kizancik

Adını Hatırlayamadığım Bir Film

Tavsiye Edilen İletiler

Nikoteen

Filmin adını buldum fakat pek sevinemedim bu duruma bırakın kaynak alt yazısını filmi edinebileceğim bir yer bile bulamadım. Yol gösterecek birileri varsa nasıl edinebileceğime dair sevinirim, bu saklı hazineyi çevirip dileyen herkesin faydalanmasını isterim.

The Movie Hero
  6.5/10
  0.0/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Komedi, Romantik
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    98 dk
  • Vizyon Trh
    8 Mart 2003

IMDb ID tt0299045

The Movie Hero (2003)

Son güncelleme:

Film bu arkadaşlar: https://www.rottentomatoes.com/m/movie_hero/ imdb'si düşük kalmış fakat sinefiller filmin dometesine bakar :) Amazondaki yorumları bile iştah kabartmaya yeterlidir, https://www.amazon.com/Movie-Hero-Jeremy-Sisto/dp/B00386LPZM kaynak altyazısız da çevirebileceğimi düşünüyorum, sade bir dili var filmin. O yüzden video için yardımı dokunabilecek arkadaşlar mesaj yazarsa çoooooook sevinirim :fl:

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
pckolog

@Nikoteen

PTP'de şöyle bir sunum buldum sadece. Altyazı dediğiniz gibi hiçbir yerde yok. Size birazdan özel mesaj yollarım. :) 

Spoiler

nfo.png

03k9ps.jpg6jt0hd.jpg9ua95x.jpg

Onun haricinde filmi indirmek isteyen özelden ulaşırsa sunucudan link verebilirim, son 4 günü kaldı, ona göre. ;) 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nikoteen

İşte bu çok, ama çok teşekkürler @pckolog :fl:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
umitkaraogl

bir tane de benden olsun, muhtemelen dandik bir filmdir ama aklıma geliyor bazen bulamadım, neyse...

Konu şöyle bir şey; hafif zeka özürlü bir çocuk, güneşli sahil şehrinde plajda vücut geliştirme yapıyor keşfedilmesinin ardından 1-2 usta tarafından yarışmaya hazırlanıyor, çocuğa bonfile falan yediriyorlar :) yarışmada da üzerine balçık gibi bişey sürdüklerini hatırlıyorum, komedi dram .. 80'lere ait gibi aklımda kalmış ama emin de değilim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
charliezy

@umitkaraogl, bu olabilir mi ?

The Hustler of Muscle Beach
  5.7/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Komedi, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    100 dk
  • Vizyon Trh
    16 Mayıs 1980

IMDb ID tt0080909

The Hustler of Muscle Beach (1980)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
umitkaraogl
charliezy, 02.07.2017 - 11:30 tarihinde yazdı:

@umitkaraogl, bu olabilir mi ?

The Hustler of Muscle Beach
  5.7/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Komedi, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    100 dk
  • Vizyon Trh
    16 Mayıs 1980

IMDb ID tt0080909

The Hustler of Muscle Beach (1980)

aynen bu :) elinde sağlık gerçekten çok makbule geçti

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
umitkaraogl

hiç linki yok, biraz araştırdım da tam hayal kırıklığı oldu :(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
peja23

İspanyolca bir filmdi. Bahse girmek konusundaydı. Hatta bir sahnesinde insanların gözünü bağlayıp ormanda koşturuyorlardı çoğu ağaca çarpıyordu. Bu kadar hatırlayabildim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dpka
Intacto
  6.9/10
  4.0/10
  • Ülke
    İspanya
  • Tür
    Dram, Romantik, Gerilim
  • Dil
    İspanyolca, İngilizce, Fransızca
  • Süre
    108 dk
  • Vizyon Trh
    21 Ağustos 2003

IMDb ID tt0220580

Intacto (2001)

Korkunç bir uçak kazasında sağ kalan tek kişi olan Tomas, depremden kurtulan ve bu olaydan sonra çevresindeki insanlara dokunarak onların şanslarını alabildiğini keşfeden Federico, ailesini kaybettiği trafik kazasından kurtulmuş kadın polis Sara ve hayatı dışında her şeyini kaybettiği İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra kendisini zengin eden bir kumarhaneye sahip olan Sam. Her birinin hayatlarında dönüm noktası olan bu olaylar nedeniyle kendilerini dünyanın en şanslısı sayan bu kişilerin hikâyesi. Sam’in adeta sağ kolu olan ve kumarhanenin gücüne güç katan Federico, günün birinde bu ortaklığı bitireceğini söylediğinde, şans çalma yeteneği Sam tarafından elinden alınır. Geri dönüp intikam almayı kafaya koyar ve bunun için de Tomas’la işbirliği yapar. Ancak Tomas’ın peşinde de, kazadan beri onu takip eden Sara vardır.
Son güncelleme:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
peja23

@dpka eyvallah :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
pckolog
yabanci, 15.02.2017 - 07:49 tarihinde yazdı:

Assagidaki belgeseli ariyorum.

https://streamable.com/0530w

Hitler and the Nazis
  6.7/10
  8.0/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Belgesel, Biyografi, Tarihi
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    250 dk
  • Vizyon Trh
    2011

IMDb ID tt3239958

Hitler and the Nazis (2011)

Son güncelleme:

alpalp84, 26.06.2017 - 12:11 tarihinde yazdı:

Arkadaşlar sanırım kore filmi seyrettim. Filmi komple biliyorum ama ismini bilmiyorum. Çocuğu lunaparkta kaçırılan adam 3 sene sonra rüyada yaşadıklarını tekrar görmeye yarayan bir cihaz sayesinde tekrar olaylarda gözünden kaçan detayları hatırlamaya başlar. Film böyle başlıyor. İsmi neydi ??

Loosideu deurim
  6.1/10
  6.5/10
  • Ülke
    Güney Kore
  • Tür
    Bilim Kurgu, Gerilim
  • Dil
    Korece
  • Süre
    0 dk
  • Vizyon Trh
    22 Şubat 2017

IMDb ID tt6830780

Loosideu deurim (2017)

Lucid Dream, Yönetmen Kim Joon-sung tarafından yazılmış ve yönetilmiş 2017 tarihli bir Güney Kore bilim kurgu / gizem / gerilim filmi. Film, 22 Şubat 2017'de Güney Kore'de sinemalarda gösterime sunuldu. Netflix ise, filmi 2 Haziran 2017'de dünya çapında prömiyer olarak yayınladı. Araştırmacı bir gazeteci olan perişan baba Dae-ho, üç yıl önce kaçırılan oğlunun nerede olduğunu bulmaya çalışıyor. Bir dedektif ve bir psikiyatr arkadaşının yardımıyla, oğlunun kaçırılmasıyla ilgili anısını açıkça gösterebilen berrak rüya teknikleriyle yeniden ipuçları bulmasını sağlıyor ve olaylar beklenmedik bir şekilde gelişmeye başlıyor.

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bart1969

. 2. dünya savaşından sonra Almanyada Anti Nazi bir örgüt kuruluyor. Gizlenen eski nazi subaylarını tespit edip suikast düzenliyorlardı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames
bart1969, 11.07.2017 - 09:17 tarihinde yazdı:

. 2. dünya savaşından sonra Almanyada Anti Nazi bir örgüt kuruluyor. Gizlenen eski nazi subaylarını tespit edip suikast düzenliyorlardı.

The Debt
  6.9/10
  3.4/10
  • Ülke
    Amerika, İngiltere, Macaristan, Israel
  • Tür
    Dram, Gerilim
  • Dil
    İngilizce, Almanca, Rusça
  • Süre
    113 dk
  • Vizyon Trh
    29 Eylül 2011

IMDb ID tt1226753

The Debt (2010)

1965 yılında üç MOSSAD ajanının görevi, Nazi rejiminin savaş suçlulularını bulup ortadan kaldırmaktır. Aradan otuz yıl geçmiştir. Ukrayna'da eski bir Nazi kalıntısının olduğu ihbarı alınınca ajanlardan biri göreve çağrılır. Amacı kimlik değiştirerek olası şüphelinin gerçek bir Nazi olup olmadığını açığa çıkarmaktır.
Son güncelleme:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
LeviaX

Bir grup insanı kaçırıp işkence ile ilgili bir film. Şöyle ki: İnsanları kaçıran arkadaş insanların beyninde acı ile ilgili bir bölümün olduğunu ve herkesin yeteri miktarda acı çektikten sonra kaçırıldıkları evin kapısının açılacağını söyler. Ve ekrana acı paneli gibi birşey koyar ve çekilmesi gereken acı miktarını gösterir bu panel. Kaçırılan kişilerde işte acıyı paylaşmaları gerektiğini herkesin eşit derecede acı çekerse buradan kurtulacaklarını falan konuşurlar. Evde hazır olarak; bıçak,sıcak ütü, vs. bunun gibi şeyler önceden mevcut. Hatırladıklarım bunlar filmle ilgili. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kobalamin
Vile
  5.0/10
  1.5/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Korku
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    90 dk
  • Vizyon Trh
    24 Temmuz 2012

IMDb ID tt1711018

@-LeviaX-

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
LeviaX
Kobalamin, 11.07.2017 - 17:18 tarihinde yazdı:
Vile
  5.0/10
  1.5/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Korku
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    90 dk
  • Vizyon Trh
    24 Temmuz 2012

IMDb ID tt1711018

@-LeviaX-

Çok teşekkürler :fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK

Zamanında bir palyaçolu film izlemiştir. Kısaca bir palyaço kıyafeti var ve giyeni iblise çeviriyor. Adamın biri bunu bir sandıkta buluyor giyiyor ve çıkaramıyor ve çocukları yemekle ilgili bir saplantı başlıyor, git gide değişiyor, It'in kapağındaki gibi dişleri falan çıkıyor. Hatta bir çocuk yanında bir tarafını kesiyordu bu kendini kaybedip çocuğu kemikleri kalana kadar yiyordu. İşte burada filmi kapattım.:dansoleyo: Bu film, "It" filmi midir? Yoksa başka palyaçolu film var mı korku türünde? İzleyeceğimden değil hayatta izlememde merak ettim sadece. O yeme olayı da bir motel odasında oluyor. Evine gitmiyor çocuğuna zarar verir diye.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Trust No 1
RyK, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Zamanında bir palyaçolu film izlemiştir. Kısaca bir palyaço kıyafeti var ve giyeni iblise çeviriyor. Adamın biri bunu bir sandıkta buluyor giyiyor ve çıkaramıyor ve çocukları yemekle ilgili bir saplantı başlıyor, git gide değişiyor, It'in kapağındaki gibi dişleri falan çıkıyor. Hatta bir çocuk yanında bir tarafını kesiyordu bu kendini kaybedip çocuğu kemikleri kalana kadar yiyordu. İşte burada filmi kapattım.:dansoleyo: Bu film, "It" filmi midir? Yoksa başka palyaçolu film var mı korku türünde? İzleyeceğimden değil hayatta izlememde merak ettim sadece. O yeme olayı da bir motel odasında oluyor. Evine gitmiyor çocuğuna zarar verir diye.

Clown
  5.7/10
  2.5/10
  • Ülke
    Amerika, Kanada
  • Tür
    Dram, Fantastik, Korku
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    100 dk
  • Vizyon Trh
    17 Haziran 2016

IMDb ID tt1780798

Clown (2014)

Filmde; oğlunun doğum günü partisi için Palyaço kılığına giren sevgi dolu bir babanın, palyaço kıyafetinin onu şeytani bir yaratığa dönüştürmesi anlatılıyor.

Bu olabilir mi abi :oleyo:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master
RyK, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Güzel filmmiş.  :dansoleyo: İzleyeyim. Konusu hoşuma gitti. :oleyo:

tarihinde Kill Master tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK

Ahanda bu.:floleyo: İzlememek adına ismini bilmem iyi oldu. :butwhy: Bazılarıda, ismi lazım değil, izleme listesine aldı şu filmi.:olemaganda:

Palyanco falan ne oluyor derken adam çocuğu hüpletiverdi.:foleyo: İş yerinde tek başımayım gece nöbeti koca binada bir ben varım. Zaten tırsarım böyle şeylerden ortam daha da gerdi. Tüm dairenin ışıklarını açtım sabah olamak bilmedi.:tesbihleyo:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.