Jump to content
haydarz

Film yorumları

Tavsiye Edilen İletiler

haydarz    3
haydarz

DP'ye üye olalı çok olmadı. Burada dikkatimi çeken ilk şey, film sayfalarının pek çoğunda hiç yorum yapılmamış olmasıydı. Olanlardaysa sadece 1 veya 2 yorum bulunuyordu. Ben neredeyse yeni izlediğim hemen her film için yorum yazdım. Bu yorumların o filmi henüz izlememiş olan, ama seyretmeye değer olup olmadığına henüz karar veremeyen arkadaşlara yardımcı olacağını düşünüyorum. Çünkü benim de bir film sayfası açtığımda yönetmen, oyuncular ve imdb puanından sonra ilk baktığım yer yorumlar oluyor.

Ben tüm arkadaşlara, mümkünse izledikleri her film için 1-2 cümle olsa bile yorum yazmalarını öneriyorum. Bu konuda farklı görüşü olan arkadaşların fikirlerini de öğrenmek istiyorum.

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
haydarz    3
haydarz

Bugün yeni yorum yazarken farkettim. Film yorumlarında bir veya birkaç kelimeyi yanlış yazıp kaydettikten sonra yanlışı farkederseniz, tekrar düzeltebilmeniz için gönderide düzeltme seçeneği bulunmuyor. Gönderdiğiniz yorum, yanlış haliyle kalıyor ve yayınlanıyor. Yorum kutucuğuna (elbette herkese sadece kendi yaptığı yorumlar için) bir düzeltme seçeneği eklemenin zor bir teknik işlem olmadığını sanıyorum. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SunGod    252
SunGod

Yeniden gönderin. Afişin altındaki raporlama seçeğinden de bildirin, eskisi silinsin.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.668
elbais
haydarz, 8 dk önce tarihinde yazdı:

Bugün yeni yorum yazarken farkettim. Film yorumlarında bir veya birkaç kelimeyi yanlış yazıp kaydettikten sonra yanlışı farkederseniz, tekrar düzeltebilmeniz için gönderide düzeltme seçeneği bulunmuyor. Gönderdiğiniz yorum, yanlış haliyle kalıyor ve yayınlanıyor. Yorum kutucuğuna (elbette herkese sadece kendi yaptığı yorumlar için) bir düzeltme seçeneği eklemenin zor bir teknik işlem olmadığını sanıyorum. 

"Düzenleme" seçeneği sadece 10 dk. için geçerlidir ve mevcuttur. Bir gönderinin süresiz düzenlenmeye açık olması ise mümkün değil, farklı açılardan risk içerir.

Zaman tahditlerini aştığınız ve gönderinizi düzenleyemediğiniz durumlarda, mesajınızı "raporlayarak" moderasyon ekibinden gerekli düzeltmenin yapılmasını talep edebilirsiniz. Süratle sorunu çözeriz ;)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.668
elbais

Benim yazdığım forum için geçerli, portalda ise sevgili @SunGod yöntemi vermiş :oleyobira:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    487
Coilbone

Alışkanlık olsa gerek insanlar portal sayfasından çok, forumda filmin kendi sayfasına ya da forumdaki "Bugün Hangi Filmi İzlediniz?"  sayfasına yorum yapıyor. Aynı yorumu portaldaki yorumlara da bırakıyorum son zamanlarda ama daha öncesinde hep foruma yapıyordum. Eğer portalda yorum göremezseniz filmin adını forumda aratıp bir kaç yoruma denk gelirsiniz elbet.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk