Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
byesiler

Turk.net

Recommended Posts

byesiler    303
byesiler

Müşteri hizmetleri ile yaşadığım krizileri saymazsam ( delirtiyorlar) Turk.net fiyat olarak avantajlı. 76 mbps ( 150 GB kota) ve 1000 DK telefon  dahil pakete 59,99 TL ödüyorum. Mayıs ayındaki gece kotayı saymama durumu oluşursa ve kotada yarıya inecekse fiyatı dahada avantajlı olur.

Kampanyalarıda var.

3d3aee6662cf496c9967c4e413e5d40a.png

Üstelik, şimdi 1 ay bedava ve 120 TL’ye kadar cayma bedeli de bizden

, byesiler düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
aydemir    47
aydemir

Bazen fatura göndermeyi unutup diğer ay iki fatura birden gönderseler de ben memnunum. Benim hızım 76 mbps olmasa da 30mbps çok rahat yetiyor bana. Ayrıca internetten başvurularda 1 ay ücretsizdi. Devam ediyor mu bilmiyorum ama. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    303
byesiler

İlk ay bedava kampanyası  devam ediyor. Sadece internet başvurularında geçerlidir.

Ocak ayında banada 2 fatura kesildi. Birde 30 Kasımda açılınca, 1 günlük kullanım için 10 TL faturalandırma olmuştu.

Toplamda 59,99 alacaklı idim. Bu ayki faturamda geri aldım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozer1987    10
ozer1987

Eylül 2016'dan beri Turk.net abonesiyim.

Tarife 30 Mbps (150 GB AKN) + Heryöne 1000 Dakika. Altyapı yetersiz olduğu için 16 mbps kullanıyorum. 

Her ayın 3'ünde AKN'nin sıfırlanması gerekiyor ama 5 - 6 gün sallıyorlar. Bu süre içinde geçen kullanımı da AKN'den sayıyorlar.

Ben de günü gelince telefon açmak zorunda kalıyorum.

Bakalım 1 Mayıs ve sonrasında ne yapacaklar?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
FasTBoY    2
FasTBoY

Abone olacaklar Avantajix'ten üyelik açıp bu şekilde üye olurlarsa 35TL geri ödeme veriyorlar ayrıca. :good:

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NeC    164
NeC

Müşteri hizmetleri fiyaskoları dışında ben de memnunum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ree    33
ree

Ben yalın internet kullanıyorum Vodafone. Mart ayında bitiyor sözleşmem. İnternetten başvuru yaptıkdan sonra geçen süreç nasıl acaba? TT mi gelip bağlantıyı yapıyor? Yahut bağlantı gibi bir mevzuya gerek mi yok? Kafamda deli sorular :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    303
byesiler
ree, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben yalın internet kullanıyorum Vodafone. Mart ayında bitiyor sözleşmem. İnternetten başvuru yaptıkdan sonra geçen süreç nasıl acaba? TT mi gelip bağlantıyı yapıyor? Yahut bağlantı gibi bir mevzuya gerek mi yok? Kafamda deli sorular :oleyo:

TTnet gelip bağlamıyor. Bende süreç şöyle işledi.

Telefon hattı babamın üzerine idi. İnternet ( Dsmart) benim üzerime.

Başvuru yaptım. Belgelerin çıktılarını alıp Kargo ile verilen adrese yolladım. Kargo ücreti bize ait. Bu arada internet ve telefon hattının ayrı kişilerde olması yollanan belgeler ile eşleşmeyeceğimce, yeniden yollamak zorunda kaldım. ( burada para ödemedim.)

Son belge yollayışımdan sonra 3 gün falan sürdü galiba kullanıcı bilgilerim geldi ve  hat açıldı. Yine bir sorun oldu ama gün içinde hallettiler. Zaten basit şeyler.

Fiyat çok iyi fakat mh'leri ile maceralara hazırlıklı ol. :fool:

, byesiler düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nautilus    251
Nautilus

@ree, ADSL abonesiyseniz bağlantı olayı gerekmez. Fiber abonesiyseniz. Telekom gelip bağlar.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    303
byesiler

@Nautilus Fiber içinde iyi bir soruştursun. Urfa'da kardeşimi 2 ay oyaladılar. Defalarca aradık sonunda eve gelip fiber kurulumu yaptılar. Hatta modem bile duruyor hala. Sonra yok sizde fiber olmaz dediler. İptal ettik, yine aradılar. Bu seferde niye iptal ediyorsunuz. Yine bağlayalım dediler ve yine oyaladılar. En sonunda kapattık ama bezdirdiler.

Aynı binada Ttnet falan olmaması lazım galiba. ( bunda bile tam emin değilim) Mh'leri her telefon görüşmesinde farklı bir şey söylüyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ree    33
ree

Sözleşme hikayesi olmadığına göre denemekten zarar gelmez.  @Nautilus@byesiler teşekkürler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
onzin    0
onzin

türknete bulaşmayın bence 24 ay taahhüdlü kullanıyorum hızım 3,5  - 4 megabit i geçmiyor, 1 yıldır düzeltemediler sürekli kopmalar yavaşlamalar oluyor, en sonuda sizin binada sorun var diyip kestirip attılar,

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
mehmetemresenel    1
mehmetemresenel

Tam 4.5 aydır evime internet bağlatmaya uğraşıyorum ama evime gelen hat sorunlu olmasından dolayı bağlatamıyordum ta ki Türk.nete geçene kadar. Adamlar evime kadar olan bütün kabloları değiştirip sabit 16Mbit bile alamadığım hattımı 50Mbit destekler halde kapıma kadar getirdiler. Ben de kapıdan eve yeni bir hat döşedim ve volia. Artık 60 liraya evimin desteklediği hız olan 50Mbit interneti 150Gb kota ile kullanıyorum. Ayrıca yükleme hızı da çok iyi. Neredeyse 2Mbit. Ttnet'teyken yükleme hızım 0.27Mbit idi. Herkese tavsiye ederim. Tahhütsüz olması da çok büyük bir artı.

, mehmetemresenel düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
onzin    0
onzin
mehmetemresenel, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Tam 4.5 aydır evime internet bağlatmaya uğraşıyorum ama evime gelen hat sorunlu olmasından dolayı bağlatamıyordum ta ki Türk.nete geçene kadar. Adamlar evime kadar olan bütün kabloları değiştirip sabit 16Mbit bile alamadığım hattımı 50Mbit destekler halde kapıma kadar getirdiler. Ben de kapıdan eve yeni bir hat döşedim ve volia. Artık 60 liraya evimin desteklediği hız olan 50Mbit interneti 150Gb kota ile kullanıyorum. Ayrıca yükleme hızı da çok iyi. Neredeyse 2Mbit. Ttnet'teyken yükleme hızım 0.27Mbit idi. Herkese tavsiye ederim. Tahhütsüz olması da çok büyük bir artı.

benimde 4-5 ay sorunum yoktu, taki arıza ortaya çıkana kadar, belkide benim yaşadığım bir sorundur bu :(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
mehmetemresenel    1
mehmetemresenel

onzin, 20.02.2017 - 17:01 tarihinde yazdı:

benimde 4-5 ay sorunum yoktu, taki arıza ortaya çıkana kadar, belkide benim yaşadığım bir sorundur bu :(

Ev hattınızı kontrol ettiriin. Ben internetb kapıma kadar gelmesine rağmen internet alamıyordum. Yeni hat çektim sorun gitti. 

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Qoseri    3
Qoseri

TTnet'e taahhüt vermeden önce geçmeyi düşünmüştüm. Upload hızlarının 0.8 mbps olduğunu öğrenince vazgeçmiştim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nautilus    251
Nautilus
Qoseri, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Upload hızlarının 0.8 mbps olduğunu öğrenince vazgeçmiştim.

Yanlış bilgilendirilmiş olmayasın? Turknet VDSL abonesiyim, 3 Mbit upload hızım var benim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Maxpayne53    19
Maxpayne53

10 numara internet sağlayıcısı. Taahhüt yok. Diğer para gözler gibi sizi sonsuza dek abone ettirmenin peşinde değiller. Hızıda altyapınızın desteklediği hıza kadar. 1000 dk bedava telefon ile neredeyse her yöne konuşma imkanı. 150gb'da kota. Daha ne olsun. :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Qoseri    3
Qoseri
Nautilus, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Yanlış bilgilendirilmiş olmayasın? Turknet VDSL abonesiyim, 3 Mbit upload hızım var benim.

Yaklaşık 1 yıl önceydi, ttnetin şu anda kullandığım hipernet tarifesine geçmek istiyordum. Turknetin kampanyası fiyat ve akk açısından daha uygundu. Müşteri hizmetlerini aradım, o zaman kampanyasını yaptıkları paketin upload hızının 1 mbps olduğunu söyleyince vazgeçtim. O zamanlar 1 mbps upload hızı dedikleri de aslında 0.8 mbps idi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
snake    2
snake

12 mart 2017, ttnet ile olan taahhütüm bitiyor,türk.net'e internetten başvuru yapmak istedim ama binada türk.net altyapısı görünmüyor,ttnetin sözde verdiği hız 24 mbit ama daha 8 mbiti geçtiğini görmedim ve işin kötü tarafı 1-2 mahalle ilerde türknet altyapısı var.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.