Jump to content
zarat

Sahipsiz Kalmış Diziler

Tavsiye Edilen İletiler

ssniper    251
ssniper

The Magicians (2015) dizisini de eklemekte fayda var. Çevirileri güzel başladı, ancak çeviren arkadaş yarıda bıraktı. Üstelik 2'nci sezonu da başladı. Heyecanla bekliyoruz.

The Magicians
  7.5/10
  5,4/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Dram, Fantastik
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    16 Aralık 2015

IMDb ID tt4254242

The Magicians (2015)

Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
Son güncelleme

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Anakin Skywalker    11
Anakin Skywalker
15 hours ago, artc said:

mozart in the jungle 3. sezon.

+1. Özlemle bekliyoruz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
badlegend    2
badlegend

şu efsane dizilerin tamamlanma ihtimali varmı acaba. cheers,frasier,

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    851
zarat

Portal açılsın, durum değerlendirmesi yapıp o zaman talepkâr olacağım. Şimdilik pusuya yattım beklemedeyim:oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dantes    187
Dantes
6 minutes ago, badlegend said:

şu efsane dizilerin tamamlanma ihtimali varmı acaba. cheers,frasier,

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
badlegend    2
badlegend

the king of queens dizisi 720p bluray'e senkronlanırsa harika olur. birde csi serileri hd sürümlere senkronlanırsa çok iyi olur. kolaylıklar diliyorum. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
sqs22    1
sqs22

Seinfeld (1989–1998)  ve Cheers (1982–1993) zamanında tekrar tekrar izlediğim dizilerdi iyi bir çeviri yapılırsa arşivime eklemek isterim.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CinTonik    186
CinTonik

Homeland dizisi yasak kapsamına alınınca çevirmek de mi yasaklandı nedir? 3. ve 4. bölümlere kimse el atmadı? 4. bölümü opensubtitles'den indirdim ama 3. bölüm sayfasına DCMA yasak koymuş. Elinde olan var mı?

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
savatage    2
savatage

Eski bir hükümet ajanı ve FBI'ın en çok aranan kaçaklarından biri Raymond “Red” Reddington, Washington, DC'deki FBI Karargahı'na gizemli bir şekilde teslim olur. Ardından FBI'a reddedemeyeceği bir teklif yapar ve tek şartının çaylak FBI ajanı Keen Elizabeth ile iş yapmak olduğunu söyler ve olaylar dosya dosya açılmaya başlar....

The Blacklist
  8.1/10
  7,5/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Suç, Dram, Gizem, Gerilim
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    43 dk
  • Vizyon Trh
    23 Eylül 2013

IMDb ID tt2741602

The Blacklist (2013)

Red lakaplı Raymond Reddington, FBI'ın en çok arananlar listesinde ilk sırada olan bir mafya babasıdır. Fakat herkesi şaşırtan bir hamle yapar ve teslim olur. İddiasına göre artık suça karışmaktan çok suçları önlemek istiyor olmasıdır. Şimdi ki amacı topluma zararı dokunacak suç örgütleri ve teröristleri FBI'ya teslim etmektir. Fakat tek bir şartı vardır, bu bilgileri sadece çaylak FBI Ajanı Elizabeth Keen ile paylaşacaktır. Keen'de dahil olmak üzere herkes bunun nedenini merak ederken Red'in bu yöndeki tek açıklaması onun çok özel bir ajan olmasıdır.
Son güncelleme

imdb tag eklendi.
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
aguila    2
aguila

Suits 6. Sezon 11. Bölüm ve sonrası sahipsiz kalan dizilerden.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
xreaLy+    10
xreaLy+

Black sails dizisinin altyazisi için bir istekte benden.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
begen    4
begen

Blacklist ve Suits dizilerini çeviri gelmediği için altyazısız olarak izliyorum. Hiç alt yazı çevirme tecrübem yok. Becerebilirsem çevirmeye çalışırım ama söz vermeyeyim :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
OnurD    30
OnurD

Forumda aradım fakat bulamadım. Tüm dünya bu dizi ile saatlerce ağlarken bizde sahipsiz mi kalmış? 

This Is Us
  8.8/10
  9,3/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Komedi, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    45 dk
  • Vizyon Trh
    20 Eylül 2016

IMDb ID tt5555260

This Is Us (2016)

This Is Us merkezinde birbirleriyle bir şekilde bağlantılı olan ve hepsinin doğum günü aynı olan bir grup insanı anlatıyor.(beyazperde)
Son güncelleme

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
kolombre    66
kolombre

Daha eskilerden "La Femme Nikita"yı da ben ekleyeyim. Show TV'de sanıyorum Yekta Kopan'ın Michael dublajıyla geceleri oynamıştı. Sonraki Nikita serisini de beğenmiş bir seyirci olarak, herhangi bir zamanda arşive katılmasını isterim. Bruce Payne de sağlam bir kötü adam portresiyle diziye dahil oluyordu ilerleyen zamanda. İlk sezondan sonrası gelmemişti sitede.

Nikita
  7.6/10
  0/10
  • Ülke
    Kanada
  • Tür
    Aksiyon, Dram, Romantik, Gerilim
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    56 dk
  • Vizyon Trh
    13 Ocak 1997

IMDb ID tt0118379

Nikita (1997)

Son güncelleme

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    851
zarat
jacksparrow602, 12.02.2017 - 23:26 tarihinde yazdı:

buradan bende yazayım site kapandığı için çevirisini bırakmıştım fakat madem geri açıldık :)  " Vice Principals " kalan 3 bölümüne en kısa sürede başlıyorum bekleyen arkadaşlara buradan duyurmuş olayım 

Kolaylıklar diliyorum:fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    151
zapp brannigan
CinTonik, 14.02.2017 - 10:06 tarihinde yazdı:

Homeland dizisi yasak kapsamına alınınca çevirmek de mi yasaklandı nedir? 3. ve 4. bölümlere kimse el atmadı? 4. bölümü opensubtitles'den indirdim ama 3. bölüm sayfasına DCMA yasak koymuş. Elinde olan var mı?

Sitenin dil ayarlarını İngilizce yapılınca sayfa geliyor. Moonlight filminin altyazısı için aynı durumu yaşadım. Sonra başka bir yabancı site altyazının olduğu opensubtitles sayfasına yönlendirdiğinde durumu çaktım. Kısaca opensubtitles'ta engele takılmamak için dil ayarını Türkçe'den İngilizce'ye değiştirmekte fayda var arkadaşlar.

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14    377
ozgun14
zapp brannigan, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Sitenin dil ayarlarını İngilizce yapılınca sayfa geliyor. Moonlight filminin altyazısı için aynı durumu yaşadım. Sonra başka bir yabancı site altyazının olduğu opensubtitles sayfasına yönlendirdiğinde durumu çaktım. Kısaca opensubtitles'ta engele takılmamak için dil ayarını Türkçe'den İngilizce'ye değiştirmekte fayda var arkadaşlar.

bu bilgi için teşekkürler.

ekleme: dizi engelli olduğu için altyazı kaldırılmışsa dil değiştirmek bir işe yaramıyormuş maalesef. ben yanlış anlamışım.

tarihinde ozgun14 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Prisoner    11
Prisoner
orijinaryus, 14.02.2017 - 10:42 tarihinde yazdı:

Başlığı görünce sevinçten coştum resmen. Sabırla bekliyoruz. Aceleye hiç gerek yok hocam. :fl:

R eddington un karizması Dembe  reis

tarihinde Prisoner tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Prisoner    11
Prisoner

Six (2017) 

Six
  7.3/10
  7/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Aksiyon, Dram, Tarihi, Savaş
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    2017

IMDb ID tt5541338

Six (2017)

Vietnam askeri özel harekat gazisi William Broyles tarafından yazılan dizi modern Amerikan Ordusu'nun Navy SEAL özel kuvvetlerinde görev yapan, sınıfının en iyisi bir takımı merkezine alır. Teröristlerle çalışan bir ABD vatandaşının ortaya çıkması ile birlikte takım Afganistan'da bir Taliban liderini ortadan kaldırmak için görevlendirilir. Gerçek anılardan esinlenerek uyarlanan drama dizisinde karakterlerin karmaşık kişisel yaşamlarına ve yaşamak ile ölmek arasında iken verdikleri kararların psikolojik etkilerine de yer verilecektir.
Son güncelleme

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    151
zapp brannigan
ozgun14, 2 saat önce tarihinde yazdı:

bu bilgi için teşekkürler.

ekleme: dizi engelli olduğu için altyazı kaldırılmışsa dil değiştirmek bir işe yaramıyormuş maalesef. ben yanlış anlamışım.

Hiç olmadı şu site herhangi bir engel çıkarmıyor. The Young Pope da var burada mesela.

https://subscene.com/subtitles/homeland-sixth-season

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk