Jump to content
Tuğrul Akça

Prison Break Uyarlaması

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

LOBvnV.jpg

Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu,  dünyaca ünlü dizi Prison Berak'in Ay Yapım tarafından Türkiye'ye uyarlanacağı ve başrolde de Kıvanç Tatlıtuğ'un oynayacağını söyledi.

Alıntı

Ay Yapım, Amerika’nın ünlü dizilerinden ‘Prison Break’i çekmeye karar verdi ve ilk görüşmeyi FOX Türkiye’yle yaptı. Ay Yapım ve Kıvanç Tatlıtuğ, FOX’la prensipte anlaşıp, el sıkıştı, iş sözleşmenin imzalanmasına kaldı. Ancak Tatlıtuğ gibi bir ismi FOX’a kaptırmak istemeyen kanallar oyuncuya, son anda reddedemeyeceği kadar para, kaçırmak istemeyeceği kadar cazip bir proje sunarsa veya FOX Türkiye ile Ay Yapım arasında sorun çıkarsa ‘Prison Break’in Türkiye adaptasyonu tarih olur. Çünkü ‘Prison Break’ın hakları diziyi Amerika’da yayınlayan FOX News Corporation’da... Aksi halde sonbaharda başlayacak yeni yayın döneminde Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Prison Break’le FOX’un yeni starı olur.

http://www.milliyet.com.tr/ay-yapim-tatlitug-la-prison/cadde/ydetay/2580729/default.htm

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
wecihi    2
wecihi

heh bi bu eksikti,şimdi tamam olduk.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    850
zarat

Şah idik şahbaz olduk :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    447
byesiler

Sanki tek doğru yanı kıvanç Tatlıtuğ tercihi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames    503
DeanJames

Olur,neden olmasın.Olmazsa kaldırırız.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji

Shameless uyarlaması gibi saçma sapan bir iş olursa tutmaz. Gerçi bilemedim şimdi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
lisabeth313    1
lisabeth313

Prison Break mükemmel işlenmiş, çok zekice düşünülmüş bir dizi. En azından izleyiciyi ekrana kitliyor ve benim listemde ilk 10 da olan bir dizi. HEBA ETMEYİN ULAN!!!

1. Kıvanç Maykıl olmamalı bi kere adam hiç zeki bakmıyor. Adamda playboy tipi var ve sadece o tarz (Aşkı memnu) rollere yakışacağına inanıyorum. En bariz hata bu mesela...

2. Dizi her ne kadar uyarlama olsa da zekice bi senaryo yazılmalı... Ben hiç sanmıyorum bizden öyle senarist çıkabileceğini...

3. Hapishanede tesbihli dayılardan bol bir şey olmayacak nerede o eski T-Bag ler, Abruziler...

4. Shamless'de uyarlamaydı ama şu an göz ucuyla baktığım kadarıyla değiştirmişler baya saptırmışlar ama allah var güzel uyarlamışlar kimse onlardan aykırılık beklemedi ama biz PB'den zeka kokan bir senaryo ve çok iyi oyunculuk bekliyoruz.

5. Sarah yerine de Beren Saat'i koyun tam olsun (!) Bu diziye uygun kadro bulamıyorum 

6. Sonuç: Parmaklıklar Ardında: Firar

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk