RyK

Engellenen Youtube'yi Açmak

Tavsiye Edilen İletiler

RyK

İş yerinde yakın zamanda youtube'yi engellediler.

5a6a1ce216f03_Adsz.thumb.jpg.ad27c16bc1829cd6216bfbdddebd771d.jpg

Böyle bir uyarı alıyoruz. İşin garip tarafı bizim sitede verilen fragmanları izleyebiliyorum. 5a6a1ddcc1d99_Adsz1.jpg.2c8b0de027ead0f0aa165f5b59c2c046.jpg

Şu ayarlara ulaştım buraya https://www.youtube.* diye eklersem bu seferde uyarı çıkmıyor ama bağlantı zaman aşımına uğradı diyor. Bir şekilde youtube ye bu bilgisayardan ulaşılıyor ama nasıl başarırım bunu bilemiyorum. Biraz uzman yardımına ihtiyacım var. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master

İnternet ağından Youtube engellenmiş. IT ile görüş, ikna edersen vpn verirler. :D Buradan izleyebilme sebebin de büyük ihtimalle sitenin bir "ara sunucu" olması. @RyK

Diye düşünüyooorum... :dansaleyo:

Bu arada IT'leri ikna etmesi zor olabilir. SAP'den az yazmadılar. :D Biz vakti zamanında içeriğinde herhangi bir video uzantısı olan siteleri engellemiştik. :butwhy: 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK

IT mi? Dünya'da çözümü vardır bence bunun. Koskoca uzaylıları bu mesele için rahatsız etmeyelim bence.  Hem adamlar demez mi bir interneti halledememişler diye. Dünyanın itibari iki paralık olur maazallah.:foleyo:

Bizim genel müdürlüğün halt yemesi işte. Müdürle konuştum olmaz o iş adam özellikle youtube kapattırdı kimseye açılmayacak diye talimat vermiş. Neyse ultrasurf forever. Yapacak birşey yok.:butwhy:

Bizim site üzerinden girince normal hızla internet youtube açarken ama ultrasurf çok yavaş kalıyor bazen. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master

Köle değil miyiz ka'arşim? Patron ne derse o. :butwhy:

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.