye el atılacaktır eminim.Şimdiden teşekkürler

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    849
zarat

+1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eattherude    5
eattherude

Bir +1 de ben veriyorum. Böyle muhteşem bir dizinin sahipsiz kalması çok kötü oldu.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
KaBuSCeM    14
KaBuSCeM

2 Broke Girls dizisi de sahipsiz kalmış dizilerden. 6. Sezon 10. Bölüm'den itibaren çevirisi yapılmamış.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
BilgeGuler    9
BilgeGuler

Major Crimes da kaderine terkedilen kaliteli yapımlardan biri... 5. sezon 9,10,11,12,13. bölümler çevrilmemiş olarak bekliyor... bir aktivite yapıp, çevirmeninden de izin alıp bitirsek mi?

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
cafcaflifilmler    4
cafcaflifilmler
1 hour ago, immorteladvitam said:

Supergirl sahipsiz kalmıştı diğer forum kapanmadan önce yazmıştım.Yinelemek adına hayırsever bir arkadaş üstlenirse memnuniyetimi anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalacak efendim.Saygılar.(Bu kadar incelmeye birileri sessiz kalmaz herhalde koptum kopacağım.)

+ 1 Tamam biliyoruz herkes Supergirl'den nefret etmeye başladı fakat The Flash, Arrow, DC's Legends of Tomorrow derken mecburen izliyoruz. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hocam    76
hocam

İlk iki bölümü yayımlanan 24: Legacy de listeye ekleyebiliriz sanırım.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    849
zarat
2 hours ago, immorteladvitam said:

Supergirl site kapanmadan önce Hüseyin Yılmaz tarafından çevriliyordu. Kapandıktan sonra da turkcealtyazi.org da  devam etti. Sitemiz açıldığına göre çevirilerin devam etmemesi için bir sebep yok. Bu sebeple endişeye mahal yok arkadaşlar. Be cool !!:D

tarihinde zarat tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
mttemel    1
mttemel

scandal adlı diziyi severek izliyordum ama malesef altyazıları devam etmedi. umarım bir arkadaşımız ona da el atar. 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
samet_419    175
samet_419
4 hours ago, KaBuSCeM said:

2 Broke Girls dizisi de sahipsiz kalmış dizilerden. 6. Sezon 10. Bölüm'den itibaren çevirisi yapılmamış.

@KaBuSCeM "bordocoraplielf" sezon bitince yaz aylarında paket olarak yolluyor genelde, umarım yine yollar diye biriktiriyorum ben de.

3 hours ago, zarat said:

Supergirl site kapanmadan önce Hüseyin Yılmaz tarafından çevriliyordu. Kapandıktan sonra da turkcealtyazi.org da  devam etti. Sitemiz açıldığına göre çevirilerin devam etmemesi için bir sebep yok. Bu sebeple endişeye mahal yok arkadaşlar. Be cool !!:D

@zarat Hüseyin Yılmaz onaysız bölümleri çevirip bırakacak  diye hatırlıyorum. 

tarihinde samet_419 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk