Jump to content
zarat

Sahipsiz Kalmış Diziler

Tavsiye Edilen İletiler

KaBuSCeM    14
KaBuSCeM

@samet_419 Her hafta düzenli olarak yolluyordu, dediğim bölümde kaldı. Umarım dediğin gibi olur ben de biriktiriyorum :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
artc    2
artc

mozart in the jungle 3. sezon.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    851
zarat

@samet_419 bendeki bir heyecan gördüğümü yanlış algılamışım. Son yükleme eski bölümlere  aitmiş, kusura bakmayın. Ama belli mi  olur bizi kırmaz çevirilere devam eder ya da hayırsever bir arkadaş sezon sonuna kadar çevirir. Allah'tan ümit kesilmez9_9

tarihinde zarat tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
jacksparrow602    3
jacksparrow602

buradan bende yazayım site kapandığı için çevirisini bırakmıştım fakat madem geri açıldık :)  " Vice Principals " kalan 3 bölümüne en kısa sürede başlıyorum bekleyen arkadaşlara buradan duyurmuş olayım 

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
yessör    8
yessör

Quantico bekleyen arkadaşlarımız var ise üzülerek belirtmek isterim ki okulumun 2. dönemi başladığı için tek başıma çevirileri yapamayacağım ancak bir kişi ortak olmak isterse birlikte çevirileri yapmaya çalışırız. Özel mesaj atabilirsiniz veya adımı etiketleyerek konuda yorum yapabilirsiniz en kısa sürede dönmeye çalışacağım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
naccm    3
naccm

Yeri burası mı çok emin değilim ama acaba elinde ''Flaked'' dizisinin netrip paketi olan var mı acaba? Site kapanmadan önce mevcuttu.Her yere baktım fakat bulamadım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kont Dracula    4
Kont Dracula

Mozart In The Jungle icin haber bekleyiniz... ;)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Vanya Dayı    49
Vanya Dayı
11 hours ago, ozgun14 said:

Happy Valley'in 2. sezonu ile Turn Washington Spies'ın 3. sezonu da yeni sahiplerini bekliyor. Bu soğuk kış günlerinde onlara birer yuva olun :D

Happy Valley 2. sezonu seyredelim artık arkadaşlar :fool:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssniper    251
ssniper

Scream Queens'in çok takipçisi vardı. 2. sezon da tamamlandı. Bir (veya birkaç) arkadaşımızın el atması dileğiyle.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Prisoner    11
Prisoner
14 hours ago, KaBuSCeM said:

2 Broke Girls dizisi de sahipsiz kalmış dizilerden. 6. Sezon 10. Bölüm'den itibaren çevirisi yapılmamış.

Bugün rüyamda Caroline ile Max i gördüm :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
d3d3    112
d3d3

black sail için istekde bende bulanayım :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hüseyin Yılmaz    312
Hüseyin Yılmaz
15 hours ago, zarat said:

Supergirl site kapanmadan önce Hüseyin Yılmaz tarafından çevriliyordu. Kapandıktan sonra da turkcealtyazi.org da  devam etti. Sitemiz açıldığına göre çevirilerin devam etmemesi için bir sebep yok. Bu sebeple endişeye mahal yok arkadaşlar. Be cool !!:D

Yanlışınız var, hiçbir zaman dizinin devamlı çevirmenliğini yapmadım maalesef. Sadece crossover bölümünü ve eski bölümlerden bazılarını çevirmiştim.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    851
zarat
28 minutes ago, Hüseyin Yılmaz said:

Yanlışınız var, hiçbir zaman dizinin devamlı çevirmenliğini yapmadım maalesef. Sadece crossover bölümünü ve eski bölümlerden bazılarını çevirmiştim.

Öncelikle yeni siteye hoş gelmişsin sefalar getirmişsin

Gördüğün gibi hatamı farkettim ve düzelttim. Herhalde fark etmemişsin  Saygılar sevgiler:fl:

"@samet_419 bendeki bir heyecan, gördüğümü yanlış algılamışım. Son yükleme eski bölümlere  aitmiş, kusura bakmayın. Ama belli mi  olur bizi kırmaz çevirilere devam eder ya da hayırsever bir arkadaş sezon sonuna kadar çevirir. Allah'tan ümit kesilmez 

12 saat önce tarihinde zarat tarafından düzenlendi"

tarihinde zarat tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    542
Kill Master

Sneaky Pete de sahipsiz kalmıştı. Ben çevirmeyi düşünmüştüm ama ortak çıkmadı. Şimdi çıksa da girişemem. Güzel dizi.

