Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
byesiler

Turk.net

Recommended Posts

byesiler    303
byesiler

Üste yazdığım sorunda hızım düşürülerek giderildi. Modemde sorun var diye bir şeyler söylediler. Başka bir modem ile deneyin eğer bir sorun görmezseniz arayın hızınızı yeniden yükseltiriz dediler ama  nereden bulacağım başka bir modem.

Şu anda hızımda 41 mbit sorun düzelmiş gibi duruyor. Hız yetiyor sorun değil sonra belki hız için ararım.

Turk.net sorun çözmede çok ama çok beceriksizler. Müşteri hizmetleri ile konuşmak tam bir ızdırap. Fiyatı makul, hızı ve kotası fazlası ile yeterli. Birde üstüne  1000 Dk telefon olunca seçmek zorunda kaldım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ree    33
ree

Benim hızımıda düşüremezler zira daha önce düşürdüler 10 mbit hız var şu an altyapı adsl yi desteklediği için :) ya ttnet ya da superonline a gecicem gibi görünüyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hüseyin Yılmaz    161
Hüseyin Yılmaz

Ben aldığımdan beri iki sorun yaşadım. Birincisi, download yaparken hızı çok aşağılara sınırlamadıkça Google bile açılmıyordu yavaşlıktan. Hattımı yeniden başlattılar o çözüldü. İkincisi de günde 3-4 kere kesiliyordu, modemi kapatıp açınca düzeliyordu. Bunun için de telekomdan geldiler, adam baktı. Hızınız çok yüksek, kablo da eski kalmış, yeni kablo bağlatın elektrikçiye dedi. Kabloyu değiştirince bu sorun da çözüldü. Açıkçası ben çok memnunum şu anda. Sizin gibi 10 Mbps hız verseler bana, geçmezdim açıkçası. Ama şu an 9,35 mb/s indirme hızı alıyorum. Bu fiyata başka hiçbir firma buna yakın hız bile vermezdi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    303
byesiler

NŞA'da kullanıcıya 40 mbit rahat yeter. Asıl büyük sorun bence upload hala çok düşük hızlarda. En fazla 300 Kb/s hızları görüyorum. Bulut servislerine bir şeyler yüklemek. Youtubea arşiv için videolar atmak imkansız hale geliyor. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ree    33
ree

Herifler birde yalancı ona sinirleniyorum. Açık açık yalan söylüyorlar. Benim durumumda galiba altyapının sahibinden hizmet almak daha mantıklı olacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hüseyin Yılmaz    161
Hüseyin Yılmaz
ree, 5 dk önce tarihinde yazdı:

Herifler birde yalancı ona sinirleniyorum. Açık açık yalan söylüyorlar. Benim durumumda galiba altyapının sahibinden hizmet almak daha mantıklı olacak.

Oturduğunuz yerde Superonline altyapısı varsa ve sizin istediğiniz şey stabillikse, kesinlikle öneririm. İki yıl boyunca bir kere internetim kesildi, aradım müşteri hizmetlerini. Mağdur olmamam için cep telefonuma 2GB internet verdiler. Ev internetim de 3 saat sonra geri geldi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ree    33
ree
Hüseyin Yılmaz, 6 dk önce tarihinde yazdı:

Oturduğunuz yerde Superonline altyapısı varsa ve sizin istediğiniz şey stabillikse, kesinlikle öneririm. İki yıl boyunca bir kere internetim kesildi, aradım müşteri hizmetlerini. Mağdur olmamam için cep telefonuma 2GB internet verdiler. Ev internetim de 3 saat sonra geri geldi

Superonline'nın kendi altyapısı yok. Sadece adsl altyapısı var o da malum ttnet'in. O yüzden ttnet e mi geçsem diye düşünüyorum. En azından sorun yaşarsam birinci elden çözülür.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SunGod    167
SunGod
Alıntı

TurkNet’e arkadaşınızı getirin, internetinizi bir ay ücretsiz kullanın!

Arkadaşlarını davet eden TurkNet’liler, her yeni abonelik için bir ay ücretsiz internet kullanıyor, davet ettiği arkadaşlarına da bir ay ücretsiz internet kazandırıyor. TurkNet’li değilseniz, siz de üye olduktan sonra arkadaşlarınızı davet edebilir ve ücretsiz kullanım kazanabilirsiniz. Üstelik katılım sınırı yok! Ne kadar çok arkadaş, o kadar çok ücretsiz internet!

https://turk.net/arkadasini-getir/

• Thanks 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
WhiteJAWS    212
WhiteJAWS

LON9kuVtR4GZeYtOmmxURg.png

https://turk.net/p/FIY11OO33MBJ/

bu verdiğim kod ile üye olursanız 1 ay bedava internetiniz olur... Resimde herşeyi anlatıyor zaten.

Üye olanlar 1 mesaj yazsınlarda kim olduklarını bileyim, şimdiden hayırlısı olsun... :friends:

Alıntı

Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. Ayda en az 150 GB AKN (en az derken bu ay 250 örneğin), altyapının desteklediği en yüksek hız (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 59.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhüt Sayar: http://www.turk.net/taahhut-sayar/index.aspx?PromoCode=FIY11OO33MBJ

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: FIY11OO33MBJ

Bağlantı: https://turk.net/p/FIY11OO33MBJ

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

• Kampanya 14.08.2017 ile 31.12.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

, WhiteJAWS düzenlendi
Davet metni...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
AasgaarDvoLuNDagR    185
AasgaarDvoLuNDagR

:)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SunGod    167
SunGod
Alıntı

Güncellenmiş paketimizde, yeni alımlarda aktif altyapımızda sınırsız AKN, 100 Mb/s bağlantı, telefon hattı ve her yöne 1.000 dakika sunmaya devam ediyoruz. Aktif altyapımız olmayan yerlerdeyse en az 150 GB AKN, altyapının desteklediği 35 Mb/s'ye kadar hız, telefon hattı ve her yöne 1.000 dakika sunuyoruz. Taahhütsüz olarak.

Mevcut müşterilerimizin ve aktif altyapı içinde olan yeni müşterilerimizin aldıkları hizmetlerde bir değişiklik olmayacak. TurkNet olarak özgürce kullanılan, limitlenmemiş internet deneyimine inanıyoruz. İnterneti herkesin olabildiğince sınırsız, limitsiz, rahat rahat kullanabilmesi gerektiğini hep savunduk. Bu sebeple de herkese ya sınırsız, ya da sektör ortalamalarının çok üzerinde 150 GB sunduk. AKN'yi daha da artırmak için mevcut abonelerin AKN'lerini üç aylığına 250 GB'ye çıkarttık, yeni abonelere de dört adet ekstra 50 GB'lık AKN paketi hediye ettik. Aktif altyapımızda AKN'yi tamamen kaldırdık. Alışık olmadığınız kadar yüksek AKN’li, taahhütsüz, hız kısıtı olmayan bir paketi tek bir fiyattan, 59.99 TL’den, sunduk.
Bu anlayışa sadık kalarak kendi altyapımızda 100 Mb/s’ye kadar bant genişliklerini tamamen AKN’siz olarak sağlayabiliyoruz. Aktif altyapımızda olmayan bölgelerdeyse bu anlayışı 35 Mb/s'ye kadar bant genişliklerinde sağlıyoruz. Özgür, AKN’siz bir deneyime doğru giden yaklaşımımızı daha da geliştirebilmek için paketimizi bu şekilde güncelledik.

Özgürlüğe ve makul fiyatlarla, limitlenmemiş bir internet deneyimine inanıyoruz. Anlayışımız bu. Bu anlayıştan vazgeçmeyiz.

Bu anlayış ve felsefeyi en geniş anlamda yaşatmak için sunduğumuz hizmeti sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. İşimiz, yeniliklerimiz bitmedi.

YAPA kapsamında gene 100 megabit, onun dışındakilere en fazla 35 megabit hız verilecekmiş. 17 Ağustos ve sonrası için geçerliymiş. Mevcut aboneler ve bu tarihten önce abonelik başlatanlar için eski sistem geçerli. DH'deki başlığa yazmışlar.

, SunGod düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
AasgaarDvoLuNDagR    185
AasgaarDvoLuNDagR

Hat desteklese kapa-aç yaparım da olmuyor. :devil:  Hay sizin aktif altyapınıza, ülkenin en büyük mahallesinde yok daha..  :tara:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hüseyin Yılmaz    161
Hüseyin Yılmaz

Ben de daha bağlattıktan iki hafta sonra Türk.Net'e lanet edenlerin arasına katıldım. Dediğim gibi başta sürekli kopma oluyordu, telekomdan biri gelip kabloları değiştirtin dedi. 150 lira verip değiştirttim, bir haftadır sıkıntı yoktu. Şimdi pat diye DSL ışığı gitti, iki saattir yok internet. Aradım, modeminize sinyal gitmiyor, arıza kaydı oluşturdum iki iş günü içinde gelecekler dedi. Ama bugün cuma dedim, o zaman pazartesi ya da salı gelirler diyor. Kibar bir dille izah ettim, ayın yarısında kullanamayacaksam o kadar hızın anlamı ne diye, bana diyor ki faturanızın yarısını düşeriz öyle bir durumda. Ben bundan önce Superonline'da 8 mbps adil kullanım kotasız internete 110 TL ödüyordum, şimdi gelmiş beni 30 liralık faturayla avutmaya çalışıyor. Bunu kaç günde çözerlerse çözsünler, bundan sonraki ilk kesintide iptal için başvurumu yapıyorum.

Ha bir de, aradım, teknik ekibe bağlanana kadar bana beş dakika arkadaşını getir kampanyası tanıtıyor, sanki bana düzgün hizmet vermiş gibi. Lütfen siz de kimseyi davet falan edip haklarına girmeyin.

, Hüseyin Yılmaz düzenlendi
  • Sad 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    537
zarat
Hüseyin Yılmaz, 42 dk önce tarihinde yazdı:

Ben de daha bağlattıktan iki hafta sonra Türk.Net'e lanet edenlerin arasına katıldım. Dediğim gibi başta sürekli kopma oluyordu, telekomdan biri gelip kabloları değiştirtin dedi. 150 lira verip değiştirttim, bir haftadır sıkıntı yoktu. Şimdi pat diye DSL ışığı gitti, iki saattir yok internet. Aradım, modeminize sinyal gitmiyor, arıza kaydı oluşturdum iki iş günü içinde gelecekler dedi. Ama bugün cuma dedim, o zaman pazartesi ya da salı gelirler diyor. Kibar bir dille izah ettim, ayın yarısında kullanamayacaksam o kadar hızın anlamı ne diye, bana diyor ki faturanızın yarısını düşeriz öyle bir durumda. Ben bundan önce Superonline'da 8 mbps adil kullanım kotasız internete 110 TL ödüyordum, şimdi gelmiş beni 30 liralık faturayla avutmaya çalışıyor. Bunu kaç günde çözerlerse çözsünler, bundan sonraki ilk kesintide iptal için başvurumu yapıyorum.

Ha bir de, aradım, teknik ekibe bağlanana kadar bana beş dakika arkadaşını getir kampanyası tanıtıyor, sanki bana düzgün hizmet vermiş gibi. Lütfen siz de kimseyi davet falan edip haklarına girmeyin.

Dostum Allah sabır versin  :fl::friends:

• Thanks 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ree    33
ree

Çok şükür iptal ettirdim. Faksı çektim iptal için ertesi gün "çözüm merkezinden" aradılar. Niye iptal ettirmek istiyorsunuz diye sordu birde utanmadan. Birader dedim sen beni aramadan önce arıza kayıtlarıma baktın mı? Hemen kontrol ediyorum efendim dedi. Ardından şöyle bir cümle kurdu " 19 saattir online görünüyorsunuz" ölürmüsün öldürürmüsün. Tam 9 kere iptal edin dedim telefonunun karşısında ki ergene. Ben iptal ettirmek istiyorum diyorum ergen çözüm ekiplerini hemen yönlendiriyorum diyor :) Neyse kavga dövüş iptal ettirdim.

Şahsi fikrim kimsenin günahına girmeyin bir aylık internet için. Kimseyi bu heriflerin tuzağına düşürmeyin.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SunGod    167
SunGod
ree, 28 dk önce tarihinde yazdı:

Çok şükür iptal ettirdim. Faksı çektim iptal için ertesi gün "çözüm merkezinden" aradılar. Niye iptal ettirmek istiyorsunuz diye sordu birde utanmadan. Birader dedim sen beni aramadan önce arıza kayıtlarıma baktın mı? Hemen kontrol ediyorum efendim dedi. Ardından şöyle bir cümle kurdu " 19 saattir online görünüyorsunuz" ölürmüsün öldürürmüsün. Tam 9 kere iptal edin dedim telefonunun karşısında ki ergene. Ben iptal ettirmek istiyorum diyorum ergen çözüm ekiplerini hemen yönlendiriyorum diyor :) Neyse kavga dövüş iptal ettirdim.

Şahsi fikrim kimsenin günahına girmeyin bir aylık internet için. Kimseyi bu heriflerin tuzağına düşürmeyin.

Kullanım için ya da abonelik başlayıp, iptal edilene kadar geçen süre için fatura çıkardılar mı?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kornsky    166
Kornsky
SunGod, Şimdi tarihinde yazdı:

Kullanım için ya da abonelik başlayıp, iptal edilene kadar geçen süre için fatura çıkardılar mı?

Abi taahhütlü aboneliklerde esas alınan; abonelik iptaline kadar geçen süreye göre indirimlerim tamamı son faturanıza yansıtırlır. Burada önemli olan indirimsiz aylık fatura ne kadar olduğudur. Çünkü ona göre fatura ederler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kobalamin    45
Kobalamin

Bir sene önce Türk Telekom'dan bu firmaya geçiş yaptım. AKK ve sunduğu hızlar gayet iyiydi. Fakat ping'in ne kadar önemli olduğunu bağlattıktan sonra fark ettim. Keyifli oyun oynatmıyor namıssız.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.