Sneaky Pete
  8.3/10
  8,7/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Suç, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    7 Ağustos 2015

IMDb ID tt5011816

Sneaky Pete (2015)

Breaking Bad'in yıldızı Bryan Cranston'ın yapımcılığını üstlendiği Sneaky Pete dizisinde, Giovanni Ribisi tarafından canlandırılan hapisten yeni çıkmış Marius, eski hücre arkadaşı Pete'in kimliğini alır. Marius isimli bu düzenbaz, Pete'in ailesini ve çevresini kendisinin Pete olduğuna ikna etmeye çalışmaktadır...(beyazperde)
Son güncelleme

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hüseyin Yılmaz    312
Hüseyin Yılmaz
8 minutes ago, zarat said:

Öncelikle yeni siteye hoş gelmişsin sefalar getirmişsin

Gördüğün gibi hatamı farkettim ve düzelttim. Herhalde fark etmemişsin  Saygılar sevgiler:fl:

"@samet_419 bendeki bir heyecan, gördüğümü yanlış algılamışım. Son yükleme eski bölümlere  aitmiş, kusura bakmayın. Ama belli mi  olur bizi kırmaz çevirilere devam eder ya da hayırsever bir arkadaş sezon sonuna kadar çevirir. Allah'tan ümit kesilmez 

12 saat önce tarihinde zarat tarafından düzenlendi"

Evet, sonraki mesajınızı görmemiştim. Supergirl ile ilgili çok fazla mesaj alıyorum. Buradan da yazayım şimdi.

Çarşamba günleri iki dizim var ve ikisinin de kaynak altyazısı öğleden önce çıkmıyor. Ayrıca ikisi de 800-1000 satır arası oluyor. Bu sebeple iki günümü yiyorlar. Bunlara ek olarak salı günleri bir de Supergirl çevirmem imkansız. Bu hafta dizilerim ara verdiği için oradan buradan önceki bölümleri izlemiş olan arkadaşlar için bir gün gecikmeli de olsa bu haftaki bölümü çevirmeyi düşünüyorum. Bunun dışında, çeviren bir arkadaş çıkmazsa vakit buldukça belki önceki bölümlere de bakarım.

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
BEFEGA    1
BEFEGA
3 minutes ago, Hüseyin Yılmaz said:

Evet, sonraki mesajınızı görmemiştim. Supergirl ile ilgili çok fazla mesaj alıyorum. Buradan da yazayım şimdi.

Çarşamba günleri iki dizim var ve ikisinin de kaynak altyazısı öğleden önce çıkmıyor. Ayrıca ikisi de 800-1000 satır arası oluyor. Bu sebeple iki günümü yiyorlar. Bunlara ek olarak salı günleri bir de Supergirl çevirmem imkansız. Bu hafta dizilerim ara verdiği için oradan buradan önceki bölümleri izlemiş olan arkadaşlar için bir gün gecikmeli de olsa bu haftaki bölümü çevirmeyi düşünüyorum. Bunun dışında, çeviren bir arkadaş çıkmazsa vakit buldukça belki önceki bölümlere de bakarım.

Hocam kaliteli bir çeviri olduktan sonra bana kalırsa ne zaman çevirildiğinin bir önemi yok benim açımdan. Supergirl gibi süper kahraman dizilerini haftalık olarak takip etmek biraz can sıkıcı olabiliyor :D Konular çok sık ilerliyor ve haftaya kadar beklemek sorun oluyor bi nevi. O yüzden komple çeviri yapacaksanız boş vaktinizde bu sezon bitince Supergirl'ü izlemeyi düşünüyorum sizin altyazınızla.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    851
zarat
8 minutes ago, Hüseyin Yılmaz said:

Dostum cansın B| Bu kadar. Sen nasıl rahat edersen biz sabırlı talim terbiye görmüş adamlarız. Sana hayatında ve çevirilerinde kolaylıklar diliyorum:fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hocam    76
hocam

Dizi başlamadan bolca fragmanları yayımlanan fakat vizyona girdiğinde çevirmen bulamayıp ortada kalan "Lethal Weapon" da tarafımdan beklentiler arasında yer almış durumda.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Safari    0
Safari
21 hours ago, Prisoner said:

The Blacklist 4. Sezon 10. Bölüm ve sonrası..

Bu dizinin çevirisini bende bekliyorum 

21 hours ago, Prisoner said:

tarihinde Safari tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
cımbomlu_38    0
cımbomlu_38
14 hours ago, yessör said:

Quantico bekleyen arkadaşlarımız var ise üzülerek belirtmek isterim ki okulumun 2. dönemi başladığı için tek başıma çevirileri yapamayacağım ancak bir kişi ortak olmak isterse birlikte çevirileri yapmaya çalışırız. Özel mesaj atabilirsiniz veya adımı etiketleyerek konuda yorum yapabilirsiniz en kısa sürede dönmeye çalışacağım.

bizi online dizi sitelerıne mahkum ettın ustad 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